Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Rob007

Zegarek do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze w przypadku zawodu pilota GMT jest nieglupie bo pozwala sledzic czas wylotu i przylotu w dwoch roznych strefach czasowych naraz.

 

Niestety prawdziwe GMT (gdzie czas dla 24 godzinnej wskazowki ustawia sie niezaleznie) sa bardzo drogie.

Wiekszosc zegarkow oferowanych jako GMT posiada ustawienie wskazowki 24-godzinnej w stosunku do wskazowki godzinowej.

Oznacza to niestety tyle, ze zmieniajac czas przesuwamy rowniez wskazanie drugiej strefy czasowej czyli de facto za kazdym razem ustawiamy dwie strefy czasowe.

Jesli pojdziemy w tzw. world timer, pokazujacy czas naraz w kilkunastu strefach czasowych naraz, cena rowniez bedzie dosc wysoka.

 

https://wornandwound.com/complications-gmt-world-time/

 

Kup po prostu tani zegarek cyfrowy wskazujacy dwie strefy czasowe (ja korzystam z G-shocka, wskazanie analogowe na jednej strefie czasowej, cyfrowe - na drugiej) i zbieraj na cos lepszego albo wez to, co ci sie podoba.

 

PS. Odrzucony przez Ciebie Dan Henry ma obrotowy bezel ze wskazaniem drugiej strefy czasowej, wiec masz go ustawionego na strefie domowej i przestawiasz tylko bezel zeby ustawic czas w docelowej strefie czasowej, inna tania opcja jest Casio AE-1200WH-1A (https://www.ceneo.pl/18766692#)

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to niezależny mi na tym aby zegarek wskazywał mi godzinę w każdej strefie czasowej tylko pracował w 2 czasach jeden w „zulu time” a drugi np +1 h coś na wzór zeppelina tylko ze nie mogę nic znaleźć co by mi się spodobało niżej wzór https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-lz127-graf-zeppelin-dual-time-7644-2?gclid=CjwKCAiAxMLvBRBNEiwAKhr-nOT8z6d4ATWDyCjlPKvv4IDNkkv0GTKatgkX85yyMdELi0kXHA8IYxoCi3kQAvD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No budżet przekroczony dużo za dużo :) Szukam i szukam czegoś dla siebie i mysle coraz bardziej o Seiko Snk809K2 zegarek mi sie bardzo podoba tylko nie jestem pewien czy zegarek będzie pasował do mojego codziennego stylu ubioru (polo z chinos bądź koszula). Oczywiście o mundurze nie mowie ani o garniturze tylko ubiorze codziennym.  Co do munduru to na pewno szykuje jakiś jeszcze jeden zegarek ale to po nowym roku  :). Co myślicie o tym Seiko może jakaś inna propozycja bardziej pasująca do mojego stylu ubioru ? Rownież bardzo spodobał mi się polecany na grupie Seiko skx007 al cena wszędzie powyżej 1000... może znacie lepsze źródła niż zegar-wina itp. Dziękuje i czekam na jakieś może lepsze propozycje zegarków i sklepów    :rolleyes:

Edytowane przez Rob007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.