Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Klingert 1797

Która wersja zegarka Klingert 1797 podoba Ci się najbardziej ?  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa recenzja. Przede wszystkim gratuluję dobrej jakości zdjęć, nareszcie zobaczyłem jak ten zegarek wygląda 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Schioedtei Fajna recenzja, mam podobne odczucia co do tego zegarka, czyli po pierwsze 2mm mniej i było by idealnie o czym zresztą już pisałem, mimo to nawet na moim małym nadgarstku da się go nosić i to wygodnie. Bransoleta bardzo fajna i jej masywność mi akurat nie przeszkadza zupełnie.  Mam trochę mniej szczęścia co do dokładności mojego egzemplarza (ale tu wiadomo, trochę loteria), no i koronka...w moim odczuciu jej praca zostawia trochę do życzenia. Ale ogólnie zadziwia mnie jak ten zegarek dobrze się nosi na moim 16cm nadgarstku, a tarcza w zielonym jest świetna 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Nocny Jastrząb napisał:

Świetna recenzja a byłaby może szansa na jakiś krótki filmik pokazujący zegarek. 

 Dzięki, tak jutro dorzucę go do recenzji bo zapomnieliśmy nagrać :)

 

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, TRobert napisał:

@Schioedtei Fajna recenzja, mam podobne odczucia co do tego zegarka, czyli po pierwsze 2mm mniej i było by idealnie o czym zresztą już pisałem, mimo to nawet na moim małym nadgarstku da się go nosić i to wygodnie. Bransoleta bardzo fajna i jej masywność mi akurat nie przeszkadza zupełnie.  Mam trochę mniej szczęścia co do dokładności mojego egzemplarza (ale tu wiadomo, trochę loteria), no i koronka...w moim odczuciu jej praca zostawia trochę do życzenia. Ale ogólnie zadziwia mnie jak ten zegarek dobrze się nosi na moim 16cm nadgarstku, a tarcza w zielonym jest świetna 😃

Ja co do koronek nie jestem wybredny, to nie pierwszy raz kiedy opisuję pracę koronki jako ok, a ktoś inny ma w tym temacie odmienne zdanie ;) Ile ludzi tyle opinii dlatego w każdej recenzji staram się jak najbardziej podkreślać, że są to tylko moje odczucia i spostrzeżenia a czytelnik sam ocenia co jest dla niego plusem a co minusem.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Schioedtei napisał:

@TRobert ja co do koronek nie jestem wybredny, to nie pierwszy raz kiedy opisuję pracę koronki jako ok, a ktoś inny ma w tym temacie odmienne zdanie ;) Ile ludzi tyle opinii dlatego w każdej recenzji staram się jak najbardziej podkreślać, że są to tylko moje odczucia i spostrzeżenia a czytelnik sam ocenia co jest dla niego plusem a co minusem.

 

Dokładnie, dlatego też ja zaznaczyłem, że to tylko moje odczucie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sol napisał:

Rzetelna recenzja. 

Popraw tylko dwie rzeczy:

1. Indeksy nie są w kształcie rombów, a trapezów. 

2. Grawer to osoba wykonująca grawerunek :)

 

Ty tutaj o grawerze i grawerunku, a tuż pod Twoim postem:

 

2 godziny temu, krislet74 napisał:

Zielony rzondzi 😉

 

😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Marcina czy można wiedzieć ile pozostało sztuk poszczególnych wersji. Chodzi mi o to jak długo można się zastanawiać nad zakupem aby zdążyć kupić wersję, którą by się chciało🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić teraz, za jakiś czas sprzedasz minimum w tej samej cenie.

 

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wciąłem, też proszę o odpowiedź Marcina ile czego zostało itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2020 o 17:22, Schioedtei napisał:

Recenzja z dużą ilością zdjęć szarego. Niedługo będzie też na głównej.

https://2gwatchblog.com/pl/vratislavia-conceptum-klingert-1797-recenzja/

 

 

@Schioedtei  Fajna recenzja - jak i zegarek :) - fakt zyskuje w kontakcie bezpośrednim. Jedna uwaga dotycząca sformułowania, że zegarek zaprojektował Marcin /oczywiście nie umniejszając jego roli tak w projekcie jak i przede wszystkim realizacji/:

DSC_7844a.thumb.jpg.215c0da969006cae17065d94dc814af9.jpg

 

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nocny Jastrząb napisał:

Pytanie do Marcina czy można wiedzieć ile pozostało sztuk poszczególnych wersji. Chodzi mi o to jak długo można się zastanawiać nad zakupem aby zdążyć kupić wersję, którą by się chciało🙂

 

Nie liczyłbym na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pgmaster napisał:

 

Nie liczyłbym na to ;)

Czemu? Zawsze bylo info na stronie VC odnosnie ilosci pozostalych egzemplarzy (chyba, ze byla ich "bezpieczna ilosc")

 

Na nowej stronie takiego info nie ma, ale w przypadku S15 dostalem odpowiedz na PW przez FP. Nie widze powodow dla ktorych w przypadku Kllingerta mialoby nie byc podobnie.

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzetelna recenzja, którą czyta się bardzo przyjemnie, zwłaszcza że dotyczy mojego ulubionego zestawienia kolorystycznego (w moim odczuciu to jest jednak kolor turkusowy, a nie morski ;) ) tego zegarka.

 

Niestety, z uwagi na jego rozmiar wstrzymałem się z zakupem. Mam co prawda Orienta Bambino 4, który ma aż 43 mm średnicy i to już dla mnie za dużo. Orient również ma w uszach 22 mm, ale pasek został nieco optycznie zwężony. Natomiast bransoleta tych wymiarów na moim nadgarstku kiepsko by wyglądała.

 

Projekt, mimo niezliczonych trudności (i godnej podziwu wytrwałości twórców) należy ocenić jako bardzo udany. Gratuluję wszystkim zakupu Klingerta! :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie każdej wersji jest jakiś zapas, bezpieczny. Teraz trudniej mi oceniać liczbę pozostałych egzemplarzy ponieważ ich część wysyłam do dilerów z którymi współpracuję a ich stanów magazynowych nie kontroluję.

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Na razie każdej wersji jest jakiś zapas, bezpieczny. Teraz trudniej mi oceniać liczbę pozostałych egzemplarzy ponieważ ich część wysyłam do dilerów z którymi współpracuję a ich stanów magazynowych nie kontroluję.

 

 

Ok dzięki i za takie info, czyli zastanawiać się można ale żwawo😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do recenzji krótki filmik. Niestety ze względu na dzisiejszą aurę musiałem go nagrywać przy sztucznym świetle bo na dworze nie było efektu.

 

 

A tak na dworze przy dużym zachmurzeniu. Żal późno się zorientowałem, że kamera łapie pionowo(chociaż na telefonie, pełnoekranowo ogląda się ok) Jutro spróbuje nagrać go na słońcu.

 

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.