Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

Collectability – nowa strona dla fanów Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

W internetowej przestrzeni pojawiło się miejsce, które powinien poznać każdy mniej lub bardziej zagorzały fan manufaktury Patek Philippe. Za projektem stoi John Reardon, były specjalista od zegarków domu aukcyjnego Christie’s.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dobrze, że powstała strona internetowa dedykowana historycznym zegarkom Patek Philippe, chociaż wywiad z Sheeranem chwały witrynie nie przynosi. Jego odpowiedzi niosą treści niskiej jakości, jak na rzekomego miłośnika zegarków przystało, ale rozumiem, że ma to znaczenie typowo marketingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...może jest większym od Ciebie miłośnikiem zegarków z mniejszą od Ciebie wiedzą?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

...może jest większym od Ciebie miłośnikiem zegarków z mniejszą od Ciebie wiedzą?

Moja wiedza to rezultat zamiłowania do zegarków, tak więc Twoje pytanie jest trochę nielogiczne. Poza tym, uważasz, że poświęcałbym swój czas na tworzenie niekomercyjnych stron o zegarkach, gdyby one (czytaj: zegarki) nie były moją pasją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jest jak najbardziej logiczne ponieważ Twoja wiedza dot. mechaniki precyzyjnej jest jednym z wielu aspektów szeroko pojętego bycia miłośnikiem zegarków, może Ed Sheeran ma większą wiedzę w hipotetycznych pozostałych 9 na 10 składowych (pytanie retoryczne)..

2. To już pytanie i odpowiedź dla Ciebie samego...


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

1. Jest jak najbardziej logiczne ponieważ Twoja wiedza dot. mechaniki precyzyjnej jest jednym z wielu aspektów szeroko pojętego bycia miłośnikiem zegarków, może Ed Sheeran ma większą wiedzę w hipotetycznych pozostałych 9 na 10 składowych (pytanie retoryczne).

To określ jeszcze te składowe, bo na razie wygląda to tak, jakbyś próbował udowodnić coś na siłę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam ich określać, byłoby to absurdem, takim samym jak podważanie czyjejś miłości i pasji do zegarków co uczyniłeś w swoim poście nt. Eda Sheerana.

Wesołych Świąt:)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie zamierzam ich określać, byłoby to absurdem, takim samym jak podważanie czyjejś miłości i pasji do zegarków co uczyniłeś w swoim poście nt. Eda Sheerana.

Wesołych Świąt:)

Najwyraźniej inaczej rozumiemy zamiłowanie do zegarków. Dzięki za życzenia. Mam jutro urodziny więc będzie zajefajnie.

 

Wesołych Świąt.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niefart, dwa święta i jeden prezent, znam to z autopsji bo mam imieniny po urodzinach;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale niefart, dwa święta i jeden prezent, znam to z autopsji bo mam imieniny po urodzinach;)

Nie jest tak źle, zawsze dostawałem prezenty x 2.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..zatem oficjalnie Wszystkiego Najlepszego


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

..zatem oficjalnie Wszystkiego Najlepszego

Dzięki serdeczne.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chociaż wywiad z Sheeranem chwały witrynie nie przynosi.

 

Zgadzam się i czasami nie rozumiem dlaczego marki a taką historią czynią swoją 'twarzą' takie właśnie osoby. 

Dla mnie to rozmienianie marki na drobne bo wśród typowych fanów Sheerana raczej potencjalnych klientów Patka nie znajdziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek - a Ty myślisz, że Patek maczał w tym palce? Bo ja jestem niemal pewny, że nie. Facet kupuje zegarki, jest znany i inni o tym piszą. Ale żadnej marki bym w to nie mieszał.

 

Może źle napisałem bo oczywiście nie znajdziemy Sheerana jako ambasadora na stronie czy na materiałach prasowych Patka. Jednak co jakiś czas trafiam na relacje z różnych okolicznościowych imprez gdzie osoby które moim zdaniem nijak nie pasują do marki zdają się występować w rolach czegoś w rodzaju ambasadorów, chociaż oficjalnie nimi nie są. 

Liczę, że faktycznie jest tka jak napisałeś :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz najlepszego!

 

A w dyskusji - czym to Sheeran umniejsza Patkowi? Nie przepadam za muzyką, którą tworzy, cały gatunek to nie moja bajka, ale wydziarany na twarzy raper ze złotymi kłami, owinięty krowim łańcuchem dużo bardziej w moich oczach działa na niekorzyść, czy inny "bokser" ryczący do przeciwnika....... A to spokojny, podobno miły gość. Miłośnik zegarków. No i nie kupuje tego, że trzeba być znawcą mikromechaniki, by szczerze kochać zegarki :) Bo niby czemu? Fajnie jak coś ktoś wie, ale czy to mus? Kobiety kochają diamenty, a na górnictwie związanym z ich wydobyciem chyba znać się nie muszą. Nawet na tym czym i jak się je szlifuje. ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

W mojej ocenie strona stworzona tylko i wyłącznie do handlu zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.