Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Policzmy MM200 i 62MAS'y...

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Noodles napisał(-a):

A jak ze sztywnoscia tego nowego seikowego nato? Na tubie recenzenci narzekają, że nie da się go zagiać i kawał paska wystaje :)

 

Sam z siebie absolutnie bym takiego paska nie kupił. A tutaj dają od razu w zestawie dwie sztuki i nieźle podwyższają cenę w stosunku do wersji z bransoletą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądany dziś na targach w Łodzi SPB239 - centrował! 😀 Do kupienia z 20% rabatem od ceny wyjściowej (5750 o ile dobrze pamiętam). Dla porównania koloru tarczy załączam zdjęcie z moim SPB147j1.

 

20210925_164009.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ładna wersja, kolejny ukradkowy krok w kierunku Tudora 🙂 Nie pogardziłbym.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój SPB147j1 na perlonie firmy Eulit, kupionym podczas targów. Dla mnie rewelacja 😀

 

 

20210927_233111.jpg

20210927_233041.jpg

20210927_232916.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ładniej na perlonie wygląda 😋

Oczywiście żartuję, bo jak zobaczyłem ten szary pasek, to od razu pomyślałem, że dobrze by wyglądał na 143 😉 Te nowe MAS-y wyjątkowo dobrze prezentują się na perlonie Eulit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, furraan napisał(-a):

Mój ładniej na perlonie wygląda 😋

 

 

No ale mój jest za to bardziej mojszy niż Twojszy 😁

Na perlonie faktycznie dobrze wygląda i dobrze się nosi. Jak się perlon trochę opatrzy to następny będzie waffle strap...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, saku82 napisał(-a):

Melduje się ze świerzym spb147 😀

B82DDF29-885C-4FCA-B98F-F3E7EC996D5A.jpeg

 

Gratuluję, świetny zakup!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio na tym pasku... 🙄 Na bransolecie/perlonie lepiej wygląda. Ewentualnie na pasku z pętelkami dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, furraan napisał(-a):

Tak średnio na tym pasku... 🙄 Na bransolecie/perlonie lepiej wygląda. Ewentualnie na pasku z pętelkami dobrze wygląda.

 

dostanie wszystkie dostępne opcje włącznie z meshem, a na koniec pewnie wróci na bransoletę ;)

IMG_8890.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model moim zdaniem najlepiej na bransolecie albo guma. Ori albo od US waffle. Nie mam już swojego, ale jak będę chciał divera to mocny kandydat do powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę dziś na moje Seiko Sakura Fubuki i jednak brak ramki w ,,147" coraz bardziej zastanawia 🤔 Czy to była ,,oszczędność", czy bardziej taka koncepcja? Myślę, że jednak taka koncepcja? Bo skoro w ,,Sakura" (zegarek kupiony za 1/3 ceny SPB147) można było wstawić fajną ramkę, to czemu nie mogliby tego zrobić w dużo droższym zegarku... 

Inna sprawa, że kto w ogóle na forum zauważył?! 🤪 Nie mogę tego ,,odzobaczyć"... Niech do tego ,,kogoś" w tym roku Mikołaj nie przyjdzie! 😋

 

 

20211114_211030.jpg

Edytowane przez furraan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, furraan napisał(-a):

Patrzę dziś na moje Seiko Sakura Fubuki i jednak brak ramki w ,,147" coraz bardziej zastanawia 🤔 Czy to była ,,oszczędność", czy bardziej taka koncepcja? 

No lipa. Ale każdy oszczędza, więc trzeba się z tym chyba pogodzić 😉

 

20825749-e5vezvsroye18b9gq7pvwdf2-ExtraL

 

watch.png.transform.apfw.jpg

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć .
Mam prośbę o opinie - pomijając kwestie wizualne to który model lepiej wybrać SPB077J1 czy SPB187J1 ?

Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być tańszy, to SPB077 - tutaj za nieco ponad 3k: https://www.zegarek.net/zegarki/seiko/zegarek_seiko_spb077j1.html?gclid=CjwKCAiA8bqOBhANEiwA-sIlN1gejWRmx2zKcI5fGVdRHZkuez5kQ5T2lTXP4h6fHrYS6wcBWcsygRoCPnAQAvD_BwE

Jak nowszy i cena nie gra takiej wielkiej roli, to ten drugi, a jak ładniejszy, to SPB051/053 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem SPB077 za mniej i chyba się skuszę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2021 o 15:25, furraan napisał(-a):

Patrzę dziś na moje Seiko Sakura Fubuki i jednak brak ramki w ,,147" coraz bardziej zastanawia 🤔 Czy to była ,,oszczędność", czy bardziej taka koncepcja? Myślę, że jednak taka koncepcja? Bo skoro w ,,Sakura" (zegarek kupiony za 1/3 ceny SPB147) można było wstawić fajną ramkę, to czemu nie mogliby tego zrobić w dużo droższym zegarku... Inna sprawa, że kto w ogóle na forum zauważył?! 🤪 Nie mogę tego ,,odzobaczyć"... Niech do tego ,,kogoś" w tym roku Mikołaj nie przyjdzie! 😋

 

 

 

 

Moim skromnym zdaniem: ponieważ drogie reedycje (poczynając od SLA017) ramkę MAJĄ (tak, jak miał ją oryginał), to tani Prospex ma nie mieć, żeby się różnił w dół. To samo z brakiem cechowania na koronce.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.