Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
siwybialy

Zna ktoś sklep ZegarkowyGigant.

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz brać, to Polska filia giganta zegarkowego ze Skandynawii.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony zegarek prawie miesiąc temu i do tej pory nie dotarł.

Niby go namierzają, sprawdzają co się stało, ale kiepsko to widzę.

Nie polecam - najprawdopodobniej nacięli mnie na kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w trakingu co pokazuje, jak paczka nie dotrze do ciebie to muszą oddać kase lub wysłać ponownie. U mnie DHL ostatnio próbował dostarczyć paczkę od września, 2x paczka zniknęła w transporcie, 2 x wróciła do nadawcy nie wiadomo czemu a za piątym razem okazało się że system obcina mój adres i dane są niekompletne. Tydzień temu paczka w końcu do mnie dotarła po samodzielnym przekierowaniu paczki i zmianie adresu na ich stronie.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w trakingu co pokazuje, jak paczka nie dotrze do ciebie to muszą oddać kase lub wysłać ponownie. U mnie DHL ostatnio próbował dostarczyć paczkę od września, 2x paczka zniknęła w transporcie, 2 x wróciła do nadawcy nie wiadomo czemu a za piątym razem okazało się że system obcina mój adres i dane są niekompletne. Tydzień temu paczka w końcu do mnie dotarła po samodzielnym przekierowaniu paczki i zmianie adresu na ich stronie.

Dzisiaj na szczęście forsa wróciła, ale nerwów było sporo. U mnie było podobnie - kurier woził paczkę jak głupi. Z Dani do Polski elegancko, a w Polsce jak utknęła to na dwa tygodnie... i wróciła do nadawcy. Dzwoniliśmy bezpośrednio do firmy kurierskiej, a tam nikt nic nie wie, czemu paczka wraca. Jak coś potrzebujesz - to dzwoń do nadawcy paczki. Ze sklepem ciężki kontakt, bo odpisują bardzo rzadko. Ale po kilkunastu mailach i telefonie - udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić u nich casio gbx 100 -1. Jest to nowość casio i raczej mi się spodoba jednak jeśli będę chciał zwróć to koszta będą spore odesłania. Warto kupić w tym sklepie? Szybko realizują zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, grandmaster napisał:

Mam zamiar kupić u nich casio gbx 100 -1. Jest to nowość casio i raczej mi się spodoba jednak jeśli będę chciał zwróć to koszta będą spore odesłania. Warto kupić w tym sklepie? Szybko realizują zamówienia?

 

Raz kupowałem w listopadzie 2019, mieli przez cały miesiąc black friday i niezłe wówczas ceny.

 

Wysyłka UPS, ekspresowo, chyba 3 dni od kliknięcia to max. Płaciłem payU bo Paypal niekorzystnie naliczał mi cenę z duńskich koron i cena w PLN liczyła się wyżej niż podana w PLN na stronie a nie mam podpiętej  karty. 

 

 Ale czytałem też, że ktoś narzekał. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat bo mi wyskoczył przez google i jak był taki to pisze. Chce tam kupić Seiko bo mają konkretny kolor którego w PL nigdzie nie ma i mają taniej. Ktoś jeszcze zamawiał z tej strony? Nie ma jakiś wałów? Wolał bym nawet zapłacić więcej ale mieć coś z Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu zamówiłem Prw-60Y-1Aer w śmiesznej cenie (ok850zł). Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, radar333 napisał(-a):

Odkopuje temat bo mi wyskoczył przez google i jak był taki to pisze. Chce tam kupić Seiko bo mają konkretny kolor którego w PL nigdzie nie ma i mają taniej. Ktoś jeszcze zamawiał z tej strony? Nie ma jakiś wałów? Wolał bym nawet zapłacić więcej ale mieć coś z Polski.

Na 99% oni nie z pl wysyłają i to nie polski sklep. Tak jak timestor np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to z Danii idzie. Chyba zaryzykuję. Nie ma nigdzie poza USA tego co chce i do tego cena dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, radar333 napisał(-a):

Wiem że to z Danii idzie. Chyba zaryzykuję. Nie ma nigdzie poza USA tego co chce i do tego cena dobra...

..z Dania wojen chyba niemieliśmy i chyba Nas lubią - to można  zaryzykować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2021 o 19:51, radar333 napisał(-a):

Odkopuje temat bo mi wyskoczył przez google i jak był taki to pisze. Chce tam kupić Seiko bo mają konkretny kolor którego w PL nigdzie nie ma i mają taniej. Ktoś jeszcze zamawiał z tej strony? Nie ma jakiś wałów? Wolał bym nawet zapłacić więcej ale mieć coś z Polski.

 

Ja kupiłem, ponad rok temu, wtedy mieli bogatszą ofertę, np.  z Seiko żołwie, MM 200 i droższe chyba też. W innych markach również był większy wybór. 

Ale najważniejsze, dobra transakcja, z Danii, błyskawicznie, kurierem UPC. 

Wtedy przez cały listopad mieli Black Friday i ceny były możliwe. 

Zapłaciłem PayU a nie PayPal bo lepiej mnie policzyło. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem u nich w grudniu 2020 i wszystko przebiegło wzorcowo. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem seiko w tym sklepie , moje pytanie jest takie czy mnie nie oszukają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szymonix napisał(-a):

Zastanawiam się nad kupnem seiko w tym sklepie , moje pytanie jest takie czy mnie nie oszukają ?

Kiedyś kupowałem u nich zegar - wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Kiedyś kupowałem u nich zegar - wszystko w porządku.

Dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.