Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Klingert 1797

Która wersja zegarka Klingert 1797 podoba Ci się najbardziej ?  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja brązowa i zielona będą miały bransolety z polerowanymi ogniwami środkowymi, natomiast wersja czarna i grafitowa całe szczotkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, kusić więcej, przecież oczekiwanie nie jest wystarczająco trudne 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszny kozak, bez dwóch zdań 😃 może dla podniesiesz na duchu kilkoma zdjęciami, tych oczekujących na zieloną wersję? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, webb9r napisał:

straszny kozak, bez dwóch zdań 😃 może dla podniesiesz na duchu kilkoma zdjęciami, tych oczekujących na zieloną wersję? 😉

 

Będzie jeszcze foto może czarnej wersji bo mam dobre wskazówki ze starego prototypu natomiast wskazówki do zielonego i szarego są skopane i nie ma sensu składać na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja brązowa wygląda super. Myślę, że mogą ustawiać się kolejki... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, zapraszam do kolejki "brązowej", zróbcie miejsce do "zielonej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowy faktycznie wyszedł świetnie, teraz czekam na fotki czarnego :) i w dalszej perspektywie, jak będą właściwe wskazówki, "amg"

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na zdjęcie profilu koperty z bransoletą? Chciałbym zobaczyć jak mocno uszy są "zawinięte".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV jakieś wieści, terminy? Cokolwiek co by ukoiło ból oczekiwania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań, chłopaki są zajęte... maja nowe, lepsze dziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestań, chłopaki są zajęte... maja nowe, lepsze dziecko

Czyli które

Nowy jest diver i manometr reszta to te same dzieci tylko w innych ciuchach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w innych ciuchach, ale to zawsze inż. arch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w innych ciuchach, ale to zawsze inż. arch.

No tak , to wykształciuchy ale Karl Heinrich Klingert nie ma złych ciuchów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nie render, a wydłużony czas otwarcia migawki do 6 s. 😜

Co nie zmienia faktu, że brązowy Klingert bardzo ładnie się prezentuje 😀

Edytowane przez dawko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie render a zdjęcie. Jaram się.  Bardzo fajny projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik zaznaczył czas migawki :) ale świeci jak przystało na prawdziwego nurka.

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu obserwuję rozwój marki i model Klingert chyba będzie moim pierwszym zegarkiem VC. Na zdjęciach wygląda rewelacyjnie. Mam nadzieję że będzie dobrze leżał na mniejszym nadgarstku.

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się doczekamy 🤔 Tak. Będzie trochę jadu & żółci, ale gdzieś je muszę wylać. To jest model, który miał być w marcu na ręku. Jest lipiec i nadal nie ma żadnej konkretnej informacji kiedy będzie można się nim pocieszyć. Ja wszystko rozumiem - microbrand, pandemia, jak nie chcesz czekać to nie musisz.... Poczekam. Już tyle czekałem, że poczekam nawet do grudnia, ale naprawdę nie można co kilka dni dać jakieś informacji co i jak w temacie? To nie jest koszulka za 80 zł. To dobro luksusowe za ponad 2000 zł w trudnych czasach. Nie za bardzo rozumiem tej taktyki 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, webb9r napisał:

O ile się doczekamy 🤔 Tak. Będzie trochę jadu & żółci, ale gdzieś je muszę wylać. To jest model, który miał być w marcu na ręku. Jest lipiec i nadal nie ma żadnej konkretnej informacji kiedy będzie można się nim pocieszyć. Ja wszystko rozumiem - microbrand, pandemia, jak nie chcesz czekać to nie musisz.... Poczekam. Już tyle czekałem, że poczekam nawet do grudnia, ale naprawdę nie można co kilka dni dać jakieś informacji co i jak w temacie? To nie jest koszulka za 80 zł. To dobro luksusowe za ponad 2000 zł w trudnych czasach. Nie za bardzo rozumiem tej taktyki 🤷‍♂️

 

Pewne jest to, że się doczekamy, a kto zna microbrandy ten wie, że obsówy to norma, bo wiele zależy od podmiotów trzecich.

Zresztą VC to trochę takie dziecko forumowe, niegdzie tak nie ma, aby członkowie mogli się wypowiadać jak ma wyglądać zegarek i nawet czasami jest to uwzględniane :) 

 

Czy na prawdę chciałbyś co chwila dostawać info, że wskazówki skopane, że ring centrujący zle spasowany, itp., jak by to wpływało na odbiór produktu. Cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał dostawać info, że np. połowa sierpnia, czy początek września, bo ponieważ pierwsze primo: teraz dalej liczę, że będzie z końcem lipca i drugie primo: pozwala to zaplanować budżet zegarkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.