Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
żeglarz

Gustav Becker

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego odcienia białej emalii używali w początkowych latach XXw i potem krótko po wojnie. Chociaż krój 3 i 5 w sekundnikach sugeruje raczej tę pierwszą opcję. 

Datowanie po tarczach to nie jest prosta sprawa, więc mogę się mylić  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czort z zegarami. Chciałbym zobaczyć ten strych...klimatyzacja, filtry powietrza itd? :D


Serio. Ten z lewej strony, czy raczej z przodu można odszukać w katalogu na rok 1912. Ten w głębi wygląda na oprawiony w skrzynię z Braunau.

post-109112-0-67091900-1573056771.jpg


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat o Beckerach... Już mam dość... Beckery do Beckerów!!!!! albo do rowerów...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czyją ksywą się rymuje: (...) to zrzędliwe trole?


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic wspólnego z moderacją, ale chodzi mi o jakiś tam drobny porządeczek... Wszędzie jest pełno Bekiera...cholera, a były takie fajne dwa tematy na temat... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Becker rządzi  :wub:  :wub:  :wub:  


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestrychowy :). Dobrze zachowany. Nietkniety reka kolekcjonera. Zegar Beckera w stanie bardzo oryginalnym. Niczego nie brakuje.Mysle ze coraz rzadziej mozna trafic na taki niegrzebany okaz. Nie lubie eklektykow ale ten jest wg mnie ma swoja historyczna wartosc.


..

 

 


 

 


Zegar byl kupiony w magazynie gdzie chyba z 50 lat przelezal  ;)

post-38332-0-59658200-1573148357_thumb.jpg

post-38332-0-10184900-1573148383_thumb.jpg

post-38332-0-71839500-1573148392_thumb.jpg

post-38332-0-64119700-1573148397_thumb.jpg

post-38332-0-46704900-1573148416_thumb.jpg

post-38332-0-73692200-1573148419_thumb.jpg

post-38332-0-40389800-1573148435_thumb.jpg

post-38332-0-47687400-1573148439_thumb.jpg

post-38332-0-81440000-1573148443_thumb.jpg

post-38332-0-04571900-1573148467_thumb.jpg

post-38332-0-16283600-1573148495.jpg

Edytowane przez czerralf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestrychowy :). Dobrze zachowany. Nietkniety reka kolekcjonera. Zegar Beckera w stanie bardzo oryginalnym. Niczego nie brakuje.Mysle ze coraz rzadziej mozna trafic na taki niegrzebany okaz. Nie lubie eklektykow ale ten jest wg mnie ma swoja historyczna wartosc.

..

Mam identycznego GB, tylko jest oklejony orzechem. Nr werku 1483xxx. A Twój jaki ma nr ?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazesz caly zegar i jak wyglada, to tez pokaze zdjecie plyty mechanizmu zegara z numerem.  :)

Edytowane przez czerralf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestrychowy :). Dobrze zachowany. Nietkniety reka kolekcjonera. Zegar Beckera w stanie bardzo oryginalnym. Niczego nie brakuje.Mysle ze coraz rzadziej mozna trafic na taki niegrzebany okaz. Nie lubie eklektykow ale ten jest wg mnie ma swoja historyczna wartosc.

..

Mam identycznego GB, tylko jest oklejony orzechem. Nr werku 1483xxx. A Twój jaki ma nr ?

 

 

 

 

 

 

Witold... nie pokazuj... :P Najpierw dębiszon...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Witold, nie pokazuj... bedzie mniej zegarow na forum, kiniol bedzie sie cieszyl i skakal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Witold, nie pokazuj... bedzie mniej zegarow na forum, kiniol bedzie sie cieszyl i skakal ;)

 

Naprawdę chetnie bym zaprezentował mój zegar (moje zegary), ale niestety nie potrafie zamieścić fotek. I nie piszcie, że to łatwe, bo ja mam do techniki przysłowiowe dwie lewe, a pod ręką nie mam zadnego młodego, żeby mnie w tym wyręczył. Z tego też powodu moje dotychczasowe posty nie sa wzbogacone i poparte zdjęciami. Wybaczcie staremu ! Sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.