Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Policzmy MM200 i 62MAS'y...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles
14 godzin temu, stary_p napisał:

Dzisiaj dotarł strapcode...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

 Jak z jakością? Zapięcie sztywne czy zapina się jak fabryczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Jak z jakością? Zapięcie sztywne czy zapina się jak fabryczne?
Zapięcie faktycznie dość 'twardo' się zapina, ale i tak jestem mega zadowolny.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A którą wersję brałeś? Bo jest z gładkim zapięciem i takim karbowanym ,mam na myśli wersje szczotkowane


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@stary_pNiezależnie od zapięć będą chodzić ciężko. Potem Ci się ułoży jak grzybek się trochę pościera i zdeformuje. A i podokręcaj sobie mocni wszystkie śróbki co by nie mieć niespodzianki :)

 

@maritimeeng widzisz? Oni te zapięcia tak już zaczęli robić, qc poleciało w dół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Noodles napisał:

...qc poleciało w dół...

 

Albo zmienili Chińczyka, który im zapięcia robił za dolara, na takiego, który im je robi za 25 centów za sztukę. Standard wśród przedsiębiorców, którzy osiągnęli pozorny sukces. Niestety wszystkie te biznesy, jak już zdobędą jakąś tam pozycję na rynku, to zaczynają w ciula lecieć i ciąć koszty, bo wydaje im się, że na swoim zaje...istym produkcie za mało zarabiają. Cena bransolet "ori" jest wysoka, a ich jakość umiarkowanie dobra - są wycenione tak, aby zarobić dobrze, ale producent zna granicę w cięciu kosztów i wie, czego robić mu nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
3 minuty temu, clusca napisał:

 

Albo zmienili Chińczyka, który im zapięcia robił za dolara, na takiego, który im je robi za 25 centów za sztukę. Standard wśród przedsiębiorców, którzy osiągnęli pozorny sukces. Niestety wszystkie te biznesy, jak już zdobędą jakąś tam pozycję na rynku, to zaczynają w ciula lecieć i ciąć koszty, bo wydaje im się, że na swoim zaje...istym produkcie za mało zarabiają. Cena bransolet "ori" jest wysoka, a ich jakość umiarkowanie dobra - są wycenione tak, aby zarobić dobrze, ale producent zna granicę w cięciu kosztów i wie, czego robić mu nie wolno.

Dokładnie tak. Na tą chwilę kupując ze strapcode trzeba się z tym liczyć, że jakość poleciała w dół. Takie rzeczy jak spasowanie endlinków, gwinty śrubek, zapięcie - z czymś na bank będzie problem. Tak jak piszesz, "byznes" im pyknął to się cięcia zaczęły. A negatywne komentarze na ich stronie są usuwane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A którą wersję brałeś? Bo jest z gładkim zapięciem i takim karbowanym ,mam na myśli wersje szczotkowane
Kupowałem na longisland watches - tam do wyboru byl jedynie jubelee i to:
1586883dd7610a4b1a6248d8f5306737.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Nie jestem perfekcjonistą, więc zapięcie nie jest dla mnie problemem, szczególnie że nie zdejmuję często zegarka - chyba, że zmieniam go akurat na kolejny z pudełka:)

Kupiłem zegarek na gumie, która strasznie mi nie leżała, więc nosiłem na skórze z morellato, ale w ogóle nie jestem fanem pasków - poza zegarkiem do garnituru. Stąd miałem wybór albo szukanie oryginału od Seiko albo strapcode. Padło na strapcode, bo po pierwsze oryginał jest droższy, po drugie mam SARB033 i bransoleta jest najsłabszą rzeczą w tym zegarku.

Gdybym kupował rolexa, omega etc. to oczekiwałbym czegoś innego, ale do 62mas uważam, że jest naprawdę ok - micha mi się cieszy od wczoraj jak na niego patrze na nadgarstku, a to chyba najważniejszy wyznacznik, bo jeszcze zanim zamówiłem bransoletę zastanawiałem się czy go nie puścić w rynek:) a teraz zostaje ze mną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Niech się nosi najważniejsze żeby sikor cieszył. Jak cieszy to zostaje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2020 o 15:50, Noodles napisał:

Koledzy spb077j1 (6r15) leżał 2 tyg w pudle, w pon go nastawiłem i robi +25sek na dobę. Wcześniej +6. Na gwarancję go czy musi jeszcze pare dni pochodzić żeby się ułożyć? :)

20200916_154956.jpg

Mam podobny problem ze swoim Seiko. Kiedy był noszony latem regularnie robił ok.  -6 sek. na dobę. Teraz po tygodniowej przerwie  robi aż  -35 sek., co wykracza poza normę dla 6r15. Jestem tym trochę zawiedziony. Żadna ETA przeze mnie posiadana nigdy się tak nie zachowywała. Tam odchyłka zawsze jest stała, bez względu na dłuższe przerwy w noszeniu zegarka. 

Edytowane przez Scapin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A zostawię dla potomności! ;)

 

bO5hahf.jpg

 

4peJwuj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
19 minut temu, Scapin napisał:

Mam podobny problem ze swoim Seiko. Kiedy był noszony latem regularnie robił ok.  -6 sek. na dobę. Teraz po tygodniowej przerwie teraz robi aż  -35 sek., co wykracza poza normę dla 6r15. Jestem tym trochę zawiedziony. Żadna ETA przeze mnie posiadana nigdy się tak nie zachowywała. Tam odchyłka zawsze jest stała, bez względu na dłuższe przerwy w noszeniu zegarka. 

Te werki najwyraźniej tak mają. Mój egzemplarz po przerwie musi się "rozkręcić" :D olać, nosić nie przejmować się :)

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Noodles napisał:

Te werki najwyraźniej tak mają. Mój egzemplarz po przerwie musi się "rozkręcić" :D olać, nosić nie przejmować się :)

Pewnie coś w tym jest, ogólnie jakoś mi to bardzo nie przeszkadza, da się z tym żyć😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Barton, bardzo krótko, dwa dni. Pewnie dlatego, że jakiś czas temu na naszym bazarku go kupiłem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Nowe wersje mm200 fajne ale ta ma swój fajowy retro charakterek :)

 

Screenshot_20201130-213859_Instagram.thumb.jpg.67d26a12d30e0275f4366661bb4281a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Stara bieda

 

 

6D0686EA-54FE-4CDF-8A57-2C3BE0677807.jpeg

A1E1FCDF-4C6C-49A8-9241-D632990AC97F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.