Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maciejjj

OMEGA ZŁOTY allegro OMEGA vintage 1957r

Rekomendowane odpowiedzi

Co do oryginalności i "profesjonalnej renowacji" tarczy niech się wypowiedzą koledzy, którzy mają więcej wiedzy, niż ja. 

 

Gdybym chciał kupić zegarek vintage, to zdecydowanie szukałbym na naszym bazarku, a nie na allegro czy innym olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu i kasy. Szukaj i pytaj a kupisz oryginalny zegarek, który da Ci sporo radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oryginalności i "profesjonalnej renowacji" tarczy niech się wypowiedzą koledzy, którzy mają więcej wiedzy, niż ja. 

 

Gdybym chciał kupić zegarek vintage, to zdecydowanie szukałbym na naszym bazarku, a nie na allegro czy innym olx.

Przecież ten sprzedawca był na forum wielokrotnie chwalony jako swój chłop, o ile się nie mylę hehehehehehe

 

Natomiast co do kupowania, to na "naszym bazarku" okazji się raczej nie znajdzie. Trzeba szukać na Alle czy OLX. Ale nie u profesjonalistów. A ten zegarek to kiszka, która pójdzie za majątek.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta spolerowana , szlify na dekielku zrobione na nowo , dosyć niedbale, widać na krawędziach . Szkoda kasy , cały zegarek odnawiany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że zegarek jest przepolerowany oraz ma poprawione szlify to według mnie nic złego - sprzedając samochód też go myjemy, polerujemy i woskujemy opony

Zegarek ładnie przygotowany do sprzedaży, wyczyszczony itp... na żywo będzie się pięknie prezentował - jeśli szlify choć poprawiane tak wyglądają w bardzo dużym powiększeniu to w rzeczywistości będą idealne

Jedyna dla mnie wada i chyba największa to to że zegarek nie miał takiej tarczy - tzn nie była niebieska i nie century. Wpisz sobie referencję z dekla i wyskoczy jaka była w oryginale - w renowacji nie ma nic złego pod warunkiem jak najwierniejszego odwzorowania a tutaj niestety doszło to radosnej twórczości - większość Omeg tego sprzedawcy to czarne albo niebieskie Century   <_< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oryginalności i "profesjonalnej renowacji" tarczy niech się wypowiedzą koledzy, którzy mają więcej wiedzy, niż ja. 

 

Gdybym chciał kupić zegarek vintage, to zdecydowanie szukałbym na naszym bazarku, a nie na allegro czy innym olx.

DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ

To że zegarek jest przepolerowany oraz ma poprawione szlify to według mnie nic złego - sprzedając samochód też go myjemy, polerujemy i woskujemy opony

Zegarek ładnie przygotowany do sprzedaży, wyczyszczony itp... na żywo będzie się pięknie prezentował - jeśli szlify choć poprawiane tak wyglądają w bardzo dużym powiększeniu to w rzeczywistości będą idealne

Jedyna dla mnie wada i chyba największa to to że zegarek nie miał takiej tarczy - tzn nie była niebieska i nie century. Wpisz sobie referencję z dekla i wyskoczy jaka była w oryginale - w renowacji nie ma nic złego pod warunkiem jak najwierniejszego odwzorowania a tutaj niestety doszło to radosnej twórczości - większość Omeg tego sprzedawcy to czarne albo niebieskie Century   <_<

DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu i kasy. Szukaj i pytaj a kupisz oryginalny zegarek, który da Ci sporo radości.

Proszę o doradzenie przy zakupie / polecenie zegarka / sprzedającego. Szukam złotej Omegi - vintage, najlepiej na pasku.

   

Co do oryginalności i "profesjonalnej renowacji" tarczy niech się wypowiedzą koledzy, którzy mają więcej wiedzy, niż ja. 

 

Gdybym chciał kupić zegarek vintage, to zdecydowanie szukałbym na naszym bazarku, a nie na allegro czy innym olx.

Proszę o doradzenie przy zakupie / polecenie zegarka / sprzedającego. Szukam złotej Omegi - vintage, najlepiej na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderz do naszego Forumowicze hil2

I to będzie dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.