Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Szlagier

Catawiki

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktos z was korzystał albo słyszał i ma jakieś zdanie na temat tego portalu aukcyjnego bądź słyszał jakieś opinie ? www.catawiki.pl

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G891A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

ja tam parę rzeczy kupiłem i jest spoko na zegarek się jeszcze czaje więc to przyszłość ale np meteoryt  kupiłem i przyszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim odp dostałem, sam tez zaryzykowalem kupilem diament przyszedl i poszedłem z nim do znawcy potwierdził że certyfikat i sam kamień jest tak jak w opisie nie podrobiony czy oszukany. A na meteoryt właśnie też się czaję. 2 zegarki też mam w obserwowanych więc jak będzie dobra cena to może któryś mi się uda zakupić i zobaczymy czy ok.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G891A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

W temacie Catawiki. Czy ktoś miał może negatywne doświadczenia związane z zakupionymi tam przedmiotami? Licytuje właśnie LDD, jednak tak u sprzedawcy jak i u mnie jest to absolutny debiut. Zastanawia mnie jak wyglada sprawa w sytuacji niewywiązania się sprzedającego z umowy (falsyfikat, ukryta wada, czy tez brak przesyłki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przetarłem szlaki. Kupiłem zegareczek. Wszystko niby ok. Zegarek w ciągu trzech dni przyleciał. Zegar ok, jednak pasek był bardzo zniszczony do wymiany. Zdjęcia były tak zrobione żeby go nie było widać. Ale już pal licho.

Ale licytowałem jeszcze zenitha. Temat w dziele pytania o autentyczność. Zgłosiłem do catawiki że pomimo zapewnień sprzedawcy że jest to oryginalny zenith, jest to zwykły składak czyli bubel. Jednak catawiki w żaden sposób nie zareagowało. Czyli pomimo wycen pseudoekspertów można się nadziać na zwykły badziew.

Trzeba pytać bardziej doświadczonych kolegów np tu na forum zanim się klepnie daną ofertę.

Pozdr.☺️????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis pierwszy raz z tamtad cos zamowilem i bardzo polecam. Cena wyszla 3/4 sklepowego u nas. Stan nowy czyli idealny, wszystko zafoliowane, zapakowane oryginalnie z gwarancja podbita z dnia wykonania platnosci. Zegareczek jeszcze ladniejszy niz na zdjeciach. Przesylka przyszla po chyba 4-5 dniach od wygrania aukcji. Sama porcedura zakupu bardzo prosta i ceny przejrzyste. Ile jest napisane , tyle placisz. Jak kupujesz w EU to nie trzeba bawic sie w zadne cla akcyzy itp utrudnienia. Na razie jestem zadowolony, moze cos tam jeszcze kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co kupiłeś, bo czasami folie na zegarkach to znak typu "made in swiss" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.