Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zeno

INVICTA - klub sympatyków, miłośników, zazdrośników

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Kriso811 napisał(-a):

Czy ktoś z Was posiada Invictę 24947 i mógłby coś powiedzieć jak z jakością wykonania?

Przy wyjątkowo obszernej ofercie jaką ma Invicta, zapewne trudno Ci będzie znaleźć użytkownika akurat tego modelu. Obserwujących ten temat na dodatek jest tylko dziewięciu. Podpowiem Ci, że jakość wykonania jest nie gorsza od solidnych chińczyków o podobnych cenach. Oczywiście jako marka amerykańska startują z trochę wyższego pułapu jak marki chińskie. Mam dwie Invicty i z obu jestem zadowolony. Możesz kupować bez ryzyka, tylko zwróć uwagę na cenę, bo z tym bywa bardzo różnie, można słono przepłacić. Kwarce Invicty, homary Suba można już znaleźć poniżej 50 USD a bez specjalnego polowania za około 70 USD. Doliczając opłaty graniczne i koszt wysyłki powinieneś się zmieścić ostatecznie w przedziale 350-450 zł. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kriso811 napisał(-a):

Czy ktoś z Was posiada Invictę 24947 i mógłby coś powiedzieć jak z jakością wykonania?

 

...z tzw. "upodlonych" kwarcy Invicty mam: 22057 i 22054. To ciut większe (43 mm) wersje.

Upodlone, bo nie dość że taki wzór to jeszcze mechanizm .....

 

Zalety - w mojej opinii przyzwoite wykonanie, WR, zakręcana koronka

 

Wady - mocno przeciętna luma.... mało skomplikowany tani mechanizm TMI (Seiko) model PC32A no i generalnie kwarc w subie, ale takie było ich założenie u mnie (automaty też potem zakupiłem, choć zaczęło się właśnie od tych homarów).

 

P.S. zielony supernacki jest, ale poszukałbym taniej.... za ok 700 zł można by coś fajniejszego mieć, ale to moja opinia.

 

Poniżej masz poglądowo moją Invictę 22054 tarcza i wspomniane bebechy. 

 

04 Invicta 22054.jpg

07-1 INVICTA.jpg

 

za połowę ceny - chyba warto poczekać 😉

 

https://www.amazon.de/dp/B074MDQCVV/ref=sr_1_55_sspa?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=invicta&qid=1618989685&s=watch&sr=1-55-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExTkk5NFUyQ1dQN1VEJmVuY3J5cHRlZElkPUEwOTcxOTMyMjVZQTFUWThPWEQ2RyZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwMjE0MTY2M1RRVzdQQTFSNlE4WCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX210ZiZhY3Rpb249Y2xpY2tSZWRpcmVjdCZkb05vdExvZ0NsaWNrPXRydWU=

 

piszą: Zamów teraz — dostarczymy produkt, gdy tylko będzie dostępny. Wyślemy też do Ciebie wiadomość e-mail z powiadomieniem o przewidywanej dacie dostawy. Twoje konto zostanie obciążone tylko po tym jak wyślemy do Ciebie produkt."

 

660 za niego to trochę drogo....  ale 366 zł jest okej moim zdaniem

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt się nie skusi na Invicta Vintage Pro Diver 34333? Zapraszam chętnych na priv.75535259012d0e2ace245e042e0b1e65.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie fani Invicty warto zajrzeć na Amazon.pl

Mają teraz dobre ceny na zegarki. Zakupiłem sobie automatic Grand Divera 3045 za 480 zł z przesyłką z magazynu z Polski.

 

20210327_090049.thumb.jpg.189114b9c3dcb7e49c210793e9f8c102.jpg

 

Dziś cena to ok 560 z wysyłką z pl. I nadal myślę, że warto. Jak się nie spodoba jest 30 dni za darmowy zwrot.

 

https://www.amazon.pl/Invicta-Grand-Diver-Automatyczny-zegarek/dp/B000FVE3AC/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=invicta+3045&qid=1619739075&sr=8-1

 

 

Dziś znalazłem prawdziwą okazję Pro Diver 8926OB automatic z wysyłką z Polski za 378 zł ! Ale cena może się znowu zmienić.

 

Tu podaję linka:

https://www.amazon.pl/Invicta-Diver-8926OB-Automatyczny-zegarek/dp/B000JQFX1G/ref=pd_day0fbt_2/260-1752183-8079419?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B000JQFX1G&pd_rd_r=bd9d1782-b681-44a6-9ced-77c053e86238&pd_rd_w=lFnTZ&pd_rd_wg=QDnr7&pf_rd_p=8e4264f8-9072-4412-b643-44aa10032266&pf_rd_r=Y0M6HVGV3457G805JRKN&psc=1&refRID=Y0M6HVGV3457G805JRKN

 

A przy okazji pochwalę się też Invictą 30410 kupioną w US w zeszłym roku za 130 dolarów :)

20210205_225531.thumb.jpg.8ef01dbc6c5ece2ae2b1c559ff1063b4.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, damp napisał(-a):

Słuchajcie fani Invicty warto zajrzeć na Amazon.pl

Mają teraz dobre ceny na zegarki. Zakupiłem sobie automatic Grand Divera 3045 za 480. Dziś cena to ok 560 z wysyłką z pl.

 

 

https://www.amazon.pl/Invicta-Grand-Diver-Automatyczny-zegarek/dp/B000FVE3AC/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=invicta+3045&qid=1619739075&sr=8-1

 

 

Dziś znalazłem prawdziwą okazję Pro Diver 8926OB automatic z wysyłką z Polski za 378 zł ! Ale cena może się znowu zmienić.

 

Tu podaję linka:

https://www.amazon.pl/Invicta-Diver-8926OB-Automatyczny-zegarek/dp/B000JQFX1G/ref=pd_day0fbt_2/260-1752183-8079419?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B000JQFX1G&pd_rd_r=bd9d1782-b681-44a6-9ced-77c053e86238&pd_rd_w=lFnTZ&pd_rd_wg=QDnr7&pf_rd_p=8e4264f8-9072-4412-b643-44aa10032266&pf_rd_r=Y0M6HVGV3457G805JRKN&psc=1&refRID=Y0M6HVGV3457G805JRKN

Cena niezła, ale może spójrz na klasyka 1953 u Kolegi powyżej? Mam podobnego i polecam :) ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ładny. Ale mam już 4  Invicty i powoli obawiam się że to już choroba :) Przy okazji w posta powyżej wrzuciłem swojego 30410 :)

Uważam, że to porządne zegarki warte swojej szczególnie promocyjnej ceny.

 

Szkoda że na forum są koledzy, którzy nic nie wiedząc o Invicta wypisują same bzdury. Pewien młody kolega nie widząc tych zegarków nawet na oczy pisze sobie nieprawdę że to śmieci, w dyskusji o Grand Diver 3045 twierdzi że to kopia innej znanej marki, że lepiej kupić Casio - nie wiem jakiego w automacie.

Ponadto używa w postach niecenzuralnych słów i memów (posty na szczęście usunęli), Nie wytrzymałem i w końcu zwróciłem uwagę Moderatorowi to ja nie wiem czemu dostałem bana na 7 dni a jego nie zablokowali i dalej sobie hasa i obraża innych użytkowników forum. Moderatorzy wstyd! 

 

Zobaczcie ostatnie strony tematu  z forum:

 

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i stało się. Jak to z Invictą. Szczęśliwi, którzy gardzą. Pozostali wpadają w pułapkę. Zacząłem od Supermana, potem skusiłem się na 1953 a teraz wciągnąłem żonę. Wspólnie wybraliśmy cztery modele, z których ja miałem ostatecznie zdecydować co jej kupię. A jako człowiek czasami mający problem z podejmowaniem decyzji wybrałem dla niej dwa. Oba w klimacie sportowym, bo takich dotąd nie miała. Co o nich sądzicie? Możecie pochwalić! ;) Żona nie wie, że dostanie dwa, więc będzie miała niespodziankę. 

 

 

invicta-u.s.-army-chronograph-quartz-ladies-watch-31850.jpg

 

 

invicta-pro-diver-quartz-blue-dial-ladies-watch-28649.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba ciekawe i ładnie zaprojektowane, ale... bullbara bym zdjął, za cienki do całości. Ale zdecydować trzeba po założeniu na rękę :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Topaz napisał(-a):

Oba ciekawe i ładnie zaprojektowane, ale... bullbara bym zdjął, za cienki do całości. Ale zdecydować trzeba po założeniu na rękę :)

 

 

Jak na kobiecy model, to taki mały nie jest,  bo ma 38 mm i 14 mm grubości (trochę większy od popularnego Alpinista). Nurek natomiast jest mniejszy, odpowiednio 34 i 11 mm. Wiem, że też istnieje męski odpowiednik tego pierwszego i ma wymiary 50 na 14 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślełem, że tylko ja zachorowałem na INVICTĘ :) 

Mi się podobają oba. Aleś prezenty Paulus57 żonce sprawił :)

Sądzę, że dwóch się na pewno nie spodziewa.

 

Ale wiesz co pamiętam 30 urodziny mojej żony i nie wiedziałem który z automatycznych zegarków wybrać  więc też kupiłem jej dwa i  Rotary, i Earnshawa.

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, damp napisał(-a):

Myślełem, że tylko ja zachorowałem na INVICTĘ :) 

Mi się podobają oba. Aleś prezenty Paulus57 żonce sprawił :)

Sądzę, że dwóch się na pewno nie spodziewa.

 

Ale wiesz co pamiętam 30 urodziny mojej żony i nie wiedziałem który z automatycznych zegarków wybrać  więc też kupiłem jej dwa i  Rotary, i Earnshawa.

Bo jak się kocha żonę, to kupuje jej się dwa zegarki a nie jeden.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Bo jak się kocha żonę, to kupuje jej się dwa zegarki a nie jeden.  :)

 

To przecież oczywiste po 1 na 1 rękę. To Wy kupujecie zegarki pojedynczo a nie parami? 😉

Ja swojej szukam już parę miesięcy czegoś bo gust zegarkowy ma delikatnie mówiąc skomplikowany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Darek p napisał(-a):

 

To przecież oczywiste po 1 na 1 rękę. To Wy kupujecie zegarki pojedynczo a nie parami? 😉

Ja swojej szukam już parę miesięcy czegoś bo gust zegarkowy ma delikatnie mówiąc skomplikowany....

Ja jestem zdziwiony wyborem żony, bo co jak co ale mojej trafić w gust, to... raczej MISSION IMPOSSIBLE.  Te co pokazałem powyżej najpierw mi wpadły w oko a ona, o dziwo, zaakceptowała. Tyle, że myśli o jednym z czterech zaproponowanych a dostanie dwa. Mam w planie, by jak dotrą, zapytać jaki dostanie i wtedy dać jej drugi a potem "na pocieszenie" dam ten którego się spodziewa (armijny). :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Przepraszam, że się podciągnę pod temat, ale stoje przed wyborem zegarka na 17 urodziny i wpadła mi w oko Invicta Pro Diver 8926ob z automatycznym mechanizmem seiko nh35a. Problem jest taki, że wcześniej o tej firmie nic nie wiedziałem, a zależy mi by do kolekcji zawitał Diver. Mam już kwarcową Adriatice, a na grupie facebook'owej do której należę każdy jedzie po tej firmie jak po "szmacie". Jeden pozytywny komentarz na 20 negatywnych. Każdy tam poleca Duro, wszędzie Duro, ale jest to kwarc, a po drugie jest za duży na mój nadgarstek. Polecacie tą firmę? Jakie są + i -? Mam lekki problem z tym że zrzynka jest z Rolexa w modelu podanym wyżej, ale i to jakoś przeboleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, SmakoszCiastek napisał(-a):

Dzień dobry,
Przepraszam, że się podciągnę pod temat, ale stoje przed wyborem zegarka na 17 urodziny i wpadła mi w oko Invicta Pro Diver 8926ob z automatycznym mechanizmem seiko nh35a. Problem jest taki, że wcześniej o tej firmie nic nie wiedziałem, a zależy mi by do kolekcji zawitał Diver. Mam już kwarcową Adriatice, a na grupie facebook'owej do której należę każdy jedzie po tej firmie jak po "szmacie". Jeden pozytywny komentarz na 20 negatywnych. Każdy tam poleca Duro, wszędzie Duro, ale jest to kwarc, a po drugie jest za duży na mój nadgarstek. Polecacie tą firmę? Jakie są + i -? Mam lekki problem z tym że zrzynka jest z Rolexa w modelu podanym wyżej, ale i to jakoś przeboleje.

 

Invicta to dobry wybór, choć wielu mocno ją krytykuje za sporo kiczowatych wzorów. Mają jednak wyjątkowo obszerną ofertę i praktycznie prawie każdy kto nie jest uprzedzony może znaleźć coś dla siebie. Jeżeli podoba Ci się podany model, który jest mocno ograny (prawie każdy ma homara Submarinera Rolexa), podpowiadam coś zbliżonego, ale oryginalniejszego - Invictę wzorowaną na starszym modelu Rolexa z 1953 roku. O ile wiem, jest taki na naszym ryneczku od Kolegi Ragnara. 

 

Mój jest z zielenią, ten do kupienia na ryneczku jest z kolorem niebieskim. Załączam zdjęcia poglądowe. 

 

 

invicta-34335-1.jpg

 

8318-19870b.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SmakoszCiastek napisał(-a):

Dzień dobry,
Przepraszam, że się podciągnę pod temat, ale stoje przed wyborem zegarka na 17 urodziny i wpadła mi w oko Invicta Pro Diver 8926ob z automatycznym mechanizmem seiko nh35a. Problem jest taki, że wcześniej o tej firmie nic nie wiedziałem, a zależy mi by do kolekcji zawitał Diver. Mam już kwarcową Adriatice, a na grupie facebook'owej do której należę każdy jedzie po tej firmie jak po "szmacie". Jeden pozytywny komentarz na 20 negatywnych. Każdy tam poleca Duro, wszędzie Duro, ale jest to kwarc, a po drugie jest za duży na mój nadgarstek. Polecacie tą firmę? Jakie są + i -? Mam lekki problem z tym że zrzynka jest z Rolexa w modelu podanym wyżej, ale i to jakoś przeboleje.

Na pewno będziesz mile zaskoczony jak zdecydujesz się na ten zegarek. Wykonanie i mechanizm w stosunku do ceny rewelacyjne. Inne znane marki też naśladują wzornictwem Rolexa. Osobiście jestem bardzo zadowolony z Invicty 8926ob  a w kolekcji mam znacznie droższe zegarki, które nie robią aż tak pozytywnego wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja jestem zdziwiony wyborem żony, bo co jak co ale mojej trafić w gust, to... raczej MISSION IMPOSSIBLE.  Te co pokazałem powyżej najpierw mi wpadły w oko a ona, o dziwo, zaakceptowała. Tyle, że myśli o jednym z czterech zaproponowanych a dostanie dwa. Mam w planie, by jak dotrą, zapytać jaki dostanie i wtedy dać jej drugi a potem "na pocieszenie" dam ten którego się spodziewa (armijny). :) 

 

Plan przebiegły, dobry z Kolegi starteg 🙂

 

Wiem po sobie, że takie pomysly przychodzą proporcjonalnie ze stażem małżeńskim. Jak człowiek sobie zdaje sprawę, że łatwo to juz było,  teraz trzeba główkować he, He. 

3 godziny temu, SmakoszCiastek napisał(-a):

Dzień dobry,
Przepraszam, że się podciągnę pod temat, ale stoje przed wyborem zegarka na 17 urodziny i wpadła mi w oko Invicta Pro Diver 8926ob z automatycznym mechanizmem seiko nh35a. Problem jest taki, że wcześniej o tej firmie nic nie wiedziałem, a zależy mi by do kolekcji zawitał Diver. Mam już kwarcową Adriatice, a na grupie facebook'owej do której należę każdy jedzie po tej firmie jak po "szmacie". Jeden pozytywny komentarz na 20 negatywnych. Każdy tam poleca Duro, wszędzie Duro, ale jest to kwarc, a po drugie jest za duży na mój nadgarstek. Polecacie tą firmę? Jakie są + i -? Mam lekki problem z tym że zrzynka jest z Rolexa w modelu podanym wyżej, ale i to jakoś przeboleje.

 

Model to wybór indywidualny. Mam 4 Invicty i poza tanim mechanizmem w 2 kwarcykach nic im nie zarzucę. Automaty nh35 to woły trudne do zajechania i nawet malkontenci się do ich trwałości raczej nie przyczepią. Może do braku finezji ale tutaj invicta ma o ile dobrze pamiętam ciekawe żółte wahniki nadające charakteru seikowemu sercu, więc nudno nie jest.

 

Powiem tak: gdyby nie polskie ceny to z usa na pewno bym domówił   przynajmniej jeszcze że dwa.... stopuje mnie tylko brak karty kredytowej przed zaszaleniem po jomie.... A szkoda bo mają super gamę. 

 

Jak wzór Cię nie boli, to na jakość raczej nie będziesz narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc, Brać i się nie zastanawiać? Jak powiedziałem znajomemu o wybraniu Invicty zamiast Duro krzywo na mnie spojrzał, ale mówi się trudno i to ja ewentualnie będę żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SmakoszCiastek napisał(-a):

Czyli krótko mówiąc, Brać i się nie zastanawiać? Jak powiedziałem znajomemu o wybraniu Invicty zamiast Duro krzywo na mnie spojrzał, ale mówi się trudno i to ja ewentualnie będę żałował.

 To nie tak. Kup to co Ci się podoba. Myślę, że reszta Kolegów którzy się wypowiedzieli, i ja też, zrozumiemy jeśli wzór będzie dla Ciebie kontrowersyjny i nie kupisz. To wolny wybór. Chodzi nam, że jakościowo nic nie mamy do zarzucenia marce. Modele to juz kwestia gustu. Pytanie czy Tobie się podoba i jak bardzo masz w poważaniu opinie innych tych co się krzywia na to logo. Jeśli chcesz mieć ich  z głowy kup bulova seiko citizen atlantic czy nawet wspomniane casio jeśli podoba Ci się invicta i nie rusza Cię kaśliwa uwaga innych bierz to co TOBIE leży najlepiej. Cokolwiek wybierzesz niech się dobrze nosi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, SmakoszCiastek napisał(-a):

Czyli krótko mówiąc, Brać i się nie zastanawiać? Jak powiedziałem znajomemu o wybraniu Invicty zamiast Duro krzywo na mnie spojrzał, ale mówi się trudno i to ja ewentualnie będę żałował.

Rada podstawowa, słuchaj bardziej doświadczonych, ale to nie zmienia podstawowej zasady - KUPUJESZ DLA SIEBIE. Unikaj rad "dobrych wujków", którzy kupują dla siebie, ale tak by nie wypaść z głównego nurtu. To znaczy, nie kupi chińczyka, bo to wstyd ;) . Są dwa rodzaje wstydu w świecie zegarków: kupić kradzione i świadomie kupić podróbkę (nie chodzi o homary). Wiesz czym się różni homar od podróbki? Casio Duro, to taki zegarek z gatunku "must have", szczególnie dla osób które chcą zrobić wrażenie z małą ilością gotówki a robienie "wrażenia" to ZAWSZE zły wybór. Zegarek ma Ciebie cieszyć a nie innych. Jesteś młody nie daj się wepchnąć w fałszywy indywidualizm oparty na naśladownictwie. Nigdy nie bądź ORYGINALNY I PIJ PEPSI :) . 

Zegarki Invicty są wykonane dobrze i na dobrych podzespołach. W tym przypadku to mechanizm popularny i solidny Seiko NH35. Poza tym masz już kwarca, kup automat. Jakościowo automaty Invicty kosztują mniej więcej jak w miarę solidne chińczyki a według mnie wykonanie jest na ciut wyższym poziomie jeżeli porównamy zegarki w tej samej cenie. Jak dla mnie Invicta za 100 USD jakościowo dorównuje droższym San Martinom (poza lumą). Luma w Invictach jest na poziomie słabym, jak w chińskich automatach za 60 USD. 

 

A tego "mądrego" kolegi nie pytaj o opinie o zegarkach, bo z niego taki autorytet jak z koziej d... trąbka ;) . 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta odpowiedź mnie przekonała. 4 czerwca podziele się co wybrałem i wstawie zdjęcie. Dziękuje bardzo za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmakoszCiastek zobacz na Amazon.pl czasami uda się w dobrej cenie kupić taki zegarek. Pisałem wyżej o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, SmakoszCiastek napisał(-a):

Ta odpowiedź mnie przekonała. 4 czerwca podziele się co wybrałem i wstawie zdjęcie. Dziękuje bardzo za odpowiedzi

 

 

Podjąłeś decyzję i słusznie. Domyślam się, że wybrałeś Invictę. Żeby zmiażdżyć "kolegę gardzącego" możesz mu powiedzieć, że zrezygnowałeś z Casio Duro, bo już nie ma rybki na deklu ani na tarczy ;) . Nowy model niestety już nie ma praw do tego znaku a to słabiej wygląda.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wybrałem Invicte. Zrezygnowałem z Duro ze względu na mechanizm, coś nowego się w kolekcji należy, a nie ciągle kwarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez agapornis
      Dzień dobry, kupiłam taki zegarek na charytatywnej aukcji i bardzo jestem ciekawa, czy to autentyk czy podróbka? Zajechany jest okrutnie


    • Przez Nowakowak
      Witam chciałbym poradzić się was w temacie zakupu mojego pierwszego zegarka  wpadł mi w oko Invicta pro diver w wersji kwarcowej o rozmiarze 38mm (głównie ze względu na mój mały nadgarstek 15cm).
      Widziałem w Polsce oferty za ponad 400 złoty a wiele osób pisało że lepiej go kupić za granicą więc znalazłem taką o to ofertę  
      https://www.amazon.de/-/pl/dp/B0006AAS7E/ref=sr_1_12?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=365U3VF4W11RP&dchild=1&keywords=invicta+pro+diver&qid=1613930491&quartzVehicle=184-492&replacementKeywords=invicta+diver&sprefix=invicta+pro+di%2Caps%2C286&sr=8-12
      co sądzicie o tym zegarku  i o tej ofercie warto czy nie ? 
    • Przez Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478
       
       
       
       
       
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050
       
      ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 
       
    • Przez Zeno
      Damka - ale duża - na męskim nadgarstku.
    • Przez jakubw02
      Witam, mam zamiar zakupić swój pierwszy zegarek, nigdy wcześniej nie mialem z tym doswiadczenia. Podoba mi się Invicta Pro Diver, zegarek ten najtanszy jest na Amazonie niemieckim, natomiast tam też nigdy nie robilem zakupów i chciałbym się upewnić, czy aby na pewno zakupy tam są 100% bezpieczne? Czy zegarki tam są autentyczne? Niżej podaje linki do interesującej mnie oferty.
      https://www.amazon.de/Invicta-8932OB-Edelstahl-schwarzen-Zifferblat/dp/B014MN9RCM/ref=sxbs_sxwds-deals?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=invicta+pro+diver&pd_rd_i=B014MN9RCM&pd_rd_r=0834b541-158d-4218-897c-f07ece7698d2&pd_rd_w=5mkoH&pd_rd_wg=JdmI1&pf_rd_p=7e0ed1e0-87a1-43db-bc47-49109e198cde&pf_rd_r=63H33P5NFXKN4CXMKNKN&qid=1565776681&s=gateway&smid=A3JWKAKR8XB7XF
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.