Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Styczeń

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim w Nowym Roku :)


 


Nie tak dawno zaczynaliśmy naszą zabawę, a mamy już VI edycję! Jak ten czas leci... Nam przybywa lat, przybywa ich i naszym zegarkom. Nowe zmarszczki, nowe rysy, patyna, ale i nowe doświadczenia. Upływający czas może przynieść też wiele dobrego.


Idąc tym tropem, proponujemy Wam na styczeń konkurs pt.:


 


25BakvX.jpg


 


Termin nadsyłania zdjęć: 19.01.2020


 


Zdjęcia wysyłamy na adres: [email protected]


 


Regulamin: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/177631-regulamin-miesi%C4%99cznych-konkurs%C3%B3w-fotograficznych/


 


Pamiętajcie o zachowaniu rozdzielczości zdjęcia - max. 1900 px szerokości. W temacie e-maila podajcie koniecznie tytuł konkursu i swój forumowy nick.


 


Pamiętajcie również, że zdobywcy największej ilości punktów w 12 edycjach zostaną obdarowani nagrodami ufundowanymi przez:


 


7ERVHE9.png


 


RBlBKIz.png


 


 


s96kTV5.jpg


 


 


Mam nadzieję, że i tym razem temat przypadnie Wam do gustu i dostaniemy całą masę fantastycznych zdjęć. Zapraszamy do udziału :)


Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, to teraz się zacznie :D

Jak się podoba temat szanownemu gronu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zadowolony człowiek, już jest nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, to ja się dopisuje do grona zadowolonych. Nowy rok to czas postanowień, a ja postanowiłem mieć więcej vintage w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już spodziewałam się "nowy rok nowy zegar", a tu jednak na odwrót :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To udało się trochę Was zaskoczyć :) Starsze zegarki będą chyba wdzięcznymi modelami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już spodziewałam się "nowy rok nowy zegar", a tu jednak na odwrót :D

 Wszystko się zgadza. Nowy zegar vintage na nowy rok  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie tylko dodam, że tak szeroki temat pewnie się szybko drugi raz nie pojawi (jeśli w ogóle) tak więc warto to wykorzystać do idealnego zdjęcia.

W końcu poza samym zegarkiem vintage wszystko jest możliwe. Zegarki mogą pływać, mogą latać, mogą świecić i być w towarzystwie wszystkiego co wam się spodoba... A jeżeli jeszcze "sąsiedztwo" zegarka będzie nieco wiekowe to tylko doda całości uroku i punktów w głosowaniu. Słowem, wszystkie chwyty dozwolone i liczymy, że z tego skorzystacie :)

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Wystarczy dobre ujęcie starszego zegarka "sauté" i pokazanie jego naturalnego piękna. Nawet nie trzeba kombinować z dodatkami Oczywiście wedle uznania szanownych pstrykających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe myśli plączą się w mojej głowie. Temat dla mnie trudny i ciężki...ale i tym razem postaram się powalczyć...sam ze sobą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Wystarczy dobre ujęcie starszego zegarka "sauté" i pokazanie jego naturalnego piękna.

 

No i już było googlowanie. Od razu widać kto w kuchni spędza czas, a kto ją tylko odwiedza :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe myśli plączą się w mojej głowie. Temat dla mnie trudny i ciężki...ale i tym razem postaram się powalczyć...sam ze sobą :D

Przyszło mi coś do głowy, co Ci może się plątać, ale zachowam dla siebie. Okaże się czy zgadłam jak konkurs wystartuje

No i już było googlowanie. Od razu widać kto w kuchni spędza czas, a kto ją tylko odwiedza :D

Haha akurat nie z kuchni, a z książki mi zostało. Zupełnie niekulinarnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kuchni czy z książki...nie zmienia faktu, że jestem kuchennym inwalidą i moje gotowanie ogranicza się do gotowania wody na parówki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomicie dobrany temat!

Duża konkurencja sie szykuje.

Już mi głowa paruje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masu, dobre i tyle

Ja już się zastanawiam nad wyborem zegarka. Najgorzej, że ten najstarszy leży u zegarmistrza i pewnie jeszcze poleży Dobrze, że coś tam jeszcze w sile wieku jest w pudełku.

@PistolPete, mamy nadzieję, że tym razem Twojej fotki nie zabraknie.

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carrot może Cię to trochę pocieszy, ale ja mam niemal taką samą historię. Mam zegarek petardę, który byłby idealny do tego tematu, ale właśnie dzisiaj został dostarczony na serwis i wróci 24 stycznia dopiero... Mimo wszystko, nie poddam się bez walki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my jak zwykle, jak coś wymyślimy, to później okazuje się, że sami mamy największy kłopot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa bezstronność - jesteśmy podręcznikowym przykładem jak to powinno wyglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pierwszego zawodnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak pozostali? Zegarki wybrane, jakieś pomysły już są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż walka co wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak pozostali? Zegarki wybrane, jakieś pomysły już są?

Zegarek jest, pomysł nadejdzie... mam nadzieję  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdziłem, że najlepsze zegarki do tej edycji jakie miałem to już dawno mają nowych nabywców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.