Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Recommended Posts

Kilka moich pstryków (do oglądania po powiększeniu, inaczej będą rozmyte):

Cóż napisać. Miazga. Cudowne obiekty jak i fotografie. To poziom National Geografic a my tu- jak kolega @Wywar napisał-  zwykłe pstrykacze.

Zdjęcia niepotrzebnie powiększyłem. Wyrwało mnie z kapci i jednego od pół godziny szukam.

Masz może jakąś stronę www gdzie więcej takich wspaniałych fotografii można zobaczyć?

Edited by PistolPete

THX A LOT!

Ja bym jeszcze to dodał:

post-6402-0-75961300-1549197946_thumb.jpg

Czysta magia...

Pozdrawiam

Piotr

Cóż napisać. Miazga. Cudowne obiekty jak i fotografie. To poziom National Geografic a my tu- jak kolega @Wywar napisał-  zwykłe pstrykacze.

Zdjęcia niepotrzebnie powiększyłem. Wyrwało mnie z kapci i jednego od pół godziny szukam.

Masz może jakąś stronę www gdzie więcej takich wspaniałych fotografii można zobaczyć?

Mam stronę www, ale właśnie wygasła mi domena i nie zdążyłem jeszcze przedłużyć. Także chwilowo tylko na Facebooku: https://www.facebook.com/dariusz.adamkiewicz.9

Ja bym jeszcze to dodał:

attachicon.gif2fhYanRLxHKIwc0VL4KE3lLDcgc7jJCLlYZUlapj.jpg

Czysta magia...

Cześć! Jak to fajnie, że wszędzie można spotkać znajomych :D

To przez Leszka, na tym forum LESKOS ;)

Pozdrawiam

Piotr

Po zdjęciach kolegi DeepBlue aż głupio mi tu zamieszczać swoje kolejne zdjęcie, ale skoro moje cz-b się podobało, to mam jeszcze jedno z tamtej sesji

2cy1hxw.jpg

On kocha zegary hurtowo... ;)

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Piękne zdjęcia DeepBlue. Jestem pod wrażeniem.

Te dwa orły ( chyba) gdzieś widziałem - mistrzostwo.

Po zdjęciach kolegi DeepBlue aż głupio mi tu zamieszczać swoje kolejne zdjęcie, ale skoro moje cz-b się podobało, to mam jeszcze jedno z tamtej sesji

To też mi się bardzo podoba. Przypomina fotografie infra-red. Bawił się ktoś w to kiedyś?

U mnie też wildlife.  :lol:  Z tym że na miare moich możliwości, umiejętności i ogródka teściów.

1-64.jpg

1-65.jpg

On kocha zegary hurtowo... ;)

No no ty mi tu od hurtowników nie przyganiaj Mistrzu ... 90 zegarów to nie hurt.  :D  :D  ;)

Witam Kolegę Dariusza  ;)  :D

A dla Piotra skoro lubi klimaty ... 

Zdjęcie o tyle interesujące, że nie do powtórzenia - miejsca już nie ma ... bagno rezerwat zostało osuszone przez działanie leśników. 

Pozdrawiam kolegów fotografów , amatorów zegarków i zegarów

Ps. kompresja zjadła jakość zdjęcia (dużego ) . 

Ps. 2. Zawsze chciałem nazwać zdjęcie  "W drodze na K-PAX"

post-92919-0-89847300-1549217934_thumb.jpg

Edited by LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Kilka moich pstryków (do oglądania po powiększeniu, inaczej będą rozmyte):

Świetne fotki, można z ciekawości wiedzieć jakim tele robione? Ja właśnie zamówiłem Sigmę 150-600C do zabawy :)

Tomek to też bardzo ładne.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

No no ty mi tu od hurtowników nie przyganiaj Mistrzu ... 90 zegarów to nie hurt.  :D  :D  ;)

Witam Kolegę Dariusza  ;)  :D

A dla Piotra skoro lubi klimaty ... 

Zdjęcie o tyle interesujące, że nie do powtórzenia - miejsca już nie ma ... bagno rezerwat zostało osuszone przez działanie leśników. 

Pozdrawiam kolegów fotografów , amatorów zegarków i zegarów

Ps. kompresja zjadła jakość zdjęcia (dużego ) . 

Ps. 2. Zawsze chciałem nazwać zdjęcie  "W drodze na K-PAX"

Cześć! 90 zegarów....ja kupuję nowy zegarek średnio raz na rok....kurła, nie dożyję ;-)

Fotkę dobrze pamiętam :-)

Świetne fotki, można z ciekawości wiedzieć jakim tele robione? Ja właśnie zamówiłem Sigmę 150-600C do zabawy :)

Tomek to też bardzo ładne.

Większość Canon 600/4.

U mnie też wildlife.  :lol:  Z tym że na miare moich możliwości, umiejętności i ogródka teściów.

Bardzo ładne.

Większość Canon 600/4.

Tak myślałem, że to stałka i to porządna.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Bardzo ładne.

Dziękuję. Jestem dumny bo udało się zrobić te zdjęcia z ręki i bez dodatkowego oświetlenia. 

Tak myślałem, że to stałka i to porządna.

Bardzo fajna ta stałka, taka nie za amatorska.  ;)

Ale serio. Jeszcze raz chylę czoła przed autorem tych zdjęć. To nie tylko kwestia talentu, sprzętu i wiedzy (fotograficznej i ornitologicznej). Jak się domyślam także wielkiej wytrwałości czekając na właściwy obiekt i ujęcie. Bajeczne fotki.

Edited by PistolPete

Dziękuję. Jestem dumny bo udało się zrobić te zdjęcia z ręki i bez dodatkowego oświetlenia. 

Bardzo fajna ta stałka, taka nie za amatorska.  ;)

Ale serio. Jeszcze raz chylę czoła przed autorem tych zdjęć. To nie tylko kwestia talentu, sprzętu i wiedzy (fotograficznej i ornitologicznej). Jak się domyślam także wielkiej wytrwałości czekając na właściwy obiekt i ujęcie. Bajeczne fotki.

Dzięki serdeczne. Niestety obecnie brakuje czasu na tą pasję....pozostają zegarki ;-)

Fotka nr. 2 bardzo fajna. Spojrzenie.

Dla mnie ptaki zawsze wydawały się dużym, aczkolwiek bardzo ciekawym, wyzwaniem. 

Ale jaki fotograf takie obiekty. Poza motylami tylko muchy mam.

1-70.jpg

1-71.jpg

Edited by PistolPete

Z sikor lubię najbardziej czubatkę , największy zadzior i najbardziej ciekawska , choć i najmniejsza sosnówka w tym względzie jej nie ustępuje 

post-92919-0-82808900-1549302268_thumb.jpg

post-92919-0-09870300-1549302591_thumb.jpg

Edited by LESKOS

Z sikor lubię najbardziej czubatkę , największy zadzior i najbardziej ciekawska 

Super ! Na tej fotce wygląda jak eksponat w muzeum przyrodnicznym  :P  Sorry, tak mi się skojarzyło  :D

Bo to były zdjęcia na potrzeby wystawy w muzeum  ;)  :D

Takie zdjęcia nazywa się atlasowymi ...

:rolleyes:

Ale można i tak z ręki canon 500/4 z panoramowaniem ... i masz nie atlasowe zdjęcie trzech samców rycyka uganiających się za samiczką... czyli gody rycykowe .

post-92919-0-07825700-1549303587_thumb.jpg

Edited by LESKOS

Z sikor lubię najbardziej czubatkę , największy zadzior i najbardziej ciekawska , choć i najmniejsza sosnówka w tym względzie jej nie ustępuje 

Zadziora ;)

post-107633-0-71261300-1549303641_thumb.jpg

Pozdrawiam, Marek

no dobra, żeby nie było, że tylko ptaki fotografuję ;-) Oczywiście z motywem zegarowym!

post-87500-0-09706500-1549304092_thumb.jpg

Edited by DeepBlue