Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - FORM&FUNCTION

Rekomendowane odpowiedzi

Numerki, numerki. No więc aktualizacja. Pozostały numery zegarków jak poniżej: Form&Function LE100: 30,68,73,80,81,83,85,86,89,90,91. LE200: 44,50,55,88,90,111,120,150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to by było na tyle.. srebrne Form&Function wyprzedane. Zostały niebieskie no i czekamy na zielone i red grape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

No i to by było na tyle.. srebrne Form&Function wyprzedane. Zostały niebieskie no i czekamy na zielone i red grape.

 

No i super, ze fajnie zeszly - teraz trzymam kciuki zeby i niebieskie sie wyprzedaly.

To swietny projekt, koperta lezy genialnie i az szkoda, ze nie automat w srodku ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cyk, zyskują na wartości :) 

A niebieskich ile zostało?

Edytowane przez wierny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brać niebieskie póki są :)

DSC_0645asm.thumb.jpg.06f120cadbc1f222018424f286a05d95.jpg

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho coś tutaj, a zdjęcia tarcz i rendery już dawno są.

Pytanie - czy czerwone/żółte indeksy będą na sto procent? I czy kolorek red grape jest ostateczny? Nie jest źle, ale myslę, że bez czewieni + sama tarcza bardzej wpadająca w bordowy zrobiłaby tu o wiele lepszą robotę.

Żółty akurat moim zdaniem super siedzi na zieleni.

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2020 o 16:28, 91maniek napisał:

Cicho coś tutaj, a zdjęcia tarcz i rendery już dawno są.

Pytanie - czy czerwone/żółte indeksy będą na sto procent? I czy kolorek red grape jest ostateczny? Nie jest źle, ale myslę, że bez czewieni + sama tarcza bardzej wpadająca w bordowy zrobiłaby tu o wiele lepszą robotę.

Żółty akurat moim zdaniem super siedzi na zieleni.

 

Nie żółty tylko pomarańczowy. Tarczą do mnie jadą. Jeszcze parę dni i pokażemy pierwsze zmontowane sztuki

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

F&F Red Grape i Racing Green - jakby ktoś przegapił zdjęcia Marcina na profilu fb Vratislavii 

107376867_2643860149204461_7184964710407015399_o.thumb.jpg.820681a9f1b52b645bfdb9b55d25580c.jpg

107391047_2643860219204454_711392666538610115_o.thumb.jpg.8c35c8c94c2fc87c612782c47bc522c6.jpg

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze te wersje maja date, lepiej zbalansowana tarcza wyszla (jak dla mnie).

Swietny projekt, oby sie rownie szybko sprzedaly jak poprzednia wersja!

Az troche zaluje, ze sie tak spieszylem i wzialem niebieska bo red grape jest CUDOWNY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, raz ze to prezent od zony a dwa ze kazdy zegarek, jaki wpada do mojej kolekcji ma dozywocie :)

 

Bede sobie po cichu zazdroscil kolegom, zreszta niebieski tez jest sliczny - jesli idzie o jakosc wykonania plasuje sie IMO wyzej, niz wskazywalaby na to cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans, raz ze to prezent od zony a dwa ze kazdy zegarek, jaki wpada do mojej kolekcji ma dozywocie
 
Bede sobie po cichu zazdroscil kolegom, zreszta niebieski tez jest sliczny - jesli idzie o jakosc wykonania plasuje sie IMO wyzej, niz wskazywalaby na to cena.
Też tak kiedyś mówiłem, że każdy ma dożywocie, ale na końcu i tak jest jakaś rotacja

__________
https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle, że w życiu nie miałem tak srogiej rozkminy dotyczącej wyboru zegarka.

Za fioletowym przemawia to, że sam zaproponowałem ten kolor (chociaż ten zegarek tak się prosił o red grape, że pewnie i tak by powstał), wygląda trochę poważniej i pewnie jest mniejsza szansa od zielonego, że ten kolor się powtórzy w innych projektach od VC.

Z drugiej strony zielony też ma swój urok, bardziej się różni charakterem od niebieskiego, którego już mam.

Do wzięcia obu musiałbym zrezygnować z Klingerta. Pozostaje mieć nadzieje, że wietrzenie pudełka będzie udane i trochę kolekcji spienięże.

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2020 o 18:09, Wolf napisał:

Też tak kiedyś mówiłem, że każdy ma dożywocie, ale na końcu i tak jest jakaś rotacja emoji1303.png

__________
https://www.instagram.com/prz.wil/
 


Na razie się trzymam w postanowieniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł red grape.

 

Mam niebieskiego, więc moja ocena będzie wynikała z różnic miedzy nimi. A różnią się bardziej niż wynikałoby to ze zdjęć/renderów.

 

Mi się tam gryzła data i czerwone znaczniki z resztą, ale białe linie/logo na tarczy na prawde zmieniają odbiór całości. Chyba właśnie ta przemilczana tutaj zmiana tego koloru robi najwięcej. Bez tego nie ma szans, żeby data i czerwień zgrały się z resztą.

 

Data pasuje do zegarka. Nie gryzie się z resztą przy białych liniach. Zmienia odbiór całego zegarka przez wyrównanie symetrii na tarczy, ale nie na plus. Jest po prostu inaczej. I brak symetrii i jej zachowanie mają swój urok. Ja bym ani nie dołożył datownika do niebieskiego, ani nie zabrał go red grape.

 

Czerwone znaczniki - tutaj się przeciwko nim buntowałem. Są, nie rzucają się w oczy. Jest jakiś smaczek do zauważenia jak się zegarkowi przygląda. Z odległości więcej niż powiedzmy pół metra słabo widoczne. Na plus, ale i bez nich zegarek byłby ok.

 

Sa kolor - inny niż się spodziewałem. Ciemniejszy niż na zdjęciach i bardziej wpadający w fiolet niż w bordo. Ja się nakręciłem, że będzie bardziej bordo, ale do białych linii ciemny fiolet fajnie kontrastuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.