Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ch24.pl

Collectability – nowa strona dla fanów Patek Philippe

Recommended Posts

W internetowej przestrzeni pojawiło się miejsce, które powinien poznać każdy mniej lub bardziej zagorzały fan manufaktury Patek Philippe. Za projektem stoi John Reardon, były specjalista od zegarków domu aukcyjnego Christie’s.

Wyświetl pełny artykuł

Guest McIntosh

Dobrze, że powstała strona internetowa dedykowana historycznym zegarkom Patek Philippe, chociaż wywiad z Sheeranem chwały witrynie nie przynosi. Jego odpowiedzi niosą treści niskiej jakości, jak na rzekomego miłośnika zegarków przystało, ale rozumiem, że ma to znaczenie typowo marketingowe.

...może jest większym od Ciebie miłośnikiem zegarków z mniejszą od Ciebie wiedzą?

Guest McIntosh

...może jest większym od Ciebie miłośnikiem zegarków z mniejszą od Ciebie wiedzą?

Moja wiedza to rezultat zamiłowania do zegarków, tak więc Twoje pytanie jest trochę nielogiczne. Poza tym, uważasz, że poświęcałbym swój czas na tworzenie niekomercyjnych stron o zegarkach, gdyby one (czytaj: zegarki) nie były moją pasją?

1. Jest jak najbardziej logiczne ponieważ Twoja wiedza dot. mechaniki precyzyjnej jest jednym z wielu aspektów szeroko pojętego bycia miłośnikiem zegarków, może Ed Sheeran ma większą wiedzę w hipotetycznych pozostałych 9 na 10 składowych (pytanie retoryczne)..

2. To już pytanie i odpowiedź dla Ciebie samego...

Guest McIntosh

1. Jest jak najbardziej logiczne ponieważ Twoja wiedza dot. mechaniki precyzyjnej jest jednym z wielu aspektów szeroko pojętego bycia miłośnikiem zegarków, może Ed Sheeran ma większą wiedzę w hipotetycznych pozostałych 9 na 10 składowych (pytanie retoryczne).

To określ jeszcze te składowe, bo na razie wygląda to tak, jakbyś próbował udowodnić coś na siłę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie zamierzam ich określać, byłoby to absurdem, takim samym jak podważanie czyjejś miłości i pasji do zegarków co uczyniłeś w swoim poście nt. Eda Sheerana.

Wesołych Świąt:)

Guest McIntosh

Nie zamierzam ich określać, byłoby to absurdem, takim samym jak podważanie czyjejś miłości i pasji do zegarków co uczyniłeś w swoim poście nt. Eda Sheerana.

Wesołych Świąt:)

Najwyraźniej inaczej rozumiemy zamiłowanie do zegarków. Dzięki za życzenia. Mam jutro urodziny więc będzie zajefajnie.

Wesołych Świąt.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by McIntosh

Ale niefart, dwa święta i jeden prezent, znam to z autopsji bo mam imieniny po urodzinach;)

Guest McIntosh

Ale niefart, dwa święta i jeden prezent, znam to z autopsji bo mam imieniny po urodzinach;)

Nie jest tak źle, zawsze dostawałem prezenty x 2.  :)

Guest McIntosh

..zatem oficjalnie Wszystkiego Najlepszego

Dzięki serdeczne.  :D

...chociaż wywiad z Sheeranem chwały witrynie nie przynosi.

Zgadzam się i czasami nie rozumiem dlaczego marki a taką historią czynią swoją 'twarzą' takie właśnie osoby. 

Dla mnie to rozmienianie marki na drobne bo wśród typowych fanów Sheerana raczej potencjalnych klientów Patka nie znajdziemy.

Bartek - a Ty myślisz, że Patek maczał w tym palce? Bo ja jestem niemal pewny, że nie. Facet kupuje zegarki, jest znany i inni o tym piszą. Ale żadnej marki bym w to nie mieszał.

Może źle napisałem bo oczywiście nie znajdziemy Sheerana jako ambasadora na stronie czy na materiałach prasowych Patka. Jednak co jakiś czas trafiam na relacje z różnych okolicznościowych imprez gdzie osoby które moim zdaniem nijak nie pasują do marki zdają się występować w rolach czegoś w rodzaju ambasadorów, chociaż oficjalnie nimi nie są. 

Liczę, że faktycznie jest tka jak napisałeś :)

Mariusz najlepszego!

A w dyskusji - czym to Sheeran umniejsza Patkowi? Nie przepadam za muzyką, którą tworzy, cały gatunek to nie moja bajka, ale wydziarany na twarzy raper ze złotymi kłami, owinięty krowim łańcuchem dużo bardziej w moich oczach działa na niekorzyść, czy inny "bokser" ryczący do przeciwnika....... A to spokojny, podobno miły gość. Miłośnik zegarków. No i nie kupuje tego, że trzeba być znawcą mikromechaniki, by szczerze kochać zegarki :) Bo niby czemu? Fajnie jak coś ktoś wie, ale czy to mus? Kobiety kochają diamenty, a na górnictwie związanym z ich wydobyciem chyba znać się nie muszą. Nawet na tym czym i jak się je szlifuje. ;)

Edited by Adi

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.