Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TomKus

Prośba o identyfikację

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą do doświadczonych użytkowników owego forum o identyfikację autentyczności zegarka Edox 80099 3o nino wg zamieszczonych zdjęć :

post-110849-0-14139300-1573737109_thumb.jpg

post-110849-0-48638200-1573737186_thumb.jpg

post-110849-0-99564800-1573737275_thumb.jpg

post-110849-0-77096400-1573737301_thumb.jpg

post-110849-0-51717600-1573737326_thumb.jpg

post-110849-0-44371000-1573737341_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywaleś zdjęcia z tymi z Google? Moja opinia jest mało znacząca ale jak porównać zdjęcia z tymi co w sklepach internetowych są te modele to godzina 1 inaczej wygląda ma taka jak by obramowke A ten nie ale może to tylko jakąś różnica modelu A z taka 1 nie widziałem. 1fe28986210c0e0a4acf6cf4fe519e03.jpg

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G891A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywaleś zdjęcia z tymi z Google? Moja opinia jest mało znacząca ale jak porównać zdjęcia z tymi co w sklepach internetowych są te modele to godzina 1 inaczej wygląda ma taka jak by obramowke A ten nie ale może to tylko jakąś różnica modelu A z taka 1 nie widziałem. 1fe28986210c0e0a4acf6cf4fe519e03.jpg

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G891A using Tapatalk

ma obramówkę, tylko na zdjątku nie wyszło, źle doświetlone, zrobię jeszcze jeden obraz i dołączę

ma obramówkę, tylko na zdjątku nie wyszło, źle doświetlone, zrobię jeszcze jeden obraz i dołączę

obramówka jest taka sama jak przy indeksach

post-110849-0-91327300-1573740390_thumb.jpg

Edytowane przez TomKus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję, że chociaż jedna osoba się odezwała. Widać, że zegarki Edox nie cieszą się zainteresowaniem na forum. Przepraszam iż zamieściłem taki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywaleś zdjęcia z tymi z Google?

 

To co "wrzuciłeś" nie jest zdjęciem tylko grafiką - tego typu "zdjęcia" często odbiegają od realnych fotografii.

 

 

Zwracam się z prośbą do doświadczonych użytkowników owego forum o identyfikację autentyczności zegarka Edox 80099 3o nino wg zamieszczonych zdjęć :

 

Nigdy nie słyszałem o podróbkach produktów sprzedawanych pod tą marką - to nie jest jakiś "prestiżowa manufaktura", sama marka jest wiekową marka ale nie należy do federacji FHS - co absolutnie nie przeszkadza w tym że robi dość udane czasomierze, niemniej nie jest zbyt popularna.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co "wrzuciłeś" nie jest zdjęciem tylko grafiką - tego typu "zdjęcia" często odbiegają od realnych fotografii.

 

 

 

Nigdy nie słyszałem o podróbkach produktów sprzedawanych pod tą marką - to nie jest jakiś "prestiżowa manufaktura", sama marka jest wiekową marka ale nie należy do federacji FHS - co absolutnie nie przeszkadza w tym że robi dość udane czasomierze, niemniej nie jest zbyt popularna.

na początku postu są zamieszczone foty w realu, to inny forumowicz dodał grafę z internetu

na początku postu są zamieszczone foty w realu, to inny forumowicz dodał grafę z internetu

 chyba w celu porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku postu są zamieszczone foty w realu, to inny forumowicz dodał grafę z internetu

W kwestii grafiki odniosłem się do wypowiedzi kolegi  Szlagier'a a nie Twojego postu.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii grafiki odniosłem się do wypowiedzi kolegi  Szlagier'a a nie Twojego postu.

Ok, przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jomashop niedostępny około 2700 z opłatami celnymi i vatem

a na Amazon z opłatami około 2850 najtaniej, czy wart jest tej kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się podoba - Tak. 2850 to korzystna cena.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stałem się posiadaczem EDOXa w automacie, prezent urodzinowy :D

Gratulacje - niech się dobrze nosi i "o serwis nie prosi" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.