Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
As82

Movado Club... The watch to get: Simple. Elegant. Sexy.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Taki cienias przyjechał :)

To teraz opowiadaj, jak wrażenia? Niebanalny wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To teraz opowiadaj, jak wrażenia? Niebanalny wybór

Żona będzie go nosić, ale jeszcze go nie widziała :)

Robi wrażenie swoją oszczędną formą, a jego grubość i napęd bateryjny to dodatkowy dla niej atut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To małżonka zapewne się ucieszy. Ta prosta forma do mnie mówi I grubość, a właściwie cienkość robi wrażenie. Wydaje mi się jedynie, że jest wypolerowany na tak wysoki połysk, że na samą myśl o nim tworzą się ryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protoplastą tego zegarka jest kultowy model marki movado o nazwie museum powstały w latach 50.

Minimalistyczna forma zegarka miała służyć, nie po to aby odczytywać dokładną godzinę z indeksów, lecz po to aby czuć upływający czas. Posiadając zegarek przedstawiający czas w ten sposób, nie do końca stajemy się jego więźniami. Genialne;)

Tym jednym modelem firma movado zapisała się złotymi zgłoskami na kartach hostorii zegarmistrzostwa.

W dzisiejszych czasach chyba każdemu z nas przydałby się taki zegarek, może byśmy bardziej wyluzowali.

Edytowane przez As82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny M90 :)

 

U mnie nowy w rodzinie 3Date z rzadka czarna tarcza radium.

Widziałem na fb

Movado to świetna firma niegdyś była


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Krystian19025
      Witam, niedawno znalazłem taki zegarek jak na zdjęciu czy mógłby mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat tego zegarka?
       
      Wygląda na to że tarcza została zmieniona (wg mnie oczywiście) i aktualnie jest od zegarka cyma, w środku jest mechanizm firmy movado oraz numery seryjne.
      Niestety nic nie znalazłem po numerach seryjnych. 
       
      Czy ma ktoś wiedzę na temat tego zegarka?






    • Przez ratownik92
      Witam serdecznie forumowiczów. Poszukuję informacji na temat tego zegarka. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć coś na jego temat? Google niestety nie podpowiada.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Przez Grigoris1
      Mam problemy z ustaleniem do czego mógł służyć ten czasomierz.
       
      Spotkałem dość dużo rozmaitych zegarków tej manufaktury ale takiego egzemplarza jeszcze nie.
       
      Wyróżnia się:
       
      - rozmiarami - 60mm;
       
      - masywnymi wskazówkami;
       
      - wałkiem na 3;
       
      - pięknym precyzyjnym mechanizmem na 19 kamieniach z niespotykaną mikroregulacją i dużą ilością wkrętów/wyważników na balansie.
       
      Wg mojego skromnego zdania to za mało na chronometer okrętowy i za dużo na zwykły zegarek kieszonkowy - cóż więc to jest???
       

       

       

       

       

       

       

    • Przez battrek
      Szanowni Forumowicze!
       
      Mam pewien problem. Kupiłem używany zegarek Movado
       
      http://zegarkiclub.pl/forum/topic/24870-movado-zegarki-z-klasa/page__st__20
      (na końcu postu)
       
      no i blanzoleta jest za mała o jedno ogniwko.
       
      Może ktoś z Was podpowie jak rozwiązać ten problem. Wiem, że trzeba ratować
      tą bransoletę, która jest bo innej się nie dopasuje, a poza tym ta co jest pasuje wizualnie.
       
      Bardzo proszę o podpowiedź gdzie szukać i jak załatwić tą sprawę.
       
      Serdecznie pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.