Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krist-off

Nie tylko G...

Rekomendowane odpowiedzi

Można ściągnąć nowego bezpośrednio z Japonii. Pytanie tylko... ile wynosi "normalna cena"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile były jeszcze nie tak dawno na allegro ok 160-180 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę palantom, którzy pochowali te DW-290 do magazynu, żeby ich śmieszne sklepiki poupadały jak najszybciej. Bezczelne sukinsyństwo, później będą sprzedawali te zegarki po 4 stówy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile były jeszcze nie tak dawno na allegro ok 160-180 zł.

Myślę że to kwestia czasu, poczekaj trochę i pewnie znów wypłyną. Jak tylko coś zauważę to Ci podeślę.

Obserwuj tego sprzedawcę

https://www.ebay.com/itm/Casio-DW290-1V-Digital-Watch-Brand-New-100-Authentic/152172907939

 

Kiedyś od niego brałem zegarki, zawsze docierały, ceny ma super i nieraz wystawia naprawdę ciekawe modele.

Edytowane przez karloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę palantom, którzy pochowali te DW-290 do magazynu, żeby ich śmieszne sklepiki poupadały jak najszybciej. Bezczelne sukinsyństwo, później będą sprzedawali te zegarki po 4 stówy.

Racja. Po 4 stówy to wróżę im sukces że hej. Choć pewnie znajdą się pojedynczy maniacy.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że tak tani zegarek może chodzić tak dokładnie

post-67969-0-34438600-1585492367_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Po 4 stówy to wróżę im sukces że hej. Choć pewnie znajdą się pojedynczy maniacy.

Znajdą się, znajdą....i to nie pojedynczy. Żółw od seiko kosztował ( sklepy w Singapurze oczywiście) niecałe 1000zł, nagle żółwie poznikały i pojawiły się k....a limitki za 2x tyle, to samo z monsterem. Ja się pytam, to co zostało im w magazynach to oni pozjadali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się, znajdą....i to nie pojedynczy. Żółw od seiko kosztował ( sklepy w Singapurze oczywiście) niecałe 1000zł, nagle żółwie poznikały i pojawiły się k....a limitki za 2x tyle, to samo z monsterem. Ja się pytam, to co zostało im w magazynach to oni pozjadali ?

Pewnie jakaś zorganizowana akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jeszcze gdzieś dw-290 w normalnej cenie? Do tej pory było tego mnóstwo, teraz po wejściu dw-291h, zniknęły z allegro, poza Polską jakieś horendalne ceny jak za ten model.

Cześć

 

Rzucili na stan 10 sztuk, wychodzi około 160zł ;)  :

 

http://www.watcheszon.com/casio-mens/casio-mens-illuminator-sport-bnib-casio-dw2901v-p-287257/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średni interes. Paczka duty free dodatkowe 21 dolców wychodzi prawie 60 dolarów. Przy dzisiejszym kursie wyjdzie sporo.

Biorąc zwykła przesyłkę, może i tak wpaść w opłaty.

W tym momencie chyba lepszy wybór kupić u nas taniego Gshocka w tej samej kwocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie szukasz dw-290 tylko po prostu taniego casio.

Spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kliknąłem tego z watcheszon, płaciłem paypal, wyszło 161zl.

Czekam jeszcze na jednego gagatka, mam nadzieję że przyjdzie przed świętami...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie szukasz dw-290 tylko po prostu taniego casio.

Spox

Chciałem dw-290 bo kiedyś miałem i chciałbym wrócić do niego, a że ma trwałość podobna do G-shockow i przy tym jest/był tani stąd poszukiwania.

 

W cenie do 160zl jak chodziły to bym zakupił, ale jak mają dojść opłaty i wyjść ze 2 stówy to już jednak wolę zakupić pelnoprawnego g-shocka.

No tak, nie szukam stricte w celach kolekcjonerskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kliknąłem tego z watcheszon, płaciłem paypal, wyszło 161zl.

Czekam jeszcze na jednego gagatka, mam nadzieję że przyjdzie przed świętami...:)

Którymi Świętami?

 

A dobra, nie chodzi o tego z dzisiaj klikniętego :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którymi Świętami?

 

A dobra, nie chodzi o tego z dzisiaj klikniętego :)

No właśnie. O ile paczkomaty są ok., kurierzy w miarę ogarniają, o tyle poczta polska ........nie działa. Krew mnie zalewa, w lokalnym oddziale telefon zajęty w godzinach urzędowania a przesyłka z uslandii idzie już 1,5 miesiąca. Tracking urywa się na podróży samolotem z Miami do Warszawy, jakiś miesiąc temu, czyli paczka szlaja się po polsce ponad miesiąc ! Brawo poczta polska. Koniec OT

Edytowane przez tomaszzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-70887-0-62192300-1586450766_thumb.jpg

Zamówiłem w wtorek, dziś odebrałem... pocztą :)

Mam do nich słabość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CASIO AW-80. Ile on mógłby opowiedzieć historii...

 

 

d432f73d640aceea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2karloss, gratulacje, jest lepszy od "G", czuć klimat przełomu wieków, kształt jest po prostu kosmiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.