Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Radawan

Zegarek do garnituru

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje z całego serca wszystkim za udzielone rady. Dzięki Waszemu forum nie wkopalem się w dwie miny z wyborem sikora. No i zaryzykuję i wezmę zegarek 39mm. Z kronikarskiego obowiązku nadmienie, że wybór padł na propozycje szuwiego, za co po stokroć dzięki za podrzucenie aukcji.

 

A taki Epos z bazarku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/180056-epos-3408208201015-originale/?do=findComment&comment=2650137 ?

Wprawdzie 39mm, ale na tarczy niewiele się dzieje i przez to wizualnie będzie większy. Cena <2.500, ale warto porozmawiać i może sprzedający trochę opuści.

Temat do zamknięcia (jeśli się to tutaj praktykuje).

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - pamiętaj, żeby wstawić jeszcze foto zegarka na ręce, jak już do Ciebie dotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł! Odpowiadając na prośbę szuwiego, oto parę fotek: 

b8f103be0c95f.jpgb3a479a37d99c.jpg99c5fff977adf.jpg

Edytowane przez Radawan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gitarrra. Niech się dobrze nosi! To jest ten na werku Peseux 7001? Głupie pytanie, przecież widać, że to ten werk :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny garniturowiec.

Gratuluję.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gitarrra. Niech się dobrze nosi! To jest ten na werku Peseux 7001? Głupie pytanie, przecież widać, że to ten werk :)

Oczywiście, na Paseux 7001. Póki co oswajam się z nowym rodzajem zegarka. Jako laik operowałem póki co na kwarcach. To pierwszy naciąg w moim posiadaniu. Póki co leży na półce i już narzeczona zaapelowała, że skoro ma być to zegarek weselny, to do wesela (lipiec 2020) ma spoczywać w bezpiecznym miejscu :( Czytałem, że chociaż raz w tygodniu powinno się tego typu zegarki nakręcać, więc tym bardziej będę wystawiony na próbę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dotarł! Odpowiadając na prośbę szuwiego, oto parę fotek: 

 

 

 

Gratuluje, bardzo dobrze wygląda na Twoim nadgarstku  :) A nakręcaj go ...codziennie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy patrzę na ten zegarek i jego rozmiar to jestem pewny, że wcale nie jest za mały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.