Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
lukcio34

Jaki zegarek Casio G-Shock kupić?

Recommended Posts

Piszę nowy post odnośnie wyboru i zakupu nowego zegarka Casio G-Shock(kilka miesięcy temu na forum pisałem post z zapytaniem o zakup zegarka,niestety wtedy za szybko napisałem post na forum i w tamtym czasie wszystko się zmieniło).

Chciałbym kupić nowy zegarek Casio G-Shock.Dobrze jakby zegarek posiadał:

• zasilanie światłem słonecznym,akumulator zamiast baterii i wyświetlanie poziomu naładowania baterii
  • obsługa multiband 6 i waveceptor,
  • zegarek musi być tylko i wyłącznie analogowo-cyfrowy,czyli posiadać wskazówki wskazujące godzinę i wyświetlacz wskazujący:aktualną godzinę,datę oraz wszystkie funkcje zegarka
  • jeśli zegarek byłby bez waveceptor i multiband 6,to może posiadać możliwość łączenia ze smartfonem przez aplikację G-Shock Connected
  • dobre podświetlenie,wodoszczelność do 200metrów
Ostatnio przed sprzedaniem miałem zegarek Casio GW-M5610(kostka),ale nie chciałbym już kolejnej kostki,bo jak pisałem zegarek ma mieć wskazówki i wyświetlacz(nie chcę kolejnego zegarka cyfrowego) oraz miałem też zegarek Casio ProTrek PRW-3100,ale dla mnie zbędne były te całe sensory(zegarek sprzedałem)

Tak tylko wstępnie myślałem nad zegarkiem: Casio GR-B100 Gravitymaster(nie obsługuje multiband 6 i nie posiada waveceptor,łączy się ze smartfonem przez aplikację G-Shock Connected),ale ma wszystko inne co potrzebuję.Nie wiem tylko czy kupić ten zegarek czy kupić jakiś inny zegarek Casio G-Shock.

Na zegarek mam do wydania maksymalne 1000zł,nie chciałbym przekroczyć tej kwoty.Kupuję nowy zegarek,więc używki odpadają,tak samo zegarki kostki oraz zegarki cyfrowe,bo zegarek ma być nowy i ma mieć wskazówki oraz wyświetlacz.

Jaki zegarek Casio G-Shock kupić posiadający to co wymieniłem i w kwocie podanej w poście kwocie?

Przypominam,że zegarek kupuję nowy,więc używki odpadają i zegarek ma mieć wskazówki i wyświetlacz.

Liczę na pomoc i propozycje forumowiczów odnośnie zakupu zegarka

Edited by lukcio34

Piszę nowy post odnośnie wyboru i zakupu nowego zegarka Casio G-Shock(kilka miesięcy temu na forum pisałem post z zapytaniem o zakup zegarka,niestety wtedy za szybko napisałem post na forum i w tamtym czasie wszystko się zmieniło).

Chciałbym kupić nowy zegarek Casio G-Shock.Dobrze jakby zegarek posiadał:

• zasilanie światłem słonecznym,akumulator zamiast baterii i wyświetlanie poziomu naładowania baterii
  • obsługa multiband 6 i waveceptor,
  • zegarek musi być tylko i wyłącznie analogowo-cyfrowy,czyli posiadać wskazówki wskazujące godzinę i wyświetlacz wskazujący:aktualną godzinę,datę oraz wszystkie funkcje zegarka
  • jeśli zegarek byłby bez waveceptor i multiband 6,to może posiadać możliwość łączenia ze smartfonem przez aplikację G-Shock Connected
  • dobre podświetlenie,wodoszczelność do 200metrów
Ostatnio przed sprzedaniem miałem zegarek Casio GW-M5610(kostka),ale chciałbym już kolejnej kostki,bo jak pisałem zegarek ma mieć wskazówki i wyświetlacz(nie chcę kolejnego zegarka cyfrowego) oraz miałem też zegarek Casio ProTrek PRW-3100,ale dla mnie zbędne były te całe sensory(zegarek sprzedałem)

Tak tylko wstępnie myślałem nad zegarkiem: Casio GR-B100 Gravitymaster(nie obsługuje multiband 6 i nie posiada waveceptor,łączy się ze smartfonem przez aplikację G-Shock Connected),ale ma wszystko inne co potrzebuję.Nie wiem tylko czy kupić ten zegarek czy kupić jakiś inny zegarek Casio G-Shock.

Na zegarek mam do wydania maksymalne 1000zł,nie chciałbym przekroczyć tej kwoty.Kupuję nowy zegarek,więc używki odpadają,tak samo zegarki kostki oraz zegarki cyfrowe,bo zegarek ma być nowy i ma mieć wskazówki oraz wyświetlacz.

Jaki zegarek Casio G-Shock kupić posiadający to co wymieniłem i w kwocie podanej w poście kwocie?

Przypominam,że zegarek kupuję nowy,więc używki odpadają i zegarek ma mieć wskazówki i wyświetlacz.

Liczę na pomoc i propozycje forumowiczów odnośnie zakupu zegarka

GAW 100 - spełnia wszystkie w/w wymagania.

Mam taki i polecam !

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Mam podobny - AWG -M100

imho duza wada to brak wskazowki sekundowej i slaba czytelnosc przy slabym oswietleniu. W nocy - podswietlenie wyjstkowo kiepskie - czesto nie daje sie odczytac godziny.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mam podobny - AWG -M100

imho duza wada to brak wskazowki sekundowej i slaba czytelnosc przy slabym oswietleniu. W nocy - podswietlenie wyjstkowo kiepskie - czesto nie daje sie odczytac godziny.

W gaw 100 luma nienajgorsza a podświetlenie ledowe czasem wykorzystuję jako latarkę (np. idąc w nocy do kibla),do braku sekundowej można się przyzwyczaić.

Dla mnie DUŻY minus za brak snooze.Plus - funkcja odsuwania wskazówek przy korzystaniu z subtarcz cyfrowych i mega czytelność całości,mógłby mieć tough mvt - ale to nie ten pułap cenowy...

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Czekam na inne propozycje zegarków spełniających kryteria oraz w cenie podanej w #1 poście

Edited by lukcio34

Czekam na inne propozycje zegarka który posiadałby to co wymieniłem w #1 poście w kwocie maksymalnie do 1000zł i nie chciałbym tej kwoty przekroczyć.

Któryś z GST-W130 lub GST-B200 (na WS z kodem rabatowym wychodzi 880zł).

Dziękuję za propozycje.

Zastanawiam się czy zegarek np.GST-W130C ma tough-solar, waveceptor i oprócz wskazywania godziny analogowo może wyświetlać cyfrowo aktualną godzinę i czy takizegarek nie będzie za duży na nadgarstek 16cm?

Edited by lukcio34

Zobacz GRB-100 najlepiej w zielonej wersji. Moim zdaniem najładniejszy G w dobrej cenie, nie ma co prawda WC ale za to łączy się z BT (nadajniki nie wiadomo ile będą jeszcze pracować) 

Dziękuję za propozycje.

Zastanawiam się czy zegarek np.GST-W130C ma tough-solar, waveceptor i oprócz wskazywania godziny analogowo może wyświetlać cyfrowo aktualną godzinę i czy takizegarek nie będzie za duży na nadgarstek 16cm?

Będzie za duży. Poszukaj serie gst 3??

Zobacz GRB-100 najlepiej w zielonej wersji. Moim zdaniem najładniejszy G w dobrej cenie, nie ma co prawda WC ale za to łączy się z BT (nadajniki nie wiadomo ile będą jeszcze pracować)

Miałem gr b100 i na moim nadgarstku nie leżał, w porównaniu z gwg 100 dla mnie wypadał słabo. Gwg sprawiał wrażenie niezniszczalnego i leżał idealnie. Edited by slawek230

Myślałem tak wstępnie nad GR-B100,ale go odpuściłem odnośnie zakupu,bo może być za duży na nadgarstek 16cm

Może lepiej kupić jakiś GST np:Casio GST-B200B?

Edited by lukcio34

Które zegaryno będzie bardziej odpowiednie na średni nadgarstek:

GA-1000-4A czy GA-2000GZ?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka