Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bacek

www.timestore.pl - ktoś cokolwiek tam kupił?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś się z was spotkał z tym  sklepem?

Miałem nabyć Seiko SSA381K1 z Jomashop ale się zagapiłem i wyzerowali stan.

 

Na ceneo widzę że opinii 0. Cena podejrzanie atrakcyjna jak na Europę ( coś o Słowacji piszą w kontakt).

Czas oczekiwania aż do połowy stycznia. Z drugiej strony płatność za pobraniem.

 

Także zastanawiam się czy to jakiś przedświąteczny naciągacz czy faktycznie coś co przyśle towar.

 

Edytowane przez Bacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej - zero recenzji i oferta, która wyglada zbyt dobrze ... może ja już jestem spaczony ale to mi zawsze zapala alarm w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, to oszuści, jest pełno negatywów na stronie czeskiej, sprzedają podróby, albo używane zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś już zamawiał z timestore? Oryginały? Bo tu wcześniej opinia kogoś z jednym postem (konkurencja?) nie poparta żadnym linkiem do rzekomych złych opinii o sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś już zamawiał z timestore? Oryginały? Bo tu wcześniej opinia kogoś z jednym postem (konkurencja?) nie poparta żadnym linkiem do rzekomych złych opinii o sklepie?

Te chciałem coś kupić ale kurde brak jakichkolwiek opinii zniechęca.

 

Tutaj z Ceneo, 0 opinii

https://www.ceneo.pl/sklepy/timestore.pl-s32369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Ktoś coś już zamawiał z timestore? Oryginały? Bo tu wcześniej opinia kogoś z jednym postem (konkurencja?) nie poparta żadnym linkiem do rzekomych złych opinii o sklepie?

W wątku http://zegarkiclub.pl/forum/topic/167783-okazje-zegarkowe-casio/page-62 to ja pisałem posta o zakupie w firmie https://timegroup.pl ,kolega najprawdopodobniej nie doczytał i skojarzył z www.timestore.pl, w kolejnym wątku  powielając informację o jakiejś fikcyjnej konkurencji  ,której przedstawicielem nie jestem, a początki pobytu na forum zawsze rozpoczyna się od pierwszego posta, gdzie na chwile obecną mam ich kilka. Tego typu niedbalstwo może doprowadzić do złych  opinii o firmie sprzedającej zegarki, oraz odstraszanie innych od zakupów w jej sklepie. W  timegroup.pl były fajne promocje, sam zakupiłem zegarek i wszystko było ok. Tu opinie o firmie https://www.ceneo.pl/sklepy/timegroup.pl-s25148 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Timestore to pisałem z przedstawicielem na Polskę i tak mi Pani Ela napisała:

 

"Dzień dobry. 

Wszystkie modele o jakie Pan pytał w poprzednim mailu są dostępne  ( na magazynie). 

 

Jeżeli chodzi o opinie na nasz temat to nie mamy ich wiele gdyż na rynku polskim działamy stosunkowo niedługo. Za to bardzo prężnie działamy na rynkach czeskim, słowackim, węgierskim i rumuńskim i tam znajdzie Pan opinie na nasz temat. Odsyłam na strony Heureka,sk lub Heureka.cz

Sprzedajemy wyłącznie produkty oryginalne. Sprzedawanie podróbek jest karalne i my jako tak duża firma nie możemy sobie na to pozwolić. Towar otrzymujemy poprzez głównego dystrybutora prosto od producenta w oryginalnych opakowaniach jakie dostarcza producent. 

 

Zamówienie składa się przez stronę wkładając wybrany produkt do koszyka i postępując według instrukcji. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt od 8 do 16. 
Na samym dole naszej strony są umieszczone podpowiedzi jak postępować w przypadku zwrotu, reklamacji itd. 

 

Z życzeniami miłego dnia"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace tylko dlaczego nie udostępniają normalnej wpłaty przelewem na konto podczas zakupu tylko za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace tylko dlaczego nie udostępniają normalnej wpłaty przelewem na konto podczas zakupu tylko za pobraniem.

O to też zapytałem:

 

Przepraszamy ale na obecną chwilę mamy jedynie możliwość płatności za pobraniem u kuriera. Opłata wynosi 12 zł/ Pracujemy nad rozszerzeniem możliwości płatności. 

 

No nie wiem, może zaryzykuje i zamówię zobaczymy, ja dopiero od niedawna działają to może serwis będzie ok :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest mocno podejrzane. Który szanujący się sprzedawca nie daje możliwości płatności na konto bankowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest mocno podejrzane. Który szanujący się sprzedawca nie daje możliwości płatności na konto bankowe?

A jeszcze podejrzane są dla mnie dwie kolejne wiadomości:

 

1. Jeżeli zamówi Pan zegarek a jest on w porządku tzn, nie ma żadnej wady niestety nie zwracamy kosztów przesyłki. Ma Pan 30 dni na zwrot , oczywiście zegarek nie może posiadać znamion noszenia. Wszystkie potrzebne informacje jak postępować w przypadku zwrotu znajdują się na naszej stronie (na dole)

 

2. Gwarancji udzielamy my, na podstawie faktury zakupu, gwarancja jest na dwa lata od chwili zakupu. Zegarek trzeba odesłać do nas. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba standard szczególnie pkt 2 w przypadku sprzedawców, 2 letnia swoja gwarancja. Czyli mozna liczyć że jej nie ma w przypadku sklepu który się może zaraz zawinąć.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba standard szczególnie pkt 2 w przypadku sprzedawców, 2 letnia swoja gwarancja. Czyli mozna liczyć że jej nie ma w przypadku sklepu który się może zaraz zawinąć.

Na innej stronie znalazłem kilka złotych droższy ale jest 3 letnia gwarancja, więc zależy pewnie od sprzedającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze podejrzane są dla mnie dwie kolejne wiadomości:

 

1. Jeżeli zamówi Pan zegarek a jest on w porządku tzn, nie ma żadnej wady niestety nie zwracamy kosztów przesyłki. Ma Pan 30 dni na zwrot , oczywiście zegarek nie może posiadać znamion noszenia. Wszystkie potrzebne informacje jak postępować w przypadku zwrotu znajdują się na naszej stronie (na dole)

 

2. Gwarancji udzielamy my, na podstawie faktury zakupu, gwarancja jest na dwa lata od chwili zakupu. Zegarek trzeba odesłać do nas. 

 

 

to za zwroty sprawnych zegarków maja oni płacić żebyś mógł sobie go obejrzeć w domu i odesłać? 

Edytowane przez bolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem z timestore pl , złożyłem zamówienie na 2 zegarki. Jest ryzyko, jest zabawa. Będę informował o postępach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem z timestore pl , złożyłem zamówienie na 2 zegarki. Jest ryzyko, jest zabawa. Będę informował o postępach.

nie ma ryzyka. wszystko będzie git ;) Co brane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2020 o 19:14, Topaz napisał:

Zaryzykowałem z timestore pl , złożyłem zamówienie na 2 zegarki. Jest ryzyko, jest zabawa. Będę informował o postępach.

Hej Topaz i jak z zamówieniem wszystko ok? Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hańba mi.

Zapomniałem dokończyć historii. POLECAM w 100%. Kupiłem już u nich 4 razy, zawsze szybko (2 dni rekord, 4 dni najdłużej, ale to temat kuriera ciamajdy). Zegarki 100% oryginalne, wszystko nowe, dobrze opakowane. Ja wszystko brałem za pobraniem (+12 PLN) i płaciłem przy odbiorze. Brałem Casio tańsze i G-shocka, zero uwag.

 

Ps. to idzie ze Słowacji z Bratysławy, ale zero problemów, szybciej niż nie raz z Polski.

Ps. 2 - mam kodzik na 5% - LOJALNOSC

Edytowane przez Topaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2020 o 00:02, Topaz napisał:

Hańba mi.

Zapomniałem dokończyć historii. POLECAM w 100%. Kupiłem już u nich 4 razy, zawsze szybko (2 dni rekord, 4 dni najdłużej, ale to temat kuriera ciamajdy). Zegarki 100% oryginalne, wszystko nowe, dobrze opakowane. Ja wszystko brałem za pobraniem (+12 PLN) i płaciłem przy odbiorze. Brałem Casio tańsze i G-shocka, zero uwag.

 

Ps. to idzie ze Słowacji z Bratysławy, ale zero problemów, szybciej niż nie raz z Polski.

Ps. 2 - mam kodzik na 5% - LOJALNOSC

Topaz bardzo dziękuję za info ❤️. Mam zegarek którego nigdzie nie mogę znaleźć a cena no kurcze kusi i to bardzo. Jeżeli chodzi o kod jeżeli wiesz ze go nie wykorzystasz chętnie przygarnę 😁  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SylwiaS, myślę, że to kod wielorazowy. Ja nie korzystałem, spróbuj powinno się 5% odliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.