Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
pawelb29

TIMUS WATCHES

Recommended Posts

Kolejny nowy microbrand założony w 2019 roku przez Nicka Auyonga w Singapurze.

Firma zaczęła swoja przygodę na rynku od dwóch projektów M7 Timeverse i M7 Series Classic które planuje zrealizować za pomocą platformy Kickstarter.

https://www.kickstarter.com/projects/538143029/timus-infinite-designs-for-one-watch-movement/description

Obydwa projekty to klasyczne zegarki napędzane  japońskimi mechanizmami automatycznymi

Miyota 82S7.

Ciekawostką w tym projekcie ma być usługa “Restoration” niespotykana dotychczas w tego typu firmach ( microbrandach ) . Usługa ta w skrócie ma dać możliwość odbudowy zegarka z nową kopertą i tarczą jeżeli taka zostanie przez producenta wprowadzona na rynek. Klient będzie mógł odesłać do producenta stary zegarek , którego mechanizm zostanie dopasowany do nowej koperty i tarczy . Koszt takiej operacji ma wynieść nie więcej niż 25% wartości nowego zegarka. Z marketingowego punku widzenia , dobre rozwiązanie. Nasuwa się  tylko pytanie czy firma Timus przetrwa tak długi okres na rynku aby potencjalni klienci mogli skorzystać z tego tupu usługi.

https://www.timuswatches.com/

O projektach Timus  na kaminskyblog.com

https://kaminskyblog.com/2019/10/15/timus-timeverse-classic-review-new-brand-with-a-cool-concept/

Deus Dona Me Vi

Najpierw to muszą na ten rynek wejść 

Nie zrobili celu na Kickstarterze  :(

Mimo mojej pomocy  :(

jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Witam,

Ostrzegam wszystkich przed ta "firma"-zlodziej jest po prostu i kradnie dane osobowe na sprzedaz.Kilka razy juz robili fake konkursy i promocje jak to niby startuja z firma.Przyslali mi e-mail,ze wygralam zegarek i moge sobie wybrac jak Kickstarter campain zakoncza.Tymczasem usuneli jakis czas temu kampanie,na moje e-mails nikt nie odpowiada i....zablokowali mi konto facebook aby inni uzytkownicy nie wiedzieli o tym! Zastanawiam sie nad zlozeniem na policji doniesienia bo zerzneli mi wszystkie dane.OSTRZEGAM I PROSZE PODAC DALEJ BY NIKOGO WIECEJ NIE OKRADLI! Ja ze swojej strony bede w calym internet i po polsku i po angielsku ostrzegac!