Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wywar

Mam E1, ma juz prawie 20 lat ale do dzis lubie pstryknac nim zdjecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam E1, ma juz prawie 20 lat ale do dzis lubie pstryknac nim zdjecie
Ehhh, E1
Przeszedłem od E500 do E1 chyba przez wszystkie. Nasza przygoda skończyła się gdy olek oszukał klientów zapowiedziami nowego flagowca, a skończyło się na uśmierceniu lustra i zostawieniu tylko bez lustra. Miałem zainwestowane dość dobrze w słoiki pod nowe puszki. Zostałem z ręką w nocniku.

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej przejażdżki rowerem.90725619-A099-41AD-9D2E-90BA92736A7E.thumb.jpeg.9ac52c77d4bf8dae15bda5ce8e24ff22.jpeg

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar
10 godzin temu, abir napisał:

Ehhh, E1emoji106.png
Przeszedłem od E500 do E1 chyba przez wszystkie. Nasza przygoda skończyła się gdy olek oszukał klientów zapowiedziami nowego flagowca, a skończyło się na uśmierceniu lustra i zostawieniu tylko bez lustra. Miałem zainwestowane dość dobrze w słoiki pod nowe puszki. Zostałem z ręką w nocniku. emoji22.png

Ja tylko od zawsze chcialem kupic E1 dla samego aparatu a kiedy nadazyla sie okazja w super stanie kupic to kupilem, i juz zostanie to arcydzielo ze mna do konca :), E1 E500 to jeszcze matryce kodaka, zdjecia z tych matryc rozpoznaje po tym brazowym zafarbie, ale to bylly wtedy inne czasy, dzis telefony robia lepsze zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich miłośników fotografii zapraszam do głosowania w "kobiecej" edycji konkursów fotograficznych. Wystarczy kliknąć baner poniżej:

 

MhBOsH4.jpg

 

Ps. Udało się sfotografować nie tylko nadgarstki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon jesienno zimowy to głównie drapieżniki, więc następne ujęcie naszego orła/nie orła bielika
N72A8787.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy używacie programu Darkroom?

B8659212-19CE-4368-957A-1088584051BF.thumb.jpeg.0968f443fe49572ca0c1f5dd9700c2fe.jpeg

gdy ładuje zdjęcie portretowe jak powyższe to w podglądzie mam bardzo rozmazane tło (zdjęcie poniżej), jednak po zapisaniu wygląda tak jak zdjęcie oryginalnie zrobione (zdjęcie pierwsze). Jak mogę to zmienić, by zapis był jak podczas edycji?

AFED755A-0729-44BE-9C36-E98FA7026F9A.thumb.png.dd0c5ea426f2420d4850b990f88e0f05.png

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, abir napisał:

Sezon jesienno zimowy to głównie drapieżniki, więc następne ujęcie naszego orła/nie orła bielika emoji1.png
N72A8787.jpg

Gdzieś już to zdjęcie widziałem...

Publikowałeś na NG ?


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kilka fotek do nich wysyłałem. Ale czy akurat to - nie pamiętam. Może widziałeś coś podobnego


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Abir wstawiasz czy wstawiales cos na forumie Nikona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, 70soul napisał:

Gdzie to ? Okolice Oxfordu ? Jakoś mi się tak kojarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Abir wstawiasz czy wstawiales cos na forumie Nikona?
Nie, na nikoniarzach mnie nie ma

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rebrov napisał:

Gdzie to ? Okolice Oxfordu ? Jakoś mi się tak kojarzy

Most Hammersmith w Londynie, od kilku miesięcy zamknięty nawet dla pieszych i rowerów (i nic pływać pod nim nie może) bo grozi zawaleniem. Było gorące lato (najcieplejsze od 60 lat) i pojawiły się poważne pęknięcia na betonowych fundamentach, a był w trakcie renowacji i przywrócenia go stanu z epoki wiktoriańskiej. Mam pecha bo mieszkam 3 minuty pieszo od tego mostu i zostałem odcięty od metra i centrum dzielnicy. Klaustrofobiczne uczucie, trzeba sporo nadrobić by znaleźć się po drugiej stronie. Tak więc w tym roku nie będzie na tej trasie wyścigu uniwersytetów Oxford i Cambridge. 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 70soul napisał:

Most Hammersmith w Londynie, od kilku miesięcy zamknięty nawet dla pieszych i rowerów (i nic pływać pod nim nie może) bo grozi zawaleniem. Było gorące lato (najcieplejsze od 60 lat) i pojawiły się poważne pęknięcia na betonowych fundamentach, a był w trakcie renowacji i przywrócenia go stanu z epoki wiktoriańskiej. Mam pecha bo mieszkam 3 minuty pieszo od tego mostu i zostałem odcięty od metra i centrum dzielnicy. Klaustrofobiczne uczucie, trzeba sporo nadrobić by znaleźć się po drugiej stronie. Tak więc w tym roku nie będzie na tej trasie wyścigu uniwersytetów Oxford i Cambridge. 

Mieszkałem niedaleko. Na South Ealing praktycznie już Brentford. Byłem 2x w POSKu na Hammersmith ale mostu nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym siebie nawet amatorem - nie mam sprzętu, zdjęcia robione telefonem ale jakoś dziwnie ciągnie mnie do fotografii - jednak nie mam na nią czasu ani kasy - kiedyś znajomy fotograf pożyczył mi jeden ze swoich aparatów i wtedy odkryłem, że uwielbiam czarno - białe zdjęcia. Te dwa zrobione telefonem - wiem wiem widać brak jakiejkolwiek wiedzy fotograficznej ale mi się podobają. :)

IMG_20200919_165946.jpg

IMG_20200919_165948.jpg


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nigdy nie miałem tylu polubień - chyba zacznę wrzucać więcej zdjęć :):):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Wrzucaj, to i ja polubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P1011166.thumb.JPG.b68aeda877a1812ac510b5ba4b1ed4d5.JPG

IMG_20201206_140234.jpg

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robione komórką:)  z mojego mieszkania :)

 

IMG_1158.JPG

IMG_1157.JPG


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.