Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bacek

www.timestore.pl - ktoś cokolwiek tam kupił?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2020 o 00:02, Topaz napisał:

 

@Topaz a powiedz jeszcze czy to rzeczywiście są oryginały. Szkoda wydać kilka stówek na podróbkę i dalej mam cykora przed zatwierdzeniem zakupu. A kod rzeczywiście wielorazowy, działa 😁

Edytowane przez SylwiaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój prawnik radzi, żebym nie deklarował 100% oryginalności, a napisał, że są... orginalne ;). A poważnie, te zegarki Casio które dostawałem są w 100% oryginalne, według mojej najlepszej wiedzy, popartej 30 letnim doświadczeniami z Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak czy siak wczoraj zamówiłam i opłaciłam zamówienie i dzisiaj już została nadana przesyłka. Zobaczymy co to przyjdzie 😁 jeszcze raz dzięki za pomoc i za kod zniżkowy 😘

Edytowane przez SylwiaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć.

Również rozważam, zakup z ich strony, ale zegarek, który chcę kupić ma 5 letnią gwarancję ich sklepu, a nie ma gwarancji producenta w ogóle. Czy wg Waszej wiedzy zegarek może pochodzić od oficjalnego dystrybutora, być nowym, nieużywanym zagarkiem i nie mieć gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
W dniu 16.10.2020 o 12:10, Jan1900 napisał:

Dzień dobry, cześć.

Również rozważam, zakup z ich strony, ale zegarek, który chcę kupić ma 5 letnią gwarancję ich sklepu, a nie ma gwarancji producenta w ogóle. Czy wg Waszej wiedzy zegarek może pochodzić od oficjalnego dystrybutora, być nowym, nieużywanym zagarkiem i nie mieć gwarancji?

Kupiłem jedno seiko od nich, wszystko jest ok. Tak, gwarancja sklepu to nie to samo co gwara producenta. Za tą drugą sklep musiałby dopłacić, więc timestore ma swój serwis pewnie. Droższego zegarka bym nie ryzykował, nie wiadomo kto i czym go będzie naprawiał w razie awarii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś brał od nich Citizeny? Wszystko było z nimi ok? Zastanawiam się nad https://www.timestore.pl/Citizen-Promaster-Marine-787?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Edytowane przez DawPi
Usunięto klikalny adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Szwajcar81 napisał(-a):

Ktoś brał od nich Citizeny? Wszystko było z nimi ok? Zastanawiam się nad https://www.timestore.pl/Citizen-Promaster-Marine-787?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Tu masz taniej

https://timeontime.pl/citizen/2274-zegarek-meski-citizen-ny0040-09e-4003702424309.html

 

Ja z 1,5 roku temu kupowałem u Dolińskiego i też zapłaciłem 820 zł. Na stanie nie mieli napisałem do nich to mi sprowadzili.

Edytowane przez DawPi
Usunięto klikalny adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad zakupem na ich stronie. Ktoś brał od nich Vostoki?
https://www.timestore.pl/Vostok-Europe-Almaz-Space-Station-1833

Śmiało mogę brać? 

Edytowane przez DawPi
Usunięto klikalny adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BAT123 napisał(-a):

Tu masz taniej

https://timeontime.pl/citizen/2274-zegarek-meski-citizen-ny0040-09e-4003702424309.html

 

Ja z 1,5 roku temu kupowałem u Dolińskiego i też zapłaciłem 820 zł. Na stanie nie mieli napisałem do nich to mi sprowadzili.

Taniej ale gwarancja 24 miesiące a u Słowaków i u Czechów na allegro 5 lat https://allegro.pl/oferta/meski-zegarek-citizen-ny0040-41e-8913047836?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Poza tym timeontime miał kiepskie recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zisan napisał(-a):

Również zastanawiam się nad zakupem na ich stronie. Ktoś brał od nich Vostoki?
https://www.timestore.pl/Vostok-Europe-Almaz-Space-Station-1833

Śmiało mogę brać? 

no własnie czatuje u nich na Vostoka jednego bo trochę tanie, niż gdzie indziej a i ten kod działa, faktycznie odliczają 5 procent, znalazłem u nich vostoka za ( po rabacie) 2074 zł ale się zastanawiam, w PL koszt to 2445 zł tak więc na browarka trochę zostałoby ... :) a i ta przesyłka jakaś długa, piszą, że 24 lutego dostawa towaru do mnie dopiero ??? :( 

I JAK Z TYM SKLEPEM  .... B  R  A  Ć   ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Właśnie wrzuciłam do koszyka Orient Automatic Diver w dosyć przystępnej cenie 570 zł 

 

Do zegarka dołączone jest tylko jedno zdjęcie. Pytanie do osób, które już zamawiały na tym sklepie, jak z opakowaniem? Są one oryginalnie zapakowane w pudełka? Na innych stronach widzę eleganckie skóropodobne pudełka z Orientu, a mam obawy, że przyjdzie w zwykłym kartoniku, albo co gorsza w folii bąbelkowej :D

 

Plus czy orientujecie się w przypadku zegarów z tej serii czy one czymś więcej niż wyglądem różnią się od siebie? Dodatkową różnicą są wskazówki fluorescencyjne ale niczego więcej nie znalazłam w różnicy ( oczywiście poza modelami powyżej 1500 zł gdzie mamy do czynienia z szafirem ) 

 

Z góry ogromne dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziwi czas dostawy, a podobno szybko dostarczają......

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, a dalej jeszcze jakieś ubezpieczenia paczki itd, czyli co, niektóre przesyłki musiały nie dotrzeć do adresata haha :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem zawsze za pobraniem (5 razy), zegarki do 400 zł, bez ubezpieczenia, dostawa w 4-5 dni robocze, opakowania zawsze oryginalne (Casio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione za pobraniem 😁 teraz czekamy na najdroższego ziemniaka na świecie 😄

 

Dzięki za pomoc :)  Dam znać jak przyjdzie :)

 

Edit:

Wracam do Was z info jak obiecałam. 

Zegarek przyszedł planowo, dobrze zapakowany w karton i folie bąbelkową. Pudełko oryginalne, zegarek na bransolecie zabezpieczony folią, brak za to na szkiełku. Na całe szczęście nie było porysowane. Zegarek bardzo ładnie się prezentuje. Gładka bransoleta, nigdzie nie haczy. Koronka oraz bezel działają jak powinny. 

Wybrałam opcje dostarczenia za pobraniem, ale myślę, że przy następnych zakupach wybiorę zapłatę z góry. Wrzucam kilka zdjęć :)

 

 

IMG_20210215_182523.jpg

IMG_20210215_182541.jpg

IMG_20210215_182707.jpg

IMG_20210215_182815.jpg

Edytowane przez Anetan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2021 o 16:40, KobyS0 napisał(-a):

a mnie dziwi czas dostawy, a podobno szybko dostarczają......

 

 

https://www.timestore.pl/Koszyk

 🙃 Biorę to samo. Wszystko ok ? CZy ten kod który kolega Topaz udzielał jeszcze działa ? Czy można prosić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, ryzyk fizyk. Zamówiłem za pobraniem. Czekam do 30.08. Gdyby nie ten wątek dalej bym szukał. A Słowacja... Zrobiła na mnie kilka tygodni temu bardzo dobre wrażenie w kontakcie z tamtejszą policja. Bratysława też piękne miasto, choć z powodu obostrzeń nie dane mi było go pozwiedzać.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja swojego żółwia kupiłem tam w tamtym tygodniu , wpłacałem na konto  , przesyłka  2 dni , małe pudełko , dokumenty/instrukcje oddzielnie , zegarek nówka w foliach , też miałem na oku tego monstera :) 

 

1629920962868.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Breitling 13048 napisał(-a):

 

ja swojego żółwia kupiłem tam w tamtym tygodniu , wpłacałem na konto  , przesyłka  2 dni , małe pudełko , dokumenty/instrukcje oddzielnie , zegarek nówka w foliach , też miałem na oku tego monstera :) 

 

1629920962868.jpg

Zamówiłem wczoraj wieczorem, ale pokazuje, że dalej mają na stanie, może nie jest jedyny, w końcu skoro sami dają gwarancję to na zapas może kupują by były graty w razie czego. Albo zwyczajnie mają ich kilka.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź ze sklepu.

Screenshot_2021-08-28-16-53-34-001_com.android.chrome.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i on.

IMG-20210830-WA0002.jpg

IMG-20210830-WA0003.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w tym sklepie wielokrotnie zegarki firm: Casio, Orient, Seiko i Citizen. Za każdym razem pełna kontrola nad realizacją zamówienia poprzez powiadomienia mailowe i sms. W ostatnich zakupach dostałem nawet fakturę z deklaracją celną (to ponoć jakiś nowy obowiązek prawno-skarbowy).  Ceny bardzo często atrakcyjne i niższe niż w Polsce. Kod lojalnościowy wielorazowy działa nawet przy zegarkach przecenionych. Same zegarki zaopatrzone w oryginalne opakowania, przywieszki, dokumenty i oczywiście fakturę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.