Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Klingert 1797

Która wersja zegarka Klingert 1797 podoba Ci się najbardziej ?  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Nocny Jastrząb napisał:

Miałem smaka na ten model ale teraz sam nie wiem, chyba mi przeszło. Ma ktoś też tak czy jestem sam w takich przemyśleniach?

Mi już przeszło (ze względu na rozmiar), ale jak bym miał się decydować to ewentualnie czarny który optycznie pomniejsza. Miesiąc temu wyrwałem na ebayu Pana Afrikę, no i powiem że w zasadzie to mógłbym zostać jednozegarkowcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak prezentowałby się na jakimś fajnym pasku może wtedy. Bransolety to nie na moją gałązkę😁 pomijając już to, że ich po prostu nie lubię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dzięki, dzięki. Czyli, że chyba nie taki dużo większy?

No dużo większy, ale nie, że monstrualnie dużo większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem smaka na ten model ale teraz sam nie wiem, chyba mi przeszło. Ma ktoś też tak czy jestem sam w takich przemyśleniach?

No ja tak miałem przez te czekania, a po pierwszych zdjęciach mi się zdawało, że będzie za duży, ale już jestem bardzo kontent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nocny Jastrząb napisał:

Miałem smaka na ten model ale teraz sam nie wiem, chyba mi przeszło. Ma ktoś też tak czy jestem sam w takich przemyśleniach?

 

Chyba mam podobnie. Zasadniczo wszystko jest z zegarkiem OK. Duży plus za to, że koperta dobrze pasuje do paska i jak ktoś się znudzi bransoletą, to na pasku zegarek też na pewno będzie dobrze wyglądał.

Natomiast w tym przedziale cenowym, to jednak jest jeszcze parę innych możliwości do rozważenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ostatnie zdanie jest kluczowe. Póki co mocno się zastanawiam. Czas pokaże...

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku byłem pewny, że będzie czarny, potem kilka razy zmieniałem zdanie, w końcu kupiłem zielonego, który na początku nawet nie był brany pod uwagę 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie kupujmy wszyscy co popadnie, potem się powymieniamy między sobą, bo nasze zdanie się jeszcze pewnie z czasem zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie kupujmy wszyscy co popadnie, potem się powymieniamy między sobą, bo nasze zdanie się jeszcze pewnie z czasem zmieni 

Ja nie , mnie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda AR w Klingertach na żywo? Podobnie jak w RE, bo ze zdjęć na to nie wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w RE ale w PA podobnie. W Petronasie bardzo zależy od nasłonecznienia tarczy. Ma taki kolor że raz jest prawie srebrna i daje duże odbicie na szkło a raz jest ciemno grafitowa. I im ciemniejsza tym lepiej zegarek wyglada na fotach. Ale tylko na fotach . Mnie się coraz bardziej podoba. Zaczynam mieć jednak wrażenie że w nim mało sportu a więcej elegancji i bardziej by do niego pasowała bransoleta w połowie polerowana63ac9331895933fc6a7755a7b911b1a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. RE od PA dzieli naprawdę wiele pod względem AR. Szkło w Royal Europe jest fantastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. RE od PA dzieli naprawdę wiele pod względem AR. Szkło w Royal Europe jest fantastyczne.

No i przyjdzie wymienić szkło w PA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jak wygląda AR w Klingertach na żywo? Podobnie jak w RE, bo ze zdjęć na to nie wygląda. 

Ja też nie mam porównania do RE, tu natomiast mam wrażenie, że AR d*py nie urywa albo to kwestia specyficznego kształtu szkiełka, ALE JEDNAK zegarek, przynajmniej w tej kontrastowej wersji kolorystycznej jest MEGA czytelny, mimo licznych (pięknych) refleksów światła i zniekształceń z wypukłego szkła IMG_9947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brzoza2

Jak miałem jeszcze PA, to bardzo poważnie się zastanawiałem, czy tego nie zrobić. Nawet pytałem QV, czy może się tego podjąć, ale otrzymałem odpowiedź negatywną. Być może dlatego PA trafiła w inne ręce ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=77598]Brzoza2[/mention]
Jak miałem jeszcze PA, to bardzo poważnie się zastanawiałem, czy tego nie zrobić. Nawet pytałem QV, czy może się tego podjąć, ale otrzymałem odpowiedź negatywną. Być może dlatego PA trafiła w inne ręce

Czyli jak stłukę szkło to VC mi nie założy nowego, lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem ;)

Eeeech... znowu muszę szukać PA w internetach...

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RE jest obustronny AR, stąd zapewne różnica między RE a PA czy Klingertem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, TRobert napisał:

W RE jest obustronny AR, stąd zapewne różnica między RE a PA czy Klingertem.

 

Dokładnie. Pojedynczy wewnętrzny AR nigdy nie da tego efektu co podwójny. Ale gdybym dał podwójny w Klingertach które są z założenia tool-watchami to dla wielu byłby to powód do..... rezygnacji z zakupu. Także sorry ale taki mamy klimat. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko. Na tych zdjęciach które niektórzy wstawiają faktycznie kiepsko to wygląda ale na żywo jest znacznie lepiej i nie ma problemu permanentnego mleka na tarczy co plotwierdzą użytkownicy.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tez jest tak, że po długim czekaniu szczęśliwi posiadacze na szybko cykają fotki ale pewnie w najbliższym czasie ich nie zabraknie to się zobaczy jak to jest z tym AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

Dokładnie. Pojedynczy wewnętrzny AR nigdy nie da tego efektu co podwójny. Ale gdybym dał podwójny w Klingertach które są z założenia tool-watchami to dla wielu byłby to powód do..... rezygnacji z zakupu. Także sorry ale taki mamy klimat. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko. Na tych zdjęciach które niektórzy wstawiają faktycznie kiepsko to wygląda ale na żywo jest znacznie lepiej i nie ma problemu permanentnego mleka na tarczy co plotwierdzą użytkownicy.

 

Pełna zgoda, mam jeden zegarek z podwójnym AR, ale w tym przypadku lepiej, że jest tylko wewnętrzny i na żywo jest dobrze. Zdjęcie dobre ciężko mu zrobić nie tylko ze względu na AR, ale przede wszystkim przez wypukłe szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dokładnie. Pojedynczy wewnętrzny AR nigdy nie da tego efektu co podwójny. Ale gdybym dał podwójny w Klingertach które są z założenia tool-watchami to dla wielu byłby to powód do..... rezygnacji z zakupu. Także sorry ale taki mamy klimat. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko. Na tych zdjęciach które niektórzy wstawiają faktycznie kiepsko to wygląda ale na żywo jest znacznie lepiej i nie ma problemu permanentnego mleka na tarczy co plotwierdzą użytkownicy.

Serio jest dobrze. Suby do niedawna nie miały AR i jakoś wszyscy się cieszyli, że to się super wpisuje w DNA toolwatcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych renderach Klingerta, zdjęciach, prototypach, itd. byłem mega zajarany projektem. Potem podobne emocje przy wyborze koloru, długie oczekiwanie z uwagi na pandemię i inne rzeczy, następnie JEST u mnie, otwieram pudełko i... nie ma efektu "wow"... Z lekkim uczuciem niedosytu poszedłem skrócić bransoletę i od tej pory, z godziny na godzinę zegarek coraz bardziej mi się podoba, nabiera kolorytu i charakteru na nadgarstku I już wiem, że odkrywam go codziennie na nowo, co mnie mega cieszy. Mogę to porównać do odsłuchiwania singla, gdzie przechodzimy od stanu "słabe, nie dosłuchałem do końca" poprzez "no nieźle wchodzi" do "ale się rozkręcił", aż do "stary, to jest klasyka gatunku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.