Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bawi91

Jaki elegancki zegarek do 650 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Mam pytanie mianowicie chcę zakupić na prezent zegarek do kwoty 650zł. Tylko nowy ze sklepu typu Zegarownia. Ma być to tzw " garniturowiec ". Typowo pod koszule marynarki itd. Bransoleta czy pasek dla mnie bez różnicy. Myślałem nad tymi modelemi

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-classic-automatic-ra-ab0005b19b

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-adriatica-moonphase-a8243-1223qf

 

Ale nie znam się kompletnie dostanę w tej cenie coś lepszego ? Wiem że dużo osób poleca mi Orient Bambino ale nie kupię za tyle nowego ze sklepu ;)

I następne pytanie czy sklep zegarki-edwa ma oryginalne zegarki ? Widzę że ceny u nich są dość niskie na tle konkurencji. Kupował ktoś tam ?

 

Dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zamawiał coś z tamtego sklepi zegarki-edwa ? mają fajne ceny a opinie tylko o czasie wysyłki itd nie wiem czy mają oryginalne :)

 

A te modele co podałem są w miarę ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc ;) a jakieś inne propozycje ? Bambino mi się podoba ale może coś jeszcze wartego uwagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 700 zł max i ani złotówki więcej ;) mam teraz inne wydatki a zegarek wiem że sie tej osobie przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało Bambino

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sklep po za allegro np POLSKI sklep który ma w jakiejś fajnej cenie ? Bo albo źle szukam albo nie mogę znaleźć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bambino to bardzo fajna seria zegarków z pięknie wypukłym szkłem, ale jako zegarek garniturowy Citizen stiletto sprawdzi się lepiej, ma mniej niż 5mm grubości. O ile dopuszczasz zakup za granicą.

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-ar3070-04l-eco-drive-sapphire-ultra-slim-stiletto-elegant-watch

Edytowane przez Thorsten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cena przekracza założone max 700 zł

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc ;) a jakieś inne propozycje ? Bambino mi się podoba ale może coś jeszcze wartego uwagi ?

 

Zobacz Orienty Maestro. Moim zdaniem ładniejsze od bambino.

Druga sprawa, do garnituru większość nie nosi mankietów bardzo luźnych, poszukaj czegoś cienkiego i raczej na bateryjce. Na takie atrakcje mam taniego tissota, tylko na czarnym pasku.

https://dolinski.pl/tissot-classic-dream-ref-t033.410.16.013.00/


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.