Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zeno

INVICTA - klub sympatyków, miłośników, zazdrośników

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2021 o 14:44, Kriso811 napisał(-a):

Czy ktoś z Was posiada Invictę 24947 i mógłby coś powiedzieć jak z jakością wykonania?

 

jak Kolega nadal szuka to jest za 394 zł z polskiego Amazona i maja na stanie magazynowym obecnie....

 

https://www.amazon.pl/Invicta-Diver-24947-Kwarc-zegarek/dp/B074MDQCVV/ref=sr_1_101?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=invicta&qid=1623320680&sr=8-101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Darek p napisał(-a):

 

jak Kolega nadal szuka to jest za 394 zł z polskiego Amazona i maja na stanie magazynowym obecnie....

 

https://www.amazon.pl/Invicta-Diver-24947-Kwarc-zegarek/dp/B074MDQCVV/ref=sr_1_101?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=invicta&qid=1623320680&sr=8-101

 

 

Inny kolor ale jaka cena: https://www.jomashop.com/invicta-pro-diver-mens-watch-8932.html

Z przesyłką 61 USD plus VAT i opłaty wyjdzie około 280 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo okazyjna cena na kwarca Invicty: 

 

https://www.jomashop.com/invicta-pro-diver-quartz-black-dial-ladies-watch-33275.html?trk_msg=527U0TST909KLBJ2NVK4RTPONK&trk_contact=LRA6E9LJJSK94C3J0B0HN0D0QC&trk_sid=OV4QUP2NUTETBU724PQC9EQE6C&utm_source=Listrak&utm_medium=Email&utm_term=Product&utm_campaign=2021%2f06%2f14+Special+Offers+Email  

 

Z opłatami granicznymi i kosztami wysyłki wyjdzie ok. 260 zł. 

 

Damka, ale 38 mm może być i dla mężczyzny o mniejszym przegubie.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny model 1953 z bezelem czerwono-czarnym. Mam wersję z zielenią i polecam.

 

Aktualnie do kupienia w dobrej cenie na Joma: 

 

https://www.jomashop.com/invicta-pro-diver-black-dial-coke-bezel-mens-watch-34334.html?trk_msg=6JGAEST6IDH4B7D1G9F8AN56G0&trk_contact=LRA6E9LJJSK94C3J0B0HN0D0QC&trk_module=pda&trk_sid=MIQLETHOCH9PDA6LDTNSLTTEH8&utm_source=Listrak+-+Auto&utm_medium=Email&utm_term=SHOP+NOW&utm_campaign=Price+Drop+Alerts&utm_content=Message+1+Customer 

 

Łącznie z VAT-em i kosztami wysyłki wyjdzie ok. 560 zł. Sam dałem więcej za swojego a teraz mimo wysokiego kursu dolara warto skorzystać. 

invicta-pro-diver-black-dial-coke-bezel-mens-watch-34334.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ma ktos doswiadczenia w uzywaniu mineralnego szkielka z "lezka" invicty w warunkach powiedzmy..."taktycznych" (lub innych aktywnych zajeciach fizycznych gdzie mozna czasami o cos stuknac lub zaczepic).

 

Rozwazam dwa modele invicty:

Invicta Men's Watch Pro Diver Black Dial Automatic Dive Black Rubber Strap 23678 886678288113 | eBay

oraz 

Amazon.com: Invicta Men's Pro Diver 40mm Stainless Steel Automatic Watch, Silver (Model: 8926): Invicta: Clothing

 

i obydwa maja lezke, wiec zastanawiam sie jak to sie potem sprawuje jesli chodzi o zarysowania.

Niby szkielko mineralne mozna szlifowac, tylko pytanie jak czesto i ile szlifow wytrzyma.

 

A tak przy okazji, to zastanawiam sie czym w ogole te modele (poza bransoleta oczywiscie) sie roznia.

Oraz dlaczego na niektorych jest wyluszczone "Japan Movt" jak tu Invicta Automatic Pro Diver 200M Black Dial 8926OB Men's Watch (ebay.com) a w innych nie?

Jesli ktos ma jakies opinie (podpowiedzi) na ten temat, tez chetnie przeczytam.

 

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jareknr1 napisał(-a):

Witam,

 

czy ma ktos doswiadczenia w uzywaniu mineralnego szkielka z "lezka" invicty w warunkach powiedzmy..."taktycznych" (lub innych aktywnych zajeciach fizycznych gdzie mozna czasami o cos stuknac lub zaczepic).

 

Rozwazam dwa modele invicty:

Invicta Men's Watch Pro Diver Black Dial Automatic Dive Black Rubber Strap 23678 886678288113 | eBay

oraz 

Amazon.com: Invicta Men's Pro Diver 40mm Stainless Steel Automatic Watch, Silver (Model: 8926): Invicta: Clothing

 

i obydwa maja lezke, wiec zastanawiam sie jak to sie potem sprawuje jesli chodzi o zarysowania.

Niby szkielko mineralne mozna szlifowac, tylko pytanie jak czesto i ile szlifow wytrzyma.

 

A tak przy okazji, to zastanawiam sie czym w ogole te modele (poza bransoleta oczywiscie) sie roznia.

Oraz dlaczego na niektorych jest wyluszczone "Japan Movt" jak tu Invicta Automatic Pro Diver 200M Black Dial 8926OB Men's Watch (ebay.com) a w innych nie?

Jesli ktos ma jakies opinie (podpowiedzi) na ten temat, tez chetnie przeczytam.

 

Pozdrawiam

Jarek

 

Witam, witam

Jestem posiadaczem modelu 8926ob już miesiąc. Nie będę ukrywał, że łezka jest podatna na zarysowania. Sam zrobiłem chyba 3 rysy obcierając zegarek o taki tynk z wypustami i wkładając rękę pod maskę samochodu, ale wyszlifowałem je bezproblemowo pastą do reflektorów i pastą do zębów. Użyłem wacika higienicznego i patyczka do uszu, poświęciłem na to pół godziny ale po zarysowaniach ani śladu. Gorszym problemem od warunków polowych (czyli wypisanych przeze mnie wyżej) jest tylko szczeniak który gryzie(jest w trakcie nauki że tak nie wolno), On spowodował u mnie chyba z 12 zarysowań, ale je też bezproblemowo wypolerowałem. Zegarek godny polecenia za tą cenę nie ma czego się bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki za odpowiedz.

 

3 rysy na miesiac to dosc duzo biorac pod uwage, ze innemu mojemu zegarkowi z mineralnym szkielkiem, polerke zafundowalem u zegarmistrza po chyba 15 latach...i przy cenie uslugi 50 PLN to raczej tak bym wolal zalatwiac sprawe niz 12 miesiecy razy pol godziny co przez 10-15 lat jednak troche czasu zrobi...

 

Niby faktycznie nie ma co wiele oczekiwac za 400-500 PLN ale jednak jak dla mnie to troche szkoda ze nie zdecydowali sie tez udostepnic wersji z twardszym szkielkiem skoro juz musi ono wystawac. Tymbardziej ze mieliby do czego "dokladac" skoro juz sama produkcja w Malezji uczynila takie cenowe cuda.

 

Ciekawe jest tez, ze w ogole udalo Ci sie samemu spolerowac te rysy. Dotychczas czytalem zeby mineralnych samemu raczej nie probowac  Magia Czasu - JAK WYPOLEROWAĆ SZKIEŁKO W ZEGARKU? (swiss.com.pl) wiec to by moglo oznaczac, ze to jednak miekkie szkielko nawet jak na mineralne, skoro tak latwo poddaje sie tego typu zabiegom. Musze sie jednak chwile nad tym zastanowic bo tez nie chcialbym co miesiac zajmowac sie polerka.

Edytowane przez Jareknr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jareknr1 napisał(-a):

Dzieki za odpowiedz.

 

3 rysy na miesiac to dosc duzo biorac pod uwage, ze innemu mojemu zegarkowi z mineralnym szkielkiem, polerke zafundowalem u zegarmistrza po chyba 15 latach...i przy cenie uslugi 50 PLN to raczej tak bym wolal zalatwiac sprawe niz 12 miesiecy razy pol godziny co przez 10-15 lat jednak troche czasu zrobi...

 

Niby faktycznie nie ma co wiele oczekiwac za 400-500 PLN ale jednak jak dla mnie to troche szkoda ze nie zdecydowali sie tez udostepnic wersji z twardszym szkielkiem skoro juz musi ono wystawac. Tymbardziej ze mieliby do czego "dokladac" skoro juz sama produkcja w Malezji uczynila takie cenowe cuda.

 

Ciekawe jest tez, ze w ogole udalo Ci sie samemu spolerowac te rysy. Dotychczas czytalem zeby mineralnych samemu raczej nie probowac  Magia Czasu - JAK WYPOLEROWAĆ SZKIEŁKO W ZEGARKU? (swiss.com.pl) wiec to by moglo oznaczac, ze to jednak miekkie szkielko nawet jak na mineralne, skoro tak latwo poddaje sie tego typu zabiegom. Musze sie jednak chwile nad tym zastanowic bo tez nie chcialbym co miesiac zajmowac sie polerka.

 

Jeżeli to nie tajemnica to podziel się informacja w jakim zakresie Ty uważasz tzw. "Zadania specjalne". Moje rysy to nie były lekkie wahnięcia ręką. Raz bardzo mocno otarłem właśnie o taki tynk z wypustkami (nie znam profesjonalnej nazwy a więc podeśle w zdjęciu), a te rysy przy samochodzie były spowodowane włączeniem silnika i przestraszeniem się. Jeżeli nie będziesz ocierał o ściany to to szkiełko wytrzyma ci o wiele dłużej. Co do spolerowania samemu rys nie było to trudne, a nawet nie wiedziałem że tego się nie zaleca, ale były to lekkie i płytkie ryski więc wolałem zrobić to samemu niż komuś płacić, czasu przez wakacje mam dużo więc nie ma co wybrzydzać. Jak mówię miałbym ich mniej ale mój szczeniak wszystko na około gryzie a najbardziej oprócz kapci upatrzył sobie okrągłe czasomierze dlatego trochę rys przez zęby powstało. Jeżeli nie masz niczego co w domu gryzie wszystko i wszystkich to naprawdę nie masz się co bać. Model 8926ob kupiłem właśnie za 370 zł i nie mam na co narzekać. Może dlatego, że jestem laikiem? Nie wiem, już teraz myślę o czymś nowym w kolekcji z stadni Invicta, ale bardziej kolorowego i oryginalniejszego.

tynk_baranek_2760273.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ja zupelnie nie neguje, ze ktos moze nie obijac na codzien zegarka, albo obijac go tak delikatnie, ze ryski sa minimalne chocby i na hesalitowym szkielku. Nie wiem czy istnieje cos takiego jak "profesjonalny nosiciel zegarka" (choc niektore zegarki w nazwie maja "professional") wiec i nie wiem czy istnieja "nosiciele laicy" ale nawet jesli tak to i tak jeden nosi inaczej niz drugi i nie musi sie tym moim zdaniem zadreczac. Dla mnie zegarek w pewnym stopniu zderzenia z rzeczywistoscia powinien jednak "tolerowac" i dosc wazne jest widziec cos na tarczy bez comiesiecznych zebiegow pielegnacyjnych na ktore moge nie miec czasu/okazji.  Jak na razie w zegarkach ze szkielkiem szafirowym ryski powstaja mi raczej na kopertach a nie na szkielkach (choc zeby byc dokladnym to w zadnym z nich nie mam lezki) wiec chcialbym aby tak pozostalo. Tak na oko po niewielkim zawadzeniu o tynk z Twojego zdjecia szafirowa tarcza wg mnie raczej nie mialaby zadnej ryski, ale moze sie myle.

 

Staram sie w miare mozliwosci dobierac zegarek do warunkow w jakich bede przebywal w danym czasie (a nawet czasem przekrecic go na druga strone nadgarstka) ale przewaznie nie mam jednak luksusu chowania go do kieszeni gdy musze wykonac jakis ruch reka, wiec zakladam z gory ze jakis kontakt z otoczeniem bedzie (i zwykle jest). Zegarki, ktore nosze w trudniejszych warunkach zaliczaja zwykle jakas ryske (albo dwie mniejsze) na kopercie jak nie w kazdym to w co drugim miesiacu "mojego" noszenia, choc nie staram sie nimi uderzac w sciane a jedynie sprawdzac na nich czas, jednak szkielka generalnie sa czyste.

W przypadku tego "mineralnego" ktory dosc dlugo nosilem jednak rys na szkielku bylo wiecej niz na kopercie...wiec z mojego punku widzenia dolozylbym chetnie do ceny tej Invicty zeby jednak miec problem z glowy.  

Nie wiem tylko czy w ogole wymiana szkielka z lezka na szafir jest mozliwa bo musialoby pasowac dokladnie od jakiegos innego modelu (Rolexa? 🙂) a nawet wtedy nie miec sensu, biorac pod uwazge ze inny nurek z szafirem moze kosztowac mniej niz cala taka operacja. Stad moje pytania i rozterki bo wizualnie Invicta mi sie podoba, ale obawiam sie szybko problemow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jareknr1 napisał(-a):

Alez ja zupelnie nie neguje, ze ktos moze nie obijac na codzien zegarka, albo obijac go tak delikatnie, ze ryski sa minimalne chocby i na hesalitowym szkielku. Nie wiem czy istnieje cos takiego jak "profesjonalny nosiciel zegarka" (choc niektore zegarki w nazwie maja "professional") wiec i nie wiem czy istnieja "nosiciele laicy" ale nawet jesli tak to i tak jeden nosi inaczej niz drugi i nie musi sie tym moim zdaniem zadreczac. Dla mnie zegarek w pewnym stopniu zderzenia z rzeczywistoscia powinien jednak "tolerowac" i dosc wazne jest widziec cos na tarczy bez comiesiecznych zebiegow pielegnacyjnych na ktore moge nie miec czasu/okazji.  Jak na razie w zegarkach ze szkielkiem szafirowym ryski powstaja mi raczej na kopertach a nie na szkielkach (choc zeby byc dokladnym to w zadnym z nich nie mam lezki) wiec chcialbym aby tak pozostalo. Tak na oko po niewielkim zawadzeniu o tynk z Twojego zdjecia szafirowa tarcza wg mnie raczej nie mialaby zadnej ryski, ale moze sie myle.

 

Staram sie w miare mozliwosci dobierac zegarek do warunkow w jakich bede przebywal w danym czasie (a nawet czasem przekrecic go na druga strone nadgarstka) ale przewaznie nie mam jednak luksusu chowania go do kieszeni gdy musze wykonac jakis ruch reka, wiec zakladam z gory ze jakis kontakt z otoczeniem bedzie (i zwykle jest). Zegarki, ktore nosze w trudniejszych warunkach zaliczaja zwykle jakas ryske (albo dwie mniejsze) na kopercie jak nie w kazdym to w co drugim miesiacu "mojego" noszenia, choc nie staram sie nimi uderzac w sciane a jedynie sprawdzac na nich czas, jednak szkielka generalnie sa czyste.

W przypadku tego "mineralnego" ktory dosc dlugo nosilem jednak rys na szkielku bylo wiecej niz na kopercie...wiec z mojego punku widzenia dolozylbym chetnie do ceny tej Invicty zeby jednak miec problem z glowy.  

Nie wiem tylko czy w ogole wymiana szkielka z lezka na szafir jest mozliwa bo musialoby pasowac dokladnie od jakiegos innego modelu (Rolexa? 🙂) a nawet wtedy nie miec sensu, biorac pod uwazge ze inny nurek z szafirem moze kosztowac mniej niz cala taka operacja. Stad moje pytania i rozterki bo wizualnie Invicta mi sie podoba, ale obawiam sie szybko problemow...

 

No to jeżeli chciałbyś szafir i łezke w stylu rolexa na myśl przychodzi mi tylko chiński PAGANI DESIGN. Szkło szafirowe, nh35, styl "submarinowy"

https://pl.aliexpress.com/item/1005001634750731.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.16833d7cguP7Oc&algo_pvid=e0b9541f-b875-4f53-8769-1225a6112f0d&algo_exp_id=e0b9541f-b875-4f53-8769-1225a6112f0d-0

A wracając do Invicty jak mówiłem był to naprawdę los niefortunnych zdarzeń myślę, że ty mógłbyś pierwszą rysę zobaczyć po ok. roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SmakoszCiastek napisał(-a):

 

No to jeżeli chciałbyś szafir i łezke w stylu rolexa na myśl przychodzi mi tylko chiński PAGANI DESIGN. Szkło szafirowe, nh35, styl "submarinowy"

https://pl.aliexpress.com/item/1005001634750731.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.16833d7cguP7Oc&algo_pvid=e0b9541f-b875-4f53-8769-1225a6112f0d&algo_exp_id=e0b9541f-b875-4f53-8769-1225a6112f0d-0

A wracając do Invicty jak mówiłem był to naprawdę los niefortunnych zdarzeń myślę, że ty mógłbyś pierwszą rysę zobaczyć po ok. roku

 

Myślę, że faktycznie trochę musiało się skumulować. mam z 4 Invicty i jakiejś szczególnej podatności na uszkodzenia szkła nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta INVICTA na budowie nie pracuje, ale też nie ma lekko, a po kilku latach rys i zadrapań nie ma za dużo. Dobra jakość stali i szkła. Punktualna i użyteczna.

 

ecd1afcf73ae5133.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyznam ze Invicta i jej "breitlingowe" logo, jakos bardziej mi sie podoba niz Pagini nawet jesli oba maja te same werki:-)

Natomiast jak tak patrze np. tu: Zegarek męski Invicta Pro Diver 8926OB #kt2 10837862946 - Allegro.pl to ta lezka w minerale, troche ryzyka chyba jednak ze soba niesie:-( 

A tak przy okazji wie ktos jaka w zasadzie jest roznica miedzy 8926 i 8926OB i dlaczego czasem na tych samych modelach invicty jest te "Japan Movt" a czasem nie?

 

A w ogole to napiszcie prosze jak doklanie chodza invicty (+/- 20s jak podaje instrukcja to sporo ale byc moze tylko producent tak sie "zabezbiecza" bo np na chinskich seagulach wychodzi mi raczej +/- 12s w praktyce wiec ciekawi mnie czy tu jest podobnie).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem że pepsi, ale chociaż nie gmt 😉

A tak poważnie po prostu mi się podoba.

 

Jutro natomiast wrzucę foty już nie homarowe a nowe nabytki inviktowo-komiksowe....

 

20210707_193305.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki uprzejmości jednego Rzymianina (Ave Paulus :)) wczoraj do mnie dotarły dwie Invicty. Wybierając je nie chodziło o cuda techniki zegarmistrzowskiej, bo to nie ta liga. Zegarek ma werk z pod dolnej półki, ale.... seria DC jest w mojej opinii super i stany magazynowe znikają bezpowrotnie.... Nowsze wzory po 50 mm mi jakoś nie przypadają do gustu, a te są subtelniejsze. 

Jeden (zdjęcia poniżej) jest ku chwale postrachu złoczyńców z mrocznego Gotham, a drugi (fotki wkrótce) ze znakiem kosmity z czerwona peleryną.

Z grubsza to zegarki te mają ok. 44 mm średnicy koperty i WR 100 m. Koronka nie jest dokręcana.

Z użytkowej uwagi to w bat-zegarku trzeba się przyzwyczaić do indeksów. Batman jednak minuty, czy sekundy bagatelizuje, bo on liczy nanosekundy w pamięci, więc to nie problem 😉.

Poważniej, to nie jest zegarek praktyczny, tylko do kolekcji. 

Poza tym sztos :). Zegarek zapakowany jak narodowy skarb. Motyw bransy czarny z racji wiadomej, sama czarna tarcza to dla mnie był za mały akcent, a tak pasuje bardziej.  

    

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Darek p napisał(-a):

Dzięki uprzejmości jednego Rzymianina (Ave Paulus :)) wczoraj do mnie dotarły dwie Invicty. Wybierając je nie chodziło o cuda techniki zegarmistrzowskiej, bo to nie ta liga. Zegarek ma werk z pod dolnej półki, ale.... seria DC jest w mojej opinii super i stany magazynowe znikają bezpowrotnie.... Nowsze wzory po 50 mm mi jakoś nie przypadają do gustu, a te są subtelniejsze. 

Jeden (zdjęcia poniżej) jest ku chwale postrachu złoczyńców z mrocznego Gotham, a drugi (fotki wkrótce) ze znakiem kosmity z czerwona peleryną.

Z grubsza to zegarki te mają ok. 44 mm średnicy koperty i WR 100 m. Koronka nie jest dokręcana.

Z użytkowej uwagi to w bat-zegarku trzeba się przyzwyczaić do indeksów. Batman jednak minuty, czy sekundy bagatelizuje, bo on liczy nanosekundy w pamięci, więc to nie problem 😉.

Poważniej, to nie jest zegarek praktyczny, tylko do kolekcji. 

Poza tym sztos :). Zegarek zapakowany jak narodowy skarb. Motyw bransy czarny z racji wiadomej, sama czarna tarcza to dla mnie był za mały akcent, a tak pasuje bardziej.  

    

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

Gratuluję nowego zegarka i cieszę się, że zakup Cię nie rozczarował. Czekam na prezentację drugiego :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zakupy na taką odległość niosą ryzyko, bo grafika nigdy nie odda realnego wyglądu, ale robiłem resercza ;) w necie realnych zdjęć i filmików

Jest dobrze, ale z S jeszcze lepiej :)

 

P.S. to grafika uzupełniająca, bo na tej z poprzedniego posta na szkiełku są chyba paprochy.

 

04.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darek p, kolekcjonerskie i fajne projekty. Trzeba mieć radość z noszenia, nie wszystko musi wyglądać classic. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgodnie z wczorajszym postem dziś dorzucam kolejny model.

 

Mniej charakterystyczny, ale nadal w temacie.

Parametry te sam co bat, ale przecież nie o nie chodzi tutaj. 

 

01s.jpg

 

02s.jpg

 

03s.jpg

 

04s.jpg

 

17 godzin temu, Topaz napisał(-a):

@Darek p, kolekcjonerskie i fajne projekty. Trzeba mieć radość z noszenia, nie wszystko musi wyglądać classic. Gratuluję.

 

Dzięki, dokładnie to mi przyświeca w tym hobby :)

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Darek p napisał(-a):

Zgodnie z wczorajszym postem dziś dorzucam kolejny model.

 

Mniej charakterystyczny, ale nadal w temacie.

Parametry te sam co bat, ale przecież nie o nie chodzi tutaj. 

 

01s.jpg

 

02s.jpg

 

03s.jpg

 

04s.jpg

 

 

Dzięki, dokładnie to mi przyświeca w tym hobby :)

Fajny a oto jego starszy brat (bo większy  ;) ).

 

 

IMG_20210301_195030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajny a oto jego starszy brat (bo większy  ;) ).

 

 

IMG_20210301_195030.jpg

 

raz, że większa koperta, dwa jednak szlachetniejszy serca biciem (o ile pamiętam NH35)

Grunt, że oba cieszą :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Invicta Superman - pierwszy automat syna :) 

A64B8ACD-2BFC-4DC9-A30C-E499BF177F49.jpeg

3F76D245-940B-4759-AD8D-C4EA3978FF4F.jpeg

7D6EB26A-4B9F-4611-9DC4-41D2C8850CC3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Beqn napisał(-a):

Invicta Superman - pierwszy automat syna :) 

A64B8ACD-2BFC-4DC9-A30C-E499BF177F49.jpeg

3F76D245-940B-4759-AD8D-C4EA3978FF4F.jpeg

7D6EB26A-4B9F-4611-9DC4-41D2C8850CC3.jpeg

Sporo ludzi mi mówi, że mam duszę nastolatka ;) . I się potwierdziło! Mam takiego samego Supermana. Możesz zdradzić źródło? W Jomashop skąd sam kupiłem później już nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bym z Ashford. Ale to w tamtym roku kupowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez agapornis
      Dzień dobry, kupiłam taki zegarek na charytatywnej aukcji i bardzo jestem ciekawa, czy to autentyk czy podróbka? Zajechany jest okrutnie


    • Przez Nowakowak
      Witam chciałbym poradzić się was w temacie zakupu mojego pierwszego zegarka  wpadł mi w oko Invicta pro diver w wersji kwarcowej o rozmiarze 38mm (głównie ze względu na mój mały nadgarstek 15cm).
      Widziałem w Polsce oferty za ponad 400 złoty a wiele osób pisało że lepiej go kupić za granicą więc znalazłem taką o to ofertę  
      https://www.amazon.de/-/pl/dp/B0006AAS7E/ref=sr_1_12?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=365U3VF4W11RP&dchild=1&keywords=invicta+pro+diver&qid=1613930491&quartzVehicle=184-492&replacementKeywords=invicta+diver&sprefix=invicta+pro+di%2Caps%2C286&sr=8-12
      co sądzicie o tym zegarku  i o tej ofercie warto czy nie ? 
    • Przez Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478
       
       
       
       
       
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050
       
      ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 
       
    • Przez Zeno
      Damka - ale duża - na męskim nadgarstku.
    • Przez jakubw02
      Witam, mam zamiar zakupić swój pierwszy zegarek, nigdy wcześniej nie mialem z tym doswiadczenia. Podoba mi się Invicta Pro Diver, zegarek ten najtanszy jest na Amazonie niemieckim, natomiast tam też nigdy nie robilem zakupów i chciałbym się upewnić, czy aby na pewno zakupy tam są 100% bezpieczne? Czy zegarki tam są autentyczne? Niżej podaje linki do interesującej mnie oferty.
      https://www.amazon.de/Invicta-8932OB-Edelstahl-schwarzen-Zifferblat/dp/B014MN9RCM/ref=sxbs_sxwds-deals?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=invicta+pro+diver&pd_rd_i=B014MN9RCM&pd_rd_r=0834b541-158d-4218-897c-f07ece7698d2&pd_rd_w=5mkoH&pd_rd_wg=JdmI1&pf_rd_p=7e0ed1e0-87a1-43db-bc47-49109e198cde&pf_rd_r=63H33P5NFXKN4CXMKNKN&qid=1565776681&s=gateway&smid=A3JWKAKR8XB7XF
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.