Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Rekomendowane odpowiedzi

A więc do rzeczy-do tej pory używałem w celach czysto rekreacyjnych,czytaj:imprezy,wyjazdy itp. Fuji FinePix 5600-niestety od jakiegoś czasu zauważyłem że przeszkadzają mi gabaryty tego co bądź kompaktowego aparatu.Wpadłem na pomysł pozbycia się sprzętu i zakupienia czegoś niedrogiego i co najważniejsze niedużego.Nie jestem na bieżąco w temacie aparatów i nie chcę polegać na sprzedawcy w sklepie lub na allegro.Czy moglibyście doradzić coś w przedziale cenowym do hmmmm 300-400-450 pln? Ma robić w miarę znośne zdjęcia,niekoniecznie musi być nowy.Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i porady.Pozdrawiam i Miłego Dnia .... ;)


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc do rzeczy-do tej pory używałem w celach czysto rekreacyjnych,czytaj:imprezy,wyjazdy itp. Fuji FinePix 5600-niestety od jakiegoś czasu zauważyłem że przeszkadzają mi gabaryty tego co bądź kompaktowego aparatu.Wpadłem na pomysł pozbycia się sprzętu i zakupienia czegoś niedrogiego i co najważniejsze niedużego.Nie jestem na bieżąco w temacie aparatów i nie chcę polegać na sprzedawcy w sklepie lub na allegro.Czy moglibyście doradzić coś w przedziale cenowym do hmmmm 300-400-450 pln? Ma robić w miarę znośne zdjęcia,niekoniecznie musi być nowy.Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i porady.Pozdrawiam i Miłego Dnia .... :lol:

 

Tutaj jest cały temat o radach w sprawie wyboru aparatu. :wink:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=10755


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepołomice

 

aed65958bb598089.jpg

477a4b91e7b85a82.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te ostatnie 5 fot tylko pieśń kozła można zaśpiewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu 'mistrzu' i porównania... Po co tak się unosić? Skoro pokazujesz zdjęcia w temacie o fotografii, to chyba mogę powiedzieć, co o nich sądzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinsteuer

michalinaminiaturka.jpg

 

 

 

 

DSC02118.jpg

 

 

 

 

 

_DSC5300.jpg

 

 

 

 

 

podlasie9.jpg

 

 

 

 

 

podlasie6.jpg

 

 

 

 

P.S. - Temption, masz oko do kadrów i od razu poznać klasę E1-ki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

marcinsteuer

 

podaj na jakich nastawach robiłeś

tą kaskade i te ostatnie zdjątko w ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinsteuer

kataraktę robiłem z takimi ustawieniami:

 

1/8 s, f/5.6, ISO 100, -0.3 EV, pomiar matrycowy, obiektyw Simga 70 f/2.8 EX MACRO

 

 

 

 

wilka ustrzeliłem:

 

1/60 s, f/5.6, ISO 400, 0 EV, pomiar centralnie ważony, obiektyw Tokina 80-200 F/2.8 AT-X PRO na 200 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2towers.jpg

TAG Indy 500, Samurai white&black, Delbana, Heuer Carrera, Certina DS Podium RK i troche kwarcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Pożar hurtowni papieru ze Wrocławiu

 

faktycznie mogłem Ci podać nr.kom.

to wiedziałbym prędzej

:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: Niedawno całkiem jechałem tam gdzie sie paliło


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę zdjęć ze Szczyrbskiego Jeziora

 

0e141ba560e00b32.jpg

2b9c184b48f414a1.jpg

cf778f6bb0c24012.jpg

0fc46704da9ab396.jpg

 

I taka mała prośba o instruktaż :oops: znalazłem stary aparat Zenith 'E' i nie wiem do końca do czego służy ta skala i co się na niej ustawia, może wiecie? Z góry dzięki za pomoc, zamierzam go wyczyścić i popstrykać kilka ciekawych zdjęć :)

 

20e8e138698b37b2.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.