Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pawel88

Epos 3438 czy Orient Mako III ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Postanowiłem zakupić kolejny zegarek i teraz zastanawiam się nad tym, który wybrać z poniższych : 

1)https://zegarownia.pl/zegarek-meski-epos-sportive-diver-automatic-3438-131-96-16-30

2)https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-mako-iii-automatic-ra-aa0004e19b

Wiem, że Epos jest ponad dwa razy droższy ( jest teraz rabat 15 procentowy i można go kupić za 3150 zł ), ale właśnie czy w przypadku marki Epos nie płaci się trochę za markę ?Tak naprawdę mało słyszałem o tej marce i nigdy nie miałem styczności.

Czy jakość wykonania będzie lepsza w Eposie ?

Porównuje te dwie marki, ponieważ mam od półtrora roku Orienta z którego jestem bardzo zadowolony

Zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jakościowo ten Epos nie jest aż tyle lepszy jak wskazywałaby cena nawet po rabacie.

Brałbym Orienta lub szukał innego divera jeśli chcesz na eta 2824. Jest sporo tańszych a lepiej wykonanych od Eposa.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos jest zdecydowanie lepiej wykonany od Mako ale czy zapłaciłbym za niego ponad 3 tys. - nie. Jeżeli masz już Orienta to kup inną markę. Praktycznie w cenie Mako kupisz Glycine Combat Suba, który moim zdaniem jest lepiej wykonany i ładniejszy :) Ale to oczywiście kwestia gustu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.Inne zegarki mi się nie podobają, a dodatkowo jak jestem zadowolony z danej marki to trzymam się jej.

Czyli Epos odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos 3438 to stara konstrukcja z Alu bezelem. Zobacz sobie 3441.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos 3438 to stara konstrukcja z Alu bezelem. Zobacz sobie 3441.

To nie moja półka cenowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym mako bo jest ładniejsze (jak dla mnie) a jakość wystarczająca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cena zależy od wersji kolorystycznej. Zielona z pierwszego posta jest obecnie najdroższa. 

 

Wow.Jestem zaskoczony różnicą w cenie.Dziękuje za linki.

Jak wyżej. Jak Ci pasuje niebieski, to nie ma co przepłacać. Aktualnie zielona tarcza jest droższa od pozostałych (chociaż moim zdaniem najładniejsza). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.