Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość troooy

FREIDERICK STEIN ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość troooy

Witam,

czy na forum znajdują się osoby które miały do czynienia z tą marką ? W Internecie nie sposób znaleźć wiele informacji na temat tych zegarków (istnieje tylko strona producenta , ale także skąpa w wiadomości).

Za wszystkie informacje bardzo dziękuje , podoba mi się jeden model tego zegarka (chce zakupić sobie coś póki nie uzbieram na dobrego Szwajcara albo coś w ten deseń :D , a moje Casio już nie domaga :) )

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

Serdecznie witam Nowoprzybyłego Forumowicza i śpieszę z odpowiedzią.

 

zbieraj coś w "deseń" szwajcarski, choćby najskromniejszy!!!

nie kupuj tego zegarka (nie widziałem go, boś nie wkleił fotki / linku, ale ..... nie kupuj :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Jak szanujesz swoje pieniądze, to trzymaj się od tego z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poslchaj rad powyższych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poslchaj rad powyższych :D

 

popieram przedmówców - kup nowe casio lub kwarcową Adriatikę!

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista - i wszystko jasne.


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili postowicze. A szczególnie....autorzy wypocin typu "czarna lista" , "dbaj o pieniądze kup Casio". Miałem "do czynienia", jak wy to nazywacie z firmą agadkatalog. Kupiłem w ubiegłym roku zegarek Armaniego. Po dokładnym sprawdzeniu w firmie Kruk okazało się że zegarek jest w 100% .....autentyczny. Przykra to zapewne wiadomość dla tych eleganckich Panów z forum których elegancja i szczyt możliwości kończy się na Casio . W tym roku kupiłem następne 2 zegarki bo mam do tej firmy pełne zaufanie. Obsługa przemiła, szybkość realizacji, fachowość. Nie piszę po forach bo nie mam na to czasu,ale tym razem zareagowałem na posty tych "znawców" zegarków którzy prawdopodobnie za jakieś marne grosiki robią dla konkurencji tzw "marketing szeptany" . Pytam zatem tych mądrali. Jakim prawem tak kłamiecie? Jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę coś więcej dowiedzieć się na temat firmy agadkatalog chętnie służę informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zle zrozumiales kolegow wg mnie mieli na mysli firme zegarkowa a nie punkt sprzedazy (agadkatalog ) z ktorym mozna wywnioskowac ze jestes jakos powiazany.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulfon kolekcjonujesz te zegarki, czy tak szybko się psują? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.