Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Nurek do 100 zeta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

Panowie potrza nurka. Budżet: 100 zeta. Wymagania:

 

-analogowa tarcza

-żeby paski można było zmieniać

-obrotowy bezel

-chociaż szczątkowa luma

-koperta z czegoś, co chociaż stało obok stali

 

Reszta jak się trafi. Macie jakieś propozycje? :)

 

Coś takiego będzie ok? https://pl.aliexpress.com/item/32831314958.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.35a77f12aKNb3s&algo_pvid=dd38ae02-f260-4cf5-88ab-744b57d852b3&algo_expid=dd38ae02-f260-4cf5-88ab-744b57d852b3-0&btsid=003b4c33-7cc8-4393-adfc-197a33c9b519&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_53

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

powiedzmy ze "nurek". Zegarek ala nurkowy. stylizowany. cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz to nosić regularnie? jak tak, to musisz wydać więcej. trochę ciężko mi uwierzyć w stalową kopertę w tej cenie. jeśli majfrend kłamie, to będzie obłazić.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Tam zaraz regularnie to bym nie szalal. Raczej z ciekawosci... Shinobi? Ma ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinobi mam jedną sztukę, kwarc, chrono. Wykonanie niezłe (jak za ten pieniądz), ale kopertę ma znalową.

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No wlasnie Shinobi wyglada na spoko opcje tylko w nim chyba koperta jest na sztywno z bransoleta? W sensie da sie ja zdjac ale paska nato juz sie nie zalozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten jeden ma kopertę taką, że paska nato nie założysz.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Sinobi daje radę. Mam ten egzemplarz z drugiego linku (z bransoletą i czarno-czerwonym bezelem) około roku i wszystko jak narazie w porządku.

 

Bezel obrotowy, chodzi bardzo ładnie, klika.

Materiał koperty, Chińczycy piszą, że stal nierdzewna, ale sam nie wiem, natomiast jak do tej pory się nie wytarł ani nie zniszczył.

Luma tak jak określiłeś w wymaganiach - szczątkowa, czyli właściwie jakby jej nie było :)

 

Niestety, bransolety na pasek nie wymienisz - ma nietypowy sposób mocowania (ale sama w sobie jest naprawdę wygodna). Ale z drugiej strony - serio chcesz bawić się w zmiany pasków w nurku do 100zł? :)

 

 

Zazwyczaj polecanie droższych zegarków nie ma sensu, ale tym razem pozwolę sobie podrzucić sugestię na coś innego - Casio Mdv 106. Wiem, że kosztuje ponad 200zł, ale serio - spełni wszystkie wymaganie jeśli chodzi o divera. Luma super, zakręcana koronka i wodoszczelność WR200, bardzo ładny klasyczny design, naprawdę fajne wykonanie i co ważne - ponad 2 lata noszenia (przeszedł wakacje w górach i nad morzem) i zero problemów a zegarek wygląda jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma super, zakręcana koronka i wodoszczelność WR200, bardzo ładny klasyczny design, naprawdę fajne wykonanie i co ważne - ponad 2 lata noszenia (przeszedł wakacje w górach i nad morzem) i zero problemów a zegarek wygląda jak nowy.

No to nie wiem czy ja miałem podróbke mdv-106, ale u mnie luma tragedia, swiecila bardzo krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dzięki za linki, brałem je pod uwagę. Jednak moje wymagania ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w chińskim nurku wykluczają brak obracanego bezela (ten na gumie sie nie kręci z tego co widzę) oraz praktycznie klony submarinera ;)

 

Jeszcze znalazłem takiego kolegę, póki co najbardziej spełnia to czego chcę:

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000403219519.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.641b2e0eQE3GvQ

 

Co myślicie? Będzie się to dało nosić po domu :)

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Ben wygląda spoko. Jeśli ma naprawdę stalową kopertę, to to może być fajna zabawka. Jest szansa ;). Chenxi na tych fotach od użytkowników wygląda jak mój "sub" za 11 zeta zanim się zużył.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

cyngiel pociągnięty. Się odezwę jak dojdzie. Pachy nato z al też zamówione. Dobrze zainwestowane 115 PLN :D chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyngiel pociągnięty. Się odezwę jak dojdzie. Pachy nato z al też zamówione. Dobrze zainwestowane 115 PLN :D chyba

 

Grubo :) czekamy na fotorelację. 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niecierpliwością!


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Wiem, wiem oczekiwania są i obiecuję zdać relację jak zegarek przyjdzie! Na razie udało mi się potwierdzić u majfrienda:

 

- bezel się obraca

- jest luma (!)

- paski wymienne

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten Ben ma stalowa kopertę? Jakoś nie mogę dojrzeć z telefonu napisu na deklu na tym filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Czy to szajsmetal czy stal dowiemy sie za kilka dni jak dojdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Info dla kolegi, cena zegarka zjechała z 26.90 $ na 12.64 $. Dalekowschodni handlowcy to mistrzowie swej profesji dobrze wiedzą, kiedy windować ceny. Wiedzą kiedy u nas święta, okresy przed czarnymi piątkami.  pozdr.

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A można linka? Ja widzę dalej po około 5 dyszek pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leży u innego sprzedawcy za circa 10 dolców.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.