Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Podróżnik

Niebieski diver do 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kilka ładnych miesięcy temu pytałem o czarnego EDC. Ktoś mi doradził Balla i jestem zachwycony decyzją o kupnie, mimo że udało mi się go wyrwać dopiero w zeszłym miesiącu :) Liczę na to, że teraz też ktoś doradzi mi zegarek, którego wcześniej nie brałem pod uwagę.

 

Najlepiej byłoby, gdyby do 3-3,5k udało mi się kupić niebieskiego divera i coś do garnituru. Nie wiem tylko czy będę zadowolony z wyborów jak rozdzielę tę kwotę na dwa zegarki, zamiast kupić jeden i uzbierać na spokojnie na drugi.

 

Do tej pory myślałem o:

post-104390-0-23164200-1575930310_thumb.jpg

post-104390-0-84119600-1575930358.jpg

 

Lecz pierwszy wykracza znacznie ponad budżet, a drugi wypełnia go w całości. Szukając tańszych alternatyw wpadłem na pomysł takich dwóch:

 

post-104390-0-76948400-1575930458_thumb.jpg

post-104390-0-24678400-1575930477_thumb.png

 

Kupienie obu akurat wypełnia zakładany budżet, ale czy to dobry wybór? Nie jestem przekonany do divera na gumie, tym bardziej, że będzie on używany częściej w codziennym życiu, niż w wodzie.

 

Przechodząc do sedna - jeśli doradzalibyście jednak wybranie jednego zegarka, a nie dwóch to moje wymagania są określone:

- diver

- niebieska tarcza

- automat

- max 42mm

- max 3000 zł

- najlepiej na bransolecie

 

Z góry dzięki :)

Edytowane przez Podróżnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak, kupił teraz niebieskiego CHW i dozbierał do hamiltona :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć .
Szkoda że nie szukasz czegoś większego ale może tym postem przekonam Cię do tego Garfish-a . 
Producentem Polska firma Xicorr . Sam się zastanawiałem nad tym modelem na tą chwilę jest w przed sprzedaży i dużo poniżej 
Twojego limitu . Tylko wymiary są problemem 52mm szerokości . Pisałem do nich wiadomości czy znają już datę premiery ale zlali mnie .
Z tego co można wyszukać w internecie prace trwają także jeszcze wersje kolorystyczne mogą się zmienić i inne szczegóły . 
Ja kupiłem kolejnego gprb 1000 :) 

post-54817-0-82716800-1575933949_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak, kupił teraz niebieskiego CHW i dozbierał do hamiltona :-)

 

No albo wybrać opcję z DH i Hamiltonem, a po dozbieraniu wymienić DH na Christophera ;)

 

 

Cześć .

Szkoda że nie szukasz czegoś większego ale może tym postem przekonam Cię do tego Garfish-a . 

Producentem Polska firma Xicorr . Sam się zastanawiałem nad tym modelem na tą chwilę jest w przed sprzedaży i dużo poniżej 

Twojego limitu . Tylko wymiary są problemem 52mm szerokości . Pisałem do nich wiadomości czy znają już datę premiery ale zlali mnie .

Z tego co można wyszukać w internecie prace trwają także jeszcze wersje kolorystyczne mogą się zmienić i inne szczegóły . 

Ja kupiłem kolejnego gprb 1000 :)

 

Dzięki za propozycję, całkiem ciekawe zegarki, ale zdecydowanie nie chcę wykraczać poza podane wymiary. Najwygodniej się czuje z zegarkiem 40 mm na ręce, a 42 mm to już mój max :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam CW, tego, którego wstawiłeś, C65 lub C60 (kwestia gustu)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moga byc uzywki to jak dobrze ppszukasz w 3.5 znajdziesz Longina Hydro i Orienta Stara Classic.licze 2.5 LH i 1 tys OS.

Ewentualnie Glycine Sub.

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton Intra Matic to OBLEDNY zegarek, bierz na bransolecie i bedziesz mial go na co dzien a po zmianie na pasek - do garnituru.

Jesli idzie o niebieskiego divera to ja bym patrzyl na Orienta Kamasu (Mako 3) w kolorze niebieskim, powinno sie udac kupic obydwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poczekasz na wyprzedaż to zmieścisz się z CW w budżecie za nearly new, chociaż ja bym polecił C65 manual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.