Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - FORM&FUNCTION

Rekomendowane odpowiedzi

No nic, próbowałem. Taki ładny zegarek (nawet bez daty ;) ) , ale to mnie z deczka kłuje w oczy... Już lepiej by było bez napisu w ogóle. Alternatywnie napis po jednej stronie "6" lub wtopiony po obwodzie w podziałkę. Napis nie licuje w tym momencie wysokością z sąsiednimi indeksami :) Ok, skończyłem :)

Edytka: o, dziękuję subarist, B-1 jak ta lala :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja B-1 najlepsza, pytanie czy zmiana warta dodatkowego czekania 2 mies i czy chińczyk czegoś w swoim stylu po drodze nie popieprzy i z 2 mies nie zrobi się 4.


Dobra, niech stracę zrobimy B-1 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także uważam, że jest lepiej.

 

Teraz tylko jeszcze ta koperta polerowana - bardzo jestem ciekaw efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zajebioza.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby taka pierdoła jak minimalne obniżenie napisu a jak bardzo wpływa na odbiór całości. Szare przeszycia do srebrnej tarczy bardzo ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech stracę zrobimy B-1 ;-)

 

To co wygrałem za rozpętanej tej zadymy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poszlo do produkcji, zmieniłem także wykonczenie indeksów w niebieskiej wersji na szczotkowane, będą lepiej widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie wersja B-1 ze szczotkowanymi indeksami?

Moim zdaniem koperta szczotkowana z polerowaną lunetą wgląda świetnie w wersji z niebieską tarczą. Jeśli L2L będzie max 50mm to na pewno zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie wersja B-1 ze szczotkowanymi indeksami?

Moim zdaniem koperta szczotkowana z polerowaną lunetą wgląda świetnie w wersji z niebieską tarczą. Jeśli L2L będzie max 50mm to na pewno zamawiam :)

 

Jak jeszcze raz ktoś wspomni o l2l to dam bana :-)

Kiedy będzie można zobaczyć wersję po zmianach?

 

Nie wiem, pomijam etap kolejnych prototypów bo to za długo będzie trwało więc zmiany będą już finalnych zegarkach zastosowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, ale nie dziw się też że ludzie pytają, bo ten wymiar jest dla wielu o wiele ważniejszy od samej średnicy. Zatem bany się chyba i tak posypią :D

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, ale nie dziw się też że ludzie pytają, bo ten wymiar jest dla wielu o wiele ważniejszy od samej średnicy. Zatem bany się chyba i tak posypią :D

 

Ile mam razy powtarzać, że wszystko zależy od zagięcia uszu. Tak uszy są długie, tak l2l jest duże, tak zegarek jest wygodny, no chyba że masz nadgarstek poniżej 16cm to wtedy trzeba szukać zegarków damskich :-) Tak jak już wielokrotnie powtarzałem nasz Formmeister miał 52mm l2l i dobrze, że nikogo wtedy ten parametr nie interesował ( podawanie l2l nie było takie trendy ) bo dzisiaj nikt by go nie kupił otrzymując taką informację. Nie odnotowałem ani jednej opinii, że jest niewygodny. Można? można !

 

Nasz Royal Europe mający 48mm l2l ? jakoś tak. Jest mniej wygodny bo ma płaski przebieg koperty. DANE NIE GRAJĄ!

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o wygodę noszenia, dla wielu (w tym dla mnie) ważne jest również czy zegarek nie wychodzi uszami za obrys nadgarstka czyli o 'wygodę wizualną' :-). Odwołujesz się do poprzednich modeli i do tego jak leżą na ręku, oczywiste jest, że znasz je w detalach. Jednak nie wszyscy mają takie pojęcie o różnych modelach marki, a chcieliby mieć jakiś punkt odniesienia pomagający podjąć decyzję w zakupie. Swoją drogą świetnie by było mieć możliwość poprzymierzać stacjonarnie przed zakupem, chciałbym wejść do sklepu, poprzymierzać i dobrać ten idealny dla siebie. Jednak wiem, że to nie ten rodzaj dystrybucji, a w przypadku zakupu przez internet zawsze pojawiają się różne pytania, od tego nie uciekniemy. Chyba, że są jakieś stacjonarne punkty VC to z przyjemnością odwiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o wygodę noszenia, dla wielu (w tym dla mnie) ważne jest również czy zegarek nie wychodzi uszami za obrys nadgarstka czyli o 'wygodę wizualną' :-). Odwołujesz się do poprzednich modeli i do tego jak leżą na ręku, oczywiste jest, że znasz je w detalach. Jednak nie wszyscy mają takie pojęcie o różnych modelach marki, a chcieliby mieć jakiś punkt odniesienia pomagający podjąć decyzję w zakupie. Swoją drogą świetnie by było mieć możliwość poprzymierzać stacjonarnie przed zakupem, chciałbym wejść do sklepu, poprzymierzać i dobrać ten idealny dla siebie. Jednak wiem, że to nie ten rodzaj dystrybucji, a w przypadku zakupu przez internet zawsze pojawiają się różne pytania, od tego nie uciekniemy. Chyba, że są jakieś stacjonarne punkty VC to z przyjemnością odwiedzę.

 

Każdy ma 14dni na zwrot. Ryzyko kosztuje Cie więc 11zl za paczkomat czy tam paczkę. Zakup online jest więc nawet bardziej komfortowy bo możesz się zastanowić. Jak kupisz stacjonarnie to przyjecie zwrotu zależy wyłącznie od dobrej woli sprzedawcy.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o wygodę noszenia, dla wielu (w tym dla mnie) ważne jest również czy zegarek nie wychodzi uszami za obrys nadgarstka czyli o 'wygodę wizualną' :-). Odwołujesz się do poprzednich modeli i do tego jak leżą na ręku, oczywiste jest, że znasz je w detalach. Jednak nie wszyscy mają takie pojęcie o różnych modelach marki, a chcieliby mieć jakiś punkt odniesienia pomagający podjąć decyzję w zakupie. Swoją drogą świetnie by było mieć możliwość poprzymierzać stacjonarnie przed zakupem, chciałbym wejść do sklepu, poprzymierzać i dobrać ten idealny dla siebie. Jednak wiem, że to nie ten rodzaj dystrybucji, a w przypadku zakupu przez internet zawsze pojawiają się różne pytania, od tego nie uciekniemy. Chyba, że są jakieś stacjonarne punkty VC to z przyjemnością odwiedzę.

 

Według moich obliczeń, z proporcji, L2L będzie miał wymiar 50 mm.

Na pierwszej stronie masz zdjęcie nadgarstkowe.

Należy jednak pamiętać, że ważny jest także kształt / krzywizna nadgarstka.

Zegarek inaczej układa się na nadgarstku płaskim niż na bardziej zaokrąglonym.

 

PS. Srebrny po zmianach wygląda dużo lepiej.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według moich obliczeń, z proporcji, L2L będzie miał wymiar 50 mm.

Na pierwszej stronie masz zdjęcie nadgarstkowe.

Należy jednak pamiętać, że ważny jest także kształt / krzywizna nadgarstka.

Zegarek inaczej układa się na nadgarstku płaskim niż na bardziej zaokrąglonym.

 

PS. Srebrny po zmianach wygląda dużo lepiej.

 

Wincyj ;-) taki musi być aby był piękny :wub:

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta szczotkowana z polerowaną lunetą.

 

Na niebieskiej tarczy mniej widać pustkę w dolnej części tarczy.

W jasnej na górze z czegoś (12, logo lub napisów) trzeba zrezygnować. Jest tam tego zbyt dużo względem pustego dołu,

EDYTA: po zmianie lepiej. Dużo.

W niebieskiej zamiast indeksu na 12 dałbym logo. Lecz pewnie nie przejdzie to.

 

 

...

To trochę jak ze złotą koronką w VIS-ach, hejterów nie brakowało, dziś nikt sobie nie wyobraża tego projektu bez tej złotej koronki.

Znam co najmniej Jednego, który zapytał mnie czy nie lepiej byłoby z czarną.

 

Choć mnie osobiście się podoba.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba zegarki piękne.

Mimo, że to kwarce, których raczej nie uznaję wezmę oba  jak tylko się pojawią:) - można już rezerwować? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... Tym bardziej, że zdecydowałeś się na szczotkowne indeksy w niebieskim... 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.