Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Jacekns

NIEBANALNY DIVER - budżet 3.500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyszedł V3 na zeloswatches. Są trochę inne warianty kolorystyczne ale midnight blue też jest i prezentuje się nieźle.

Sam zamówiłem i czekam na wysyłkę ;)

Już patrzę...

Właśnie wyszedł V3 na zeloswatches. Są trochę inne warianty kolorystyczne ale midnight blue też jest i prezentuje się nieźle.

Sam zamówiłem i czekam na wysyłkę ;)

Hmmm który to??? Daj linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Midnight blue to ten granatowy.

https://zeloswatches.com/collections/mako/products/mako-v3-steel-bracelet?variant=31285218181209

 

Prawdziwe zdjęcia prototypów masz w temacie o microbrandach:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/172476-zelos-watches/page-9

 

Ja zamówiłem wersję steel teal ale wciąż zastanawiam się czy granat nie byłby lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem Mako v1. To zdecydowanie kompaktowy zegarek - L2L jakieś 46, w porywach do 47 mm, jeśli mnie pamięć nie myli. Dla mnie spoko, ale dla Ciebie zdecydowanie za mały  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 


podpinam się pod wątek: z jednej strony z propozycją, z drugiej z prośbą o Wasze oceny. 


O ile do tej pory divery zupełnie mnie nie "ruszały", o tyle teraz coraz poważniej myślę o zakupie takiego zegarka. 


Co myślicie o Revue Thommen Diver? Tu na forum nie znalazłem wielu informacji/dyskusji na temat tej marki.


Wiem, że kiedyś była to uznana manufaktura, która mocno podupadła w ostatnim czasie i ostatecznie została przejęta przez Grovanę.


W necie znalazłem przyjemne dla oka divery, podobne do... no właśnie, wiadomo do jakiego pierwowzoru. Ciekaw jestem, jakie jest Wasze zdanie na temat tych zegarków. 


Pozdrawiam,


Kuba

post-24429-0-30776900-1577702090_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

podpinam się pod wątek: z jednej strony z propozycją, z drugiej z prośbą o Wasze oceny. 

O ile do tej pory divery zupełnie mnie nie "ruszały", o tyle teraz coraz poważniej myślę o zakupie takiego zegarka. 

Co myślicie o Revue Thommen Diver? Tu na forum nie znalazłem wielu informacji/dyskusji na temat tej marki.

Wiem, że kiedyś była to uznana manufaktura, która mocno podupadła w ostatnim czasie i ostatecznie została przejęta przez Grovanę.

W necie znalazłem przyjemne dla oka divery, podobne do... no właśnie, wiadomo do jakiego pierwowzoru. Ciekaw jestem, jakie jest Wasze zdanie na temat tych zegarków. 

Pozdrawiam,

Kuba

Dla mnie typowy homage Rolexa wygląda kiepsko. Jak już chcesz taki homage to Stainhart się w tym specjalizuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest OK.
Z tego co się orientowałem to nie jest 40mm jak klasyczny Sub 300 tylko sporo większy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wg. mnie jest OK.

Z tego co się orientowałem to nie jest 40mm jak klasyczny Sub 300 tylko sporo większy zegarek.

 

Przecież to ten sam układ indeksów, te same wskazówki i te same w zasadzie oznaczenia na bezelu... Homar, jak nic, mimo nieco odmiennej osłony koronki. Ale oczywiście, jeśli komuś się to podoba, to czemu nie. I w tym przypadku nie wielkość decyduje o tym, czy jest to homar czy też nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ten sam układ indeksów, te same wskazówki i te same w zasadzie oznaczenia na bezelu... Homar, jak nic, mimo nieco odmiennej osłony koronki. Ale oczywiście, jeśli komuś się to podoba, to czemu nie. I w tym przypadku nie wielkość decyduje o tym, czy jest to homar czy też nie.

 

Dokładnie tak :) o gustach się nie rozmawia. Ja akurat wolę fajny microbrand na dobrych podzespołach że swoim stylem typu Zelos niż coś co udaje coś czym nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dokładnie tak :) o gustach się nie rozmawia. Ja akurat wolę fajny microbrand na dobrych podzespołach że swoim stylem typu Zelos niż coś co udaje coś czym nie jest :)

 

Mam tak samo, choć żeby być w pełnej zgodzie z własnym sumieniem i pewnym fragmentem z Pisma Świętego napiszę, że jakiś czas temu nosiłem Helsona Sharkmastera 300, robionego na pewną nieprodukowaną już od jakiegoś czasu Omegę  :) Świetnie wykonany zegarek, z szafirową wkładka bezela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) o gustach się nie rozmawia. Ja akurat wolę fajny microbrand na dobrych podzespołach że swoim stylem typu Zelos niż coś co udaje coś czym nie jest :)

 

Mam tak samo, choć żeby być w pełnej zgodzie z własnym sumieniem i pewnym fragmentem z Pisma Świętego napiszę, że jakiś czas temu nosiłem Helsona Sharkmastera 300, robionego na pewną nieprodukowaną już od jakiegoś czasu Omegę  :) Świetnie wykonany zegarek, z szafirową wkładka bezela. 

 

I pewnie sprzedales bo co druga osoba na ulicy Cie zaczepiala z tekstem "o jaka piekna Omega sm300" I  wielki wstyd bo to tylko nedzny homar byl. ;)  :D


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, powód sprzedaży był zupełnie inny. A ja się nie zarzekałem jak "żaba blota", ze to nie homar Omegi, a przy okazji wcale nie było mi z tym źle, tym bardziej, że to był homar Omegi, która już od wielu lat nie jest produkowana. A tego nie da się powiedzieć o pokazanym w tym temacie homarze Suba. I nie wiem, gdzie Ty mieszkasz. Bo w Polsce to ludzie raczej w d.... mają to, co nosisz na nadgarsku. No chyba, że jest to Kors, Armani, Tommy czy inny Diesel ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem, gdzie Ty mieszkasz. Bo w Polsce to ludzie raczej w d.... mają to, co nosisz na nadgarsku. No chyba, że jest to Kors, Armani, Tommy czy inny Diesel ;-)

Dlatego dalem usmiech na koncu. Bo jest dokladnie tak jak piszesz. I czy to jest blizszy czy dalszy homar i czy model jest produkowany czy nie to i tak nikt nie zauwazy.

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.