Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Klingert 1797

Która wersja zegarka Klingert 1797 podoba Ci się najbardziej ?  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takich przygodach podawanie konkretnego terminu jest bez sensu, ja czekam cierpliwie, i nadal nie wiem którą wersję wybrać... 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tego typu projektach wszystko się może zdarzyć. Trzeba czekać cierpliwie. Zegarek to nie towar pierwszej potrzeby, można dłużej poczekać. Ale jak u kolegi czekanie wywołuje taką frustracje to może rzeczywiście warto kupić coś gotowego, szkoda zdrowia ;)


P. S. Z tego co pamiętam w przypadku Formmeistera i VISa od pomysłu do realizacji zeszło ze dwa lata, więc obecne projekty realizowane są w iście ekspresowym tempie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem kupilem coś innego, z kolejnych przesunięć się cieszę, bo poznaję świat diveròw i będę potrafił docenić detale. Jeśli wygra VC , to ten kupiony poleci na bazarek. Tak uczę się poznawać świat zegarkomaniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, alleck napisał:

Przy tego typu projektach wszystko się może zdarzyć. Trzeba czekać cierpliwie. Zegarek to nie towar pierwszej potrzeby, można dłużej poczekać. Ale jak u kolegi czekanie wywołuje taką frustracje to może rzeczywiście warto kupić coś gotowego, szkoda zdrowia ;)


P. S. Z tego co pamiętam w przypadku Formmeistera i VISa od pomysłu do realizacji zeszło ze dwa lata, więc obecne projekty realizowane są w iście ekspresowym tempie.

 

Za tą frustracją kryje się ważna, ale i bolesna dla mnie historia. Zawsze w lutym, na urodziny kupuję sobie zegarek. W realizacji pasji dopingowała mnie zawsze Mama, która cieszyła się każdym nabytkiem nie mniej niż ja. Jak pokazałem jej Klingerta, jako tegoroczny cel to widziałem jak się oczy zaświeciły. Zachwycona była, że w Polsce ktoś wykonuje tak fantastyczne i piękne rzeczy. Niestety niedługo później Mama odeszła. Chcę po prostu po raz ostatni zrealizować zakup, którego była wielkim zwolennikiem.

 

Popsioczę czasem, choć i tak wiem, że jakbym miał czekać do grudnia to w końcu go założę... i będę po prostu szczęśliwy za nas dwoje 🙂

 

Nie piszę tego, żeby kogoś rozczulić. Nie oczekuję wyrazów współczucia także. Wszystkich to nas czeka i trzeba sobie z tym radzić.  Chciałem po prostu pokazać, że za decyzjami zakupowymi, jak i frustracjami z nimi związanymi czasem stoi coś więcej niż kaprys.

 

Dobrego weekendu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się odwlecze to nie uciecze - znasz takie przysłowie? Albo uzbrój się w cierpliwość, albo kup coś innego. Widzisz, że kolega QV nie przeciąga produkcji tego zegarka celowo, a Twoje ciągłe ponaglenia stają się już irytujące...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Cię irytuje to musisz mieć w życiu niełatwo 🙃 napisałem przecież, że poczekam, a ponaglenia są jedynie formą dopingu. Bez spiny 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam.

Odnoszę inne wrażenie, że to Ty masz "spinę" z zakupem tego zegarka. Jesteś na Forum bardzo niedługo i nie wiesz, jak wyglądała realizacja poprzednich projektów zegarków Vratislavia Conceptum, w których braliśmy udział wskazując ewentualne rozwiązania, wzory, pomysły. Uwierz mi, trwało to o wiele dłużej.

 

Poza tym Koledze QV także zapewne zależy na jak najszybszym zakończeniu tego projektu, a Twoje ciągłe komentarze nie poprawiają sytuacji... Ten projekt nie kręci się jedynie wokół jednej osoby - jak Ty nie kupisz to kupi ktoś inny. C'est la vie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę, że to ostatni komentarz w Twoją stronę. Nie lubie przeciągać dyskusji o niczym, która i tak nie przyśpieszy mojego zakupu. Tak, masz rację. Mam spinę na zakup  tego zegarka o czym jasno napisałem kilka postów wyżej. Uwaga! Podałem też argumenty!

Forum przegladam od kilku lat. Po prostu nie miałem potrzeby zabierania głosu, więc konto nie było mi potrzebne. Tak naprawdę założyłem je tylko i wyłącznie, żeby mieć dostęp do giełdy. Tak czy siak, staż na forum nie czyni kogoś głosu prawdziwszym czy słuszniejszym.

Dwa razy wyraziłem swoje niezadowolenie, więc nie za bardzo rozumiem słowo "ciągłe". Koniec końców obojgu nam zależy na tym samym. Uważam to forum za poważne. Nie róbmy tu nikomu niepotrzebnych dysput. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas jedna pasja i na tym się skupmy. 

 

Serdecznie pozdrawiam & dobrego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Nie ma sensu tego ciągnąć, ale gwoli ścisłości - wcale nie napisałem, że staż na Forum czyni czyjś głos "prawdziwszym czy słuszniejszym". Chodziło mi o to, że od powstania koncepcji do wykonania pierwszego VC upłynęło dużo czasu. Chyba powyżej roku. W przypadku Klingerta powstało opóźnienie, ale nie z winy QV, który informuje nas o tym fakcie, a kilkukrotne dopytywanie i - jak samo to ująłeś - wylewanie jadu i żółci zapewne nie przyspieszy produkcji, zwłaszcza w obecnej sytuacji nieszczęsnej pandemii... Bądźmy bardziej wyrozumiali. Nie chce mi się już pełnić roli adwokata Kol. QV. Piszę to jako obserwator tematu, posiadacz dwóch zegarków VC (biorący pośrednio udział w ich powstawaniu, jak większość osób biorących wówczas udział w dyskusjach nt. tych projektów) i ewentualny nabywca Klingerta.

 

Życzę cierpliwości.

Pozdrawiam, bez odbioru.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kłócić, szkoda nerwów :)

 

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze cisza w temacie to wskazowka :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na przesylke. Dzis dopiero UPS wyslal powiadomienie. Nie wiadomo ile beda sie z tym bawic bo ponoć brakuje ludzi do pracy i clenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak jest, ja bardziej trzymam kciuki aby dotarly wlasciwe wskazowki niz za to aby dostarczyli jak najszybciej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby czlowiek z Fejsbuka musial sie dowiadywac :P

 

IMG_1904.thumb.JPG.d35b88e6aee50ac81a315ac4a53fa93e.JPG

IMG_1905.thumb.JPG.85e7e9676fa3276100c43b49d882016a.JPG

IMG_1906.thumb.JPG.952b1611e4cf1bb1204824dcc04ff0e9.JPG

IMG_1907.thumb.JPG.461db3fa1feaf4c8f88ee47566c2951c.JPG

IMG_1908.thumb.JPG.48d21378871f9749b0e1abef964e756f.JPG

IMG_1909.thumb.JPG.b2fd429e5edcca539e7c90f8122957fc.JPG

IMG_1910.thumb.JPG.57dfe898dafdb9076ea772b182a83cb4.JPG

 

Wyszly super, AMG Petronas moj faworyt ale najwieksze zaskoczenie in plus to zielony, wczesniej do mnie nie przemawial a tu bomba :)

 

W sumie kazdy jest swietny, gratulacje Vratislavia Conceptum - genialny zegar!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A piszo na tych fejsbukach jak i kiedy zanabyć można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał:

A piszo na tych fejsbukach jak i kiedy zanabyć można?

Jeszcze nie ino szykuj ok 2150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, jak na złość w tym roku zarazy pokus zegarkowych ci wyjątkowy dostatek 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdens, nie wiem, czy bardziej mi się nie podoba bransa bez polerki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.