Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Jacekns

NIEBANALNY DIVER - budżet 3.500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, zerknij jeszcze na ten film dot. Geckoty:

https://youtu.be/J8H1lpWR-TI

Ta Geckota bardzo mi się podoba i już dawno na nią patrzyłem lecz niestety ma za małą kopertę. Gdyby tam było 43 to byłaby brana pod uwagę bardzo mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad nią zastanawiam. Ale skoro szukasz w rozmiarze wiekszym niż 40mm to możesz poczekać na Klingerta od VC. Będzie w rozmiarze 42mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad nią zastanawiam. Ale skoro szukasz w rozmiarze wiekszym niż 40mm to możesz poczekać na Klingerta od VC. Będzie w rozmiarze 42mm

Bardziej 43 w górę. A są jakieś foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aż dziw, że jeszcze nikt nie wspomniał o Zelosie. Tutaj Hammerhead 2.

 

Jest jeszcze kilka ciekawych modeli od Warsaw, np. Trident Pro.

Edytowane przez whst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że jeszcze nikt nie wspomniał o Zelosie. Tutaj Hammerhead 2.

Jest jeszcze kilka ciekawych modeli od Warsaw, np. Trident Pro.

Zelosy bardzo mi się podobają ale właśnie ciężko je dostać. Na https://www.seriouswatches.com/ wszystko przebrane ... Warsaw ? A co to?

 

Mi szczególne podoba się model Zelos Great White ale nigdzie go nie idzie wyrwać bez opłat cła i podatku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Teident to raczej model od Ch. Warda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A Treident?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam czegoś podobnego to się podłączę z moimi typami.
Ost. choruję na swowflake hands, ale Tudor za drogi... z pomocą przychodzi NTH.
Nacken_Vintage_Date_Web_1024x1024.png?v=

Tutaj więcej modeli 

 

Dodatkowo jestem w trakcie negocjacji z Ginault i staram się właśnie zejść z ceną do tych magicznych 3,kK PLN za OR2 no date. 
maxresdefault.jpg

Czy ten drugi jest niebanalny będąc jednocześnie tzw. "SUPER homage" Sub 300? Wg. mnie tak bo nie stara się skopiować jednego mogelu Rolex'a a czerpie garściami z kilku starszych modeli. 
Ten zegarek nie ma widocznie różnych wariantów. Można wybrać tylko kolor lumy z tego co się na tę chwilę orientuję. 

Trzecia propozycja od PHOIBOS
IMG_4030__92435.1555817814.jpg?c=2

Tutaj więcej modeli.

Czwarta propozycja to Lorier
Lorier-Neptune-1.jpg

Link do strony. 

 

OP'ie daj znać jak Ci podchodzą te zegarki i co i nich myślisz. Jestem w podobnej sytuacji co Ty więc każda opinia (nawet osób postronnych) jest mile widziana  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelosy bardzo mi się podobają ale właśnie ciężko je dostać. Na https://www.seriouswatches.com/ wszystko przebrane ... Warsaw ? A co to?

 

Mi szczególne podoba się model Zelos Great White ale nigdzie go nie idzie wyrwać bez opłat cła i podatku....

Oczywiście chodziło o Warda, a nie Warsaw, wybacz mojej autokorekcie.

 

Zelosy są obecnie na zeloswatches.com, a rzut nowych modeli (Hammerhead 2 i Mako 3) powinien się pojawić na seriouswatches w styczniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o Warda, a nie Warsaw, wybacz mojej autokorekcie.

Zelosy są obecnie na zeloswatches.com, a rzut nowych modeli (Hammerhead 2 i Mako 3) powinien się pojawić na seriouswatches w styczniu.

A to ciekawa informacja bo co jak co ale Zelosy mają coś w sobie jak dla mnie... I to bardzo ciekawy microbrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Victorinox ciekawie się prezentuje z ETA 2824-2 tylko, że nie ma bezela...

 

 

Jak dla mnie to nie to...

 

 

Z wszystkich propozycji dla mnie na chwilę obecną w stosunku cena jakość wygrywa Tissot aczkolwiek bardzo ciekawy jestem jakie i kiedy pojawią się te Zelosy na https://www.seriouswatches.com/

Bo jak chodzi o Zelosa to ten konkretny w tej wersji kolorystycznej poniżej jest dla mnie suuuuper tylko jest niedostępny i wyprzedany więc mogę się obejść smakiem....

post-108689-0-42458100-1577683698.jpg

post-108689-0-95692800-1577683853.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszedł V3 na zeloswatches. Są trochę inne warianty kolorystyczne ale midnight blue też jest i prezentuje się nieźle.

 

Sam zamówiłem i czekam na wysyłkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.