Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Policzmy MM200 i 62MAS'y...

Rekomendowane odpowiedzi


Niebogaty MAS

 

 

81C666FC-3788-4877-A917-5F3BE3244754.jpeg

4581D302-72AF-462E-A42F-54954F9358E6.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

To pewnie podróba z Wisha 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza oczywistą oczywistością, czyli kolorem bezela (w SPB071 jest niebieski), na deklu jest napis 6R35, a one chyba tylko na 6R15 wychodziły. Poza tym zastanawiający jest numer seryjny 0001/5500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, clusca napisał(-a):

Poza oczywistą oczywistością, czyli kolorem bezela (w SPB071 jest niebieski), na deklu jest napis 6R35, a one chyba tylko na 6R15 wychodziły. Poza tym zastanawiający jest numer seryjny 0001/5500 :)

Tak jest, mam ten zegarek i ma zwykły nr seryjny, a nie limitowany do określonej liczby sztuk. Mechanizm oczywiście 6r15. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mierzyłem ,,młodszego brata" mojego SPB 147J1. Jakoś do mnie nie ,,gada" ten zestaw barw...

 

20210705_165335.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odwrotnie🙃

Wydaje sie byc najciekawsza propozycja nowej reedycji 62mas-a. Po za tym brakowalo letniego seikacza ze (srebrno-)biala tarcza. Przypuszczam tez, ze ze wzgledu na dobor kolorow i po ubraniu go w cieplejsze gacie poradzi tez sobie dobrze zima🥶

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Nic nie pobije czarnej klasyki 👊

 

20210725_140447.thumb.jpg.2d867cfc0b36d807db905bdde5609c54.jpg.edd615d864f94172f955dbb86c66d652.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
8 godzin temu, clusca napisał(-a):

Chyba, że inna czarna klasyka ;)

 

20210630_125943041_iOS-850px.thumb.jpg.630cabf79331d00bc6e97d50e08a3f57.jpg

Ttzymaj go i nie sprzedawaj. Te nowe aczkolwiek fajne bo rozmiar mniejszy to lumę mają gorszą i spasowanie endlinków z koperta leży.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam, trzymam, wystarczy, że już żałuję sprzedaży niebieskiego. Rozmiar mi odpowiada chyba bardziej od tych nowych, więc na razie SPB051 nigdzie się nie wybiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
2 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Dziwny. I co to jest "nastawna tarcza sekundnika"?? 🙂

Smierdzi fejkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Noodles napisał(-a):

Smierdzi fejkiem

Bo to jest fejk. Limitka padi ma bezel w niebieskiej anodzie i 6r15 a na deklu jest 6r35. Po za tym ta jakość jak nie seiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

A ten drugi od góry jakie ma oznaczenie? To jest czarna tarcza?

SPB239J1 Tarcza ma kolor ciemnobrązowy/ziemisty/czarny - w zależności od światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, dużo lepszy niż ten ze "złotymi" wskazówkami. Mniej bling, a jednak wciąż trochę. Dla mnie najbardziej interesująca wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Ciekawy, dużo lepszy niż ten ze "złotymi" wskazówkami. Mniej bling, a jednak wciąż trochę. Dla mnie najbardziej interesująca wersja.

Też myślałem jak Ty, ale znajomy,  który tam pracuje wskazał mi jedną istotną kwestię - napisy (,,X", etc.) na dole tarczy są dużo bardziej widoczne. Aż za bardzo. W moim napisy są mniej widoczne - wygląda to jakby bardziej subtelnie.

Ale SPB239 w sumie i tak mi się podoba. Fajne są w nim np. wskazówki, gdzie połowa tej samej wskazówki jest szlifowana (góra), a druga jej część (dół) polerowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A jak ze sztywnoscia tego nowego seikowego nato? Na tubie recenzenci narzekają, że nie da się go zagiać i kawał paska wystaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeciągałem paska przez szlufki, bo w ogóle nie jestem fanem takich pasków. Dla mnie one są po prostu zbędne 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.