Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - FORM&FUNCTION

Rekomendowane odpowiedzi

@basil w innym wątki Marcin już wspominał o planowanym zegarku typu pilot. Co więcej ten zegarek już wstępnie zaprojektowaliśmy,

nawet w różnych wariantach - ale finalna forma może jeszcze pewnie ulec korektom, zmianom - dla uproszczenia powiem, że proces projektowy nie został zamknięty :) .

Natomiast jego realizacja zależy od wielu spraw - przede wszystkim od "sukcesu" aktualnie realizowanych projektów.... tak więc czas pokaże.

Liczę, że projekt wcześniej czy później zostanie zrealizowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, subarist napisał:

@basil w innym wątki Marcin już wspominał o planowanym zegarku typu pilot. Co więcej ten zegarek już wstępnie zaprojektowaliśmy,

nawet w różnych wariantach - ale finalna forma może jeszcze pewnie ulec korektom, zmianom - dla uproszczenia powiem, że proces projektowy nie został zamknięty :) .

Natomiast jego realizacja zależy od wielu spraw - przede wszystkim od "sukcesu" aktualnie realizowanych projektów.... tak więc czas pokaże.

Liczę, że projekt wcześniej czy później zostanie zrealizowany

 

A jest szansa na wcześniejsze zobaczenie chociaż jednego wariantu, czy dopiero jak nastąpi "sukces" aktualnych projektów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcemy kanibalizacji projektów. Inaczej mówiąc, może się za bardzo spodobać 🙂

Coś forum się pierdzieli nie mogę edytować posta. To co zostało zaprojektowane bazuje na kopercie jednowskazówowców ale chcemy mu zafundować pościeraną kopertę ale inaczej niż w VIS-ach. Tak naprawdę czeka nas praca eksperymentalna więc nie ma co pokazywać dopóki się nie upewnimy, że da się to zrobić. Tarcza jest jednak ponadczasowa odwołuje się do historii zegarków tego typu a jednocześnie wprowadza coś nowego. Wyszło naprawdę oryginalnie. Nie jest to kolejny klon B-uhra typu A czy typu B. Nie wiem czy pobije VIS-a ale ma w sobie to coś co cechowało także VIS-a. Tak ja uważam.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Będę czekał jak żona szypra  na klifie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to teraz to tylko jeszcze bardziej apetyt został podsycony😃 ale ok w takim razie czekamy na jednowskazówkowa żeby się dobrze przyjął i na dalszy rozwój wydarzeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pilota tez bede czekal z niecierpliwoscia, bo od dluzszego czasu szukam pilot/fieldwatcha. A kiedy orientacyjnie bedziemy mogli zobaczyc zdjecia (prototypu) kapitanskiego chronografu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Exuberant napisał:

Na pilota tez bede czekal z niecierpliwoscia, bo od dluzszego czasu szukam pilot/fieldwatcha. A kiedy orientacyjnie bedziemy mogli zobaczyc zdjecia (prototypu) kapitanskiego chronografu?

 

za ok 1,5mies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może do "przyszłego pilota" wsadzić unitasa 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał:

A może do "przyszłego pilota" wsadzić unitasa 

 

O to jest myśl zasługująca na pochwałę. Pomysł super ciekawe czy realny do wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nocny Jastrząb napisał:

 

O to jest myśl zasługująca na pochwałę. Pomysł super ciekawe czy realny do wykonania?

Nie w kopercie Manometra i nie w cenie dotychczasowych VC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru, to 42mm wcale dużo nie jest. W dzisiejszych czasach normalny męski rozmiar. A jeśli mówimy o pilocie to możnaby rzec,  że minimum. 

Co do ceny się nie wypowiem, bo ich nie znam. Jednak wiem, że Stenek sprzedaje swoje piloty na unitasie po 2200 pln. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu niezawodny i sprawdzony w dotychczasowych konstrukcjach mechanizm. Prosty w serwisowaniu. Raczej automat. Choć jakis lepszy kwarc tez mogłby być.

O sukcesie zdecyduje: tarcza i koperta - pasująca rozmiarem wiekszości potencjalnych klientów.

W jakiejs wersji limitowanej - sam chętnie bym przytulił Unitasa :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dorian06 napisał:

Co do rozmiaru, to 42mm wcale dużo nie jest. W dzisiejszych czasach normalny męski rozmiar. A jeśli mówimy o pilocie to możnaby rzec,  że minimum. 

Co do ceny się nie wypowiem, bo ich nie znam. Jednak wiem, że Stenek sprzedaje swoje piloty na unitasie po 2200 pln. 


U Stenka ekonomia skali robi swoje, przy seriach VC chyba sporo drożej by wyszło za mechanizm - gdybam sobie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prototypowe tarcze chronohistorii,

jutro moze sie uda zlozyc czarnego ze wskazowkami i pozlacana koperta.

okna daty sa wycinane recznie dlatego niezbyt ladnie, ale masowo beda laserem rzezbione

 

9C25D2E5-C320-4FC4-A156-0BB140622CD0.thumb.jpeg.3ad7a03851c4b5b05a0cb9468ba9d6d7.jpeg0E94FB26-8F3B-4AF1-88DB-2CE3696F8028.thumb.jpeg.bca24a68e14aaed4f32b7c6e1f740dd4.jpeg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała mi się mega podoba w czarnej te czerwone napisy mi się trochę gryzą

www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba daleko będzie temu projektowi do sukcesu Manometra.
Ale to tylko moje subiektywne zdanie.
Czekam na Miszcza Foremki i Architekta.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że są to zegarki pod bardziej wysublimowane gusta ( podobnie jak seria Avantgarde ) i bestsellerem nie będą, ale jak zwykle zostaną docenione pośmiertnie 🙂 . Tutaj powinno wszystko zagrać jako całość a nie jako pojedyncze składowe. Powinienem tłuc klony formmeisterów po wsze czasy...ale to nie dawałoby mi satysfakcji. Zawsze chcę spróbować czegoś nowego, dlatego kolekcja Vratislavii jest eklektyczna i pokazuje różne style od minimalizmu, po art-deco, po konotacje przemysłowe i militarne a Chronohistoria uderzy w motywy marinistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśniejszy ładniejszy.

Na czarnej proponuje jesniejszy kolor czerwonych napisów, giną przy tej czerni, chyba, ze to takie zdjęcie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał żółte - będą się komponować z kopertą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie gada do mnie. Lubię połączenie złota i czerni ale tutaj nie ma żadnego złotego nawiązania na tarczy. Te napisy powinny być złote a nie czerwone. Może i złote wskazówki, albo ogólnie nadruk złoty a nie biały... 

A jeśli nadruk ma zostać biały to koperta nie w złocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.