Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - FORM&FUNCTION

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

z docelowymi wskazówkami

 

 

7FD18E2D-5A54-49BA-BEA7-B2A45C88489A.jpeg

8873BA44-F2A4-4C99-84EC-9CE82AE1401B.jpeg

Jestem trochę do tyłu z tym projektem , więc zapytam 🙂 Będą zapisy jak na Manometr ? Będzie to limitka ? Automat ? Biały jest naprawdę super 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Creativ napisał(-a):

Jestem trochę do tyłu z tym projektem , więc zapytam 🙂 Będą zapisy jak na Manometr ? Będzie to limitka ? Automat ? Biały jest naprawdę super 🙂

 

Kwarc. Nie robie chrono w automacie. Raczej nie bedzie zapisow. Limitka 100 lub 150szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

z docelowymi wskazówkami

 

o żesz kurczaki biały gada do mnie ;)

dawno mnie nie było w tematach VC - widzę zmiany - w awatarze nie było też kiedyś zakrytej bardziej twarzy ? ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hezio napisał(-a):

o żesz kurczaki biały gada do mnie ;)

dawno mnie nie było w tematach VC - widzę zmiany - w awatarze nie było też kiedyś zakrytej bardziej twarzy ? ;)

 

 to faktycznie dawno Cie nie bylo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki niebieskie wyszły przepięknie.

 

Czy jest w przyszłości szansa na podobny projekt (z użyciem niebieskich wskazówek) w klimacie retro, ale w mniejszym rozmiarze?

Prosta forma - może mechanik (trzy wskazówki) albo cienki kwarc (dwie wskazówki). Taki garniturowiec byłby super.

 

Mam F&F niebieskiego. Niestety jest trochę za duży, żeby chować go pod mankiet koszuli. Noszę go bardzo rzadko z uwagi na wygodę użytkowania innych modeli. W tym roku F&F chyba jeszcze nie był na nadgarstku...

 

Obecnie trwa moda na duże (i za duże) zegarki. Myślę, że ciężko konkurować w tym segmencie rynkowym.

A ładnych garniturowców w ciekawym wykonaniu nie ma aż tak dużo, więc może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie jest garniturowiec, to sportowy zegarek elegancki. Staram się zmniejszać zegarki w ofercie ale wszystko stopniowo. Jeśli jakieś koperty mamy na stocku to je wykorzystujemy. Jeśli kończy się stoc to nowe modele robimy mniejsze. Przykładem Manometry czy Formmeister 39 . Przy takiej produkcji jak nasza muszę przewidzieć modę na 2-3 lata do przodu bo tyle czasu wykorzystujemy zwykle 500szt kopert czyli minimum jakie wyprodukuje nam dostawca. Nie może byc tak, że zrobię 200szt zegarków i stwierdzę , że jednak coś mi nie pasuje i wywalę resztę 300szt kopert. Na takie marnotrawstwo nikt sobie nie może pozwolić....duże marki także ( tam chyba tym bardziej nic się nie marnuje ) Z resztą ta koperta jest udana. Wersja z perłową tarczą ( tak tam jest perła nie zwykłe biel! - ale to pokażę na lepszych zdjęciach jak przyjdzie do mnie ) będzie najlepiej wykonanym kwarcem do 1000zl w tej stylistyce na rynku. To Wam gwarantuję. Koperta w tej wersji będzie cała polerowana. Mam tez już prototyp paska do niego ale nie wiem czy kolory się zgrają to wszystko muszę połączyć u siebie i dokonać ostatecznych korekt i dopiero produkcja.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może luźniejsze mankiety trzeba nosić :P

 

A na poważnie F&F to jedna z lepszych w ogóle kopert VC.

Srednicy ani L2L na ręku w ogóle nie czuć, leży idealnie.

Miałem obiekcje widząc L2L na papierze ale teoria sobie a praktyka sobie.

 

Formmeister 39 to IMO krok w dobrą stronę.

Może kolejna koperta 36-38 byłaby na garniturowca i dla kobiet?

Moja żona choć lubi VC nie ma co nosić póki co i chyba nie jest jedyna :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa kolory bardzo ładne, ze wskazaniem na białego. W czarnym wydaje mi się, że czerwony napis na tarczy jest słabo widoczny. Za mały kontrast. Może jeszcze jest szansa to przemyśleć i zmodyfikować.

Złoty napis by tu pasował do koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perłowy bomba :)

www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest jakiś terminarz kiedy będzie sprzedawany? Mocno wypada w mój gust. Miał być Junghans Form C ale ten niewątpliwie robi wrażenie. 

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dekielki są już zaprojektowane? Może kotwica lub węzły żeglarskie. Można również wprowadzić kolor w datownik, na przykład 1 lub 31 zrobić czerwonym kolorem...

I nie wiem czemu mi się tak wydaje, może to tylko na zdjęciu ale datownik lub czcionka w nim jakaś taka wielka. 

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na czcionke w datowniku nie mam wplywu a w kwarcu nie bedziemy przerabiac dyskow daty bo nikt za to nie zaplaci. Dlatego data to zuo, zawsze niweczy projekt no ale sa uparci to dla tych co nie wiedza jaki dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Dlatego data to zuo, zawsze niweczy projekt no ale sa uparci to dla tych co nie wiedza jaki dzien

o to to to 👌 nawet byłbym za tym, aby okno daty wcale nie było widoczne - niech data się zmienia pod tarczą - kogo to interesuje jaki numerek w miesiącu? Księgową ? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, hezio napisał(-a):

o to to to 👌 nawet byłbym za tym, aby okno daty wcale nie było widoczne - niech data się zmienia pod tarczą - kogo to interesuje jaki numerek w miesiącu? Księgową ? 😜

now właśnie mnie interesuje 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, księgowy napisał(-a):

now właśnie mnie interesuje 😁

🤣 czyli Nick jest zgodny z zawodem?

To wystarczą alarmy comiesięczne na telefonie zależne od formy prowadzenia działalności czy rodzaju klientów - 7 10 15 20 25 dzien miesiąca? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hezio napisał(-a):

🤣 czyli Nick jest zgodny z zawodem?

To wystarczą alarmy comiesięczne na telefonie zależne od formy prowadzenia działalności czy rodzaju klientów - 7 10 15 20 25 dzien miesiąca? 😉

Nick jak nick - niekoniecznie wskazuje zawód... Ale przywołałeś do tablicy księgową, więc musiałem zareagować. 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie całkiem pozytywne. Tak patrzę i patrzę na ten datownik..., sam nie wiem dlaczego przykuł moją uwagę.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tlumaczylem, dysk daty bedzie czarny w wersji finalnej

natomiast bialy nie jest bialy tylko srebrny i to brudno srebrny. Tarcza musi zostac poprawiona. Tak to jest gdy sie skonfrontuje zdjecia chinskie z rzeczywistoscią.

2ACB6121-2A14-4CDE-9DE6-5F345C614EC2.jpeg

8B8A62F2-F9F0-445E-BB1C-2101DDE2CEA4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt bardzo atrakcyjny.

Ale niewątpliwie datownik w nim to najsłabsze ogniwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.