Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
whity

Licytacja Omegi Constellation, czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałem prosić o pomoc. Co myślicie o takich aukcjach? Choruje na Omegę, ale nie wiem czy warto brac pod uwagę takie aukcje.

 

Zobacz ofertę: OMEGA CONSTELLATION GOLD CAP 14K/SS CHRONOMETER XL https://allegro.pl/oferta/omega-constellation-gold-cap-14k-ss-chronometer-xl-8688283479?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Dzięki za każda uwagę i poradę

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Cena przekroczyła już dawno próg, przy którym w ogóle można rozważać zakup tej Omegi - ma świeżo pomalowaną na czarno tarczę i przepolerowaną kopertę. Za 3k można szukać zegarka w oryginalnym stanie zachowania, w dodatku bardzo ładnym stanie.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odp. Spodziewałem się uwagi o tarczy. Dlaczego polerowana koperta to coś złego?

 

Odpuszczę go sobie. Może jakaś porada gdzie najlepiej szukać jakiegoś modelu Omegi? Chrono24 jest lepszym źródłem?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerowana koperta to nic złego, o ile nie widać, że jest polerowana (albo widać lekką polerkę). Jeśli polerkę widać mocno, to znaczy, że albo koperta była mocno zmęczona, albo polerował ktoś bez pojęcia. Tak czy inaczej - masz w takim wypadku kształty mocno zmienione w stosunku do wyjściowego. A każde odstępstwo od stanu wyjściowego to mniejsza wartość. W przypadku tego zegarka mamy "odświeżaną" kopertę i dekiel + fatalną tarczę. Za naprawdę duże pieniądze. Łowca jeleni liczy na dobry zarobek.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerowana koperta to nic złego, o ile nie widać, że jest polerowana (albo widać lekką polerkę). Jeśli polerkę widać mocno, to znaczy, że albo koperta była mocno zmęczona, albo polerował ktoś bez pojęcia. Tak czy inaczej - masz w takim wypadku kształty mocno zmienione w stosunku do wyjściowego. A każde odstępstwo od stanu wyjściowego to mniejsza wartość. W przypadku tego zegarka mamy "odświeżaną" kopertę i dekiel + fatalną tarczę. Za naprawdę duże pieniądze. Łowca jeleni liczy na dobry zarobek.

 

Najbardziej mnie zasmuca, że jeleni nie brakuje. 

Jakie niekiedy ceny osiągają zegarki wątpliwej wartości to się włos jeży na głowie...

Ale cóż prawo rynku, co kto robi ze swoimi dobrami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.