Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Klingert 1797

Która wersja zegarka Klingert 1797 podoba Ci się najbardziej ?  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyszło, tylko faktycznie trudny wybór... One mają krótkie ucha, więc L2L nie powinien być jakiś straszny, nawet przy tych 42 mm ;) Mnie bardziej ciekawi, czy znana jest już cena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że na tych zdjęciach nie wyglądają na długie, ale to może być złudzenie dlatego wolę dopytać. Jeśli się zakręci ok 48mm to już pozostanie mi tylko wybór koloru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, TRobert napisał:

Jeśli się zakręci ok 48mm...

Z proporcji na tyle właśnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super efekt. Myślałem że brązowy będzie brzydki jak noc listopadowa bo kto to widział brązowe zegarki - a tu niespodziewanie daje radę. Zielony zgodnie z oczekiwaniami kapitalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś rabat dla forumowiczów ?:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slavko napisał:

Będzie jakiś rabat dla forumowiczów ?:D

 

Daj spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moszna placić bonem turisticznym ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Brzoza2 napisał:

A było tak miło emoji23.png

 

TRobert już nie odpisze... :D

A tak serio, nie wiem jaki ma l2l, pisałem to już tutaj kiedyś, mam to w d*pie szczerze. Zegarek leży super na łapie i zaskoczył nawet mnie samego w tym względzie. Nikt nie będzie stękał obiecuję Wam. Dużą robotę jesli chodzi o komfort robi bransoleta jubilee. Jak ktoś nie lubi bransolet jak ja...to tą polubi. Nosi się jak pasek.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

TRobert już nie odpisze... :D

A tak serio, nie wiem jaki ma l2l, pisałem to już tutaj kiedyś, mam to w d*pie szczerze. Zegarek leży super na łapie i zaskoczył nawet mnie samego w tym względzie. Nikt nie będzie stękał obiecuję Wam. Dużą robotę jesli chodzi o komfort robi bransoleta jubilee. Jak ktoś nie lubi bransolet jak ja...to tą polubi. Nosi się jak pasek.

 

Ja znowu nie lubię pasków, więc bransoleta to dla mnie bardzo duży plus, szczególnie jeśli dobra. Nie pozostaje mi nic innego jak zaufać, że na moją łapę będzie pasował ?

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
TRobert już nie odpisze...
A tak serio, nie wiem jaki ma l2l, pisałem to już tutaj kiedyś, mam to w d*pie szczerze. Zegarek leży super na łapie i zaskoczył nawet mnie samego w tym względzie. Nikt nie będzie stękał obiecuję Wam. Dużą robotę jesli chodzi o komfort robi bransoleta jubilee. Jak ktoś nie lubi bransolet jak ja...to tą polubi. Nosi się jak pasek.
A jak ktoś zaczął lubić bransolety to jak to będzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko prośbę. Wprowadzaj kolejne wersje co miesiąc coby był czas na uzbieranie funduszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częśći Klingerta są gotowe do wysyłki ale czekam na tarcze do S.14 i nowe tarcze do Form&Function - niestety musiały iść do powtórnej produkcji bo indeksy były pijane.

Poprawione mają być do Poniedziałku następnego i wtedy odprawią mi wszystkie części razem. Niestety tutaj ekonomia ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakładając, że już nie będzie żadnych poprawek i wysyłka do Ciebie nastąpi w przyszłym tygodniu, do tego doliczając czas transportu i składania zegarków, można się raczej przygotować na drugą połowę czerwca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej czasu na zastanowienie się który wybrać ? 

Ja osobiście mam dylemat odnośnie wyboru, bo w zależności od tego czy oglądam zdjęcia na telefonie (amoled Samsunga który bardzo podkręca kolory), czy na komputerze podoba mi się co innego. Zdaję sobie sprawę, że nasycenie i odcień koloru będzie podobny do tego co widzę na komputerze, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak to zwykle bywa, dopiero przy trzeciej kontroli jakości zauważono pewne problemy z kolorowymi tarczami i zostały odesłane do dostawcy. Poprawione mają być do Poniedziałku...no ale zobaczymy czy skutecznie. Dostawca przyznał, że dał du...y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety jak to zwykle bywa, dopiero przy trzeciej kontroli jakości zauważono pewne problemy z kolorowymi tarczami i zostały odesłane do dostawcy. Poprawione mają być do Poniedziałku...no ale zobaczymy czy skutecznie. Dostawca przyznał, że dał du...y.

I jak z tarczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z kategorii logistycznych. 

W jaki sposób będzie można dokonać zakupu Klingerta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak planowałem zakup zegarka na wyjazd wakacyjny, to nigdy mi się nie udało z nim wyjechać w tym sezonie, w którym miałem zamiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak planowałem zakup zegarka na wyjazd wakacyjny, to nigdy mi się nie udało z nim wyjechać w tym sezonie, w którym miałem zamiar

To nie jest śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.