Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
johndeacon

Jaki zegarek nie duży, wygodny do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo, że mój nadgarstek to 19 cm, jakoś odwykłem od dużych rozmiarów kopert i zauważyłem, że najwygodniej nosi mi się zgrabne i do tego niewielkiej grubości. 

 

Jaki model polecicie biorąc pod uwagę najlepszą relację jakość/cena:? wymagania:

 

1. koniecznie kwarc, może byc eco, solar itp (ostatecznie automat)

2. do 500 zł, najlepsza relacja jakość/cena

3. mile widziane szkiełko szafirowe (ale niekoniecznie)

4. szerokość koperty maks. 40mm bez koronki, grubość maks. 12mm, wolałbym coś ok. 10mm

 

Do tej pory siedziałem w sporych zegarkach typu diver, pilot, stąd z chęcią usłyszę propozycje spełniające w/w kryteria, lub choć część z nich.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak? Co takiego tam obłędnego? Aż muszę zobaczyć na żywca.

Jednak odpada, luneta polerowana jak i środkowy pas bransolety, przypuszczam że łatwo będzie łapać ryski.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=qMvIBPzVse8

 

Zgadzam sie z Alessandro w 100%, widzialem na zywo i nie mam go jeszcze tylko dlatego, ze zona by mnie zabila - za duzo zegarkow juz w tym roku.

 

Zobacz na zywo, przymierz sie, wg mnie w tej cenie nie ma chyba innego zegarka, ktory by oferowal az tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam model 100 o średnicy 42 mm. Co jest fajnego i Wow? W zasadzie wszystko. Jakość wykonania i wykończenia, kształt koperty i jej wygoda (w tej cenie rzadko spotykana). Ogólne wrażenia z noszenia i wygląd. Zdjęcia w sklepach NIE oddają jego uroku. Co do łapania rysek... Zależy jaka masz pracę. Jeśli biurową to brać. Jeśli dynamiczną gdzie w coś możesz "przywalić" to coś bardziej pancernego. A jeśli chodzi o zyski to chyba ciężko znaleźć zegarek, który się nie rysuje... I to nie tylko w tym budżecie.

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model i zdecydowanie polecam.co prawda pierwsza poleciała bransa ze zwijanych blasze, ale na pasku wygląda fajnie. Rozmiar idealny na nadgarstek ok. 17.5-18.00 mm. Mam pracę biurową i używam kilku zegarków zamiennie, więc z tymi ryskami to raczej przesadzone

post-67969-0-95724300-1576862701_thumb.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze Casio MTS-100 - ma szafir i dziesięcioletnią baterię (ale za to WR50).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wrzuć tylko zdjęcie na nadgarstku jak już kupisz  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorsten i to jest świetna propozycja w przystępnej cenie.

Wygląd uniwersalny, pasuje na codzień jak i do bardziej odświętnego ubioru, świetna tarcza, solar, 10atm i szkiełko szafirowe. Dziękuję.

Będę go teraz szukał w jak najniższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż w creationwatches chyba trudno będzie wyrwać ten zegarek. Z opłatami wyjdzie gdzieś 650 zł, i tak myślę że to bardzo dobra cena za tego sejkacza. Nie zastanawiaj się za długo, będziesz miał fajny prezent świąteczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny. Ładna, niezaśmiecona tarcza, datownik z dniami tygodnia, pełne ogniwa,solar, szafir. Dla mnie byłby idealny. Szukałem taniej i nie znalazłem. Mam podobnego pulsara ale bez szafiru, dni tygodnia, pelnych ogniw. Zaplaciłem 3 razy taniej ale coś za coś. Gdybym mógł cofnąć czas to wybrałbym to seiko i coś do garnituru i wystarczyłoby mi na parę ładnych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem w CW cos takiego. Z VAT i cłem wyszło poniżej 400 PLN (płaciłem 84 USD):

https://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-sports-89/seiko-5-automatic-21-jewels-snkm87-snkm87k1-snkm87k-mens-watch-6255.html

 

W tej cenie sikor godny polecenia.

Srednica co prawda ciut wieksza niz zakładane 40mm, ale... ;)

Edytowane przez cwpisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.