Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szuwi

Msoffice do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę - córka kupuje laptopa i potrzebuje msoffice (word i powerpoint). Gdzie Waszym zdaniem można to bezpiecznie kupić za rozsądne pieniądze? Jedno stanowisko w "wieczystej" wersji (a nie na rok).

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz program ze strony microsoft a klucz kupujesz na aukcji od legalnej firmy, ja płaciłem rok temu 39 zł ceny sa różne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz program ze strony microsoft a klucz kupujesz na aukcji od legalnej firmy, ja płaciłem rok temu 39 zł ceny sa różne

Fajnie. A gdzie takich aukcji szukać? Pytam, bo łajza techniczna i technologiczna ze mnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja „legalnej” firmy jest tak samo legalna jak handel narkotykami. Sprzedają kradzione klucze, które raz się aktywują a raz nie. Jak się trafi. Ogólnie to oszustwo które toleruje i MS i portale aukcyjne.

 

Legalnie to kup Office 2019 Home&Student np. w EuroAgd czy MediaMarkt. Tam gdzie najtaniej ale legalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie sadze żeby firma sprzedawała kradzione klucze i dawała kwit na to. Aukcje można znaleźć wpisując office w wyszukiwarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zainstalowany (przez sprzedawcę) OpenOffice czy coś takiego. Dalej będę szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ściągasz program ze strony microsoft a klucz kupujesz na aukcji od legalnej firmy, ja płaciłem rok temu 39 zł ceny sa różne

 

Dziwnie tanio, ja płacę za MS Office z chmurą 2TB w zestawie 29,90zł co miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisuję tylko co ja zrobiłem i działałem w dobrej wierze, nie jestem zwolennikiem piractwa  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są klucze poleasingowe. Dzisiaj działają jutro mogą już nie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję stary temat. Żona potrzebuje pakiet office do win. 11 na laptopie. Ja od lat prawie nie używam komputera i nie orientuję się w nowych wersjach win. Syn znalazł kod na stronie G2A za jakieś tanie sto zł z kawałkiem ale nie wiem czy to może być oryginalny produkt.  Nie wiem też czy pakiet do pobrania z Microsoft z cyklicznymi opłatami to jedyna opcja od oficjalnego sklepu Microsoft. Najbardziej odpowiada mi/ żonie oryginalny program z jednorazową opłatą za użytkowanie. 

Byłbym wdzięczny za podpowiedzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup pelen pakiet pro na ebay.de od resselera Microsoftu z Niemiec

W DE raz kupiony program komputerowy (niezaleznie od formy instalacji) jest wlasnoscia nabywcy i nie podlega zadnym ograniczeniom przy odsprzedazy

Nawet jak bank czy firma likwiduje fizycznie komputery to windows i pakiety office wracaja do resellerow po kilkanascie euro

Wersje pro dlatego, ze sa multijezykowe i ustawisz polski przy instalacji

 

Sorki za brak polskich liter

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.