Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
torr3ro

EDC automat ~2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety te 2500 już jest sporo naciągniętym budżetem wiem, że pewno jest wart swojej ceny, ale dla mnie to trochę dużo na zegarek, który będę używał na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje bardzo fajne, ale jakoś mam obawy przed zakupem na allegro zegarka. Wiecie coś o tym sprzedawcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie w Krakowie jakieś sklepy w których można by przejrzeć bogatszą ofertę? Po galeriach to mało co jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety te 2500 już jest sporo naciągniętym budżetem wiem, że pewno jest wart swojej ceny, ale dla mnie to trochę dużo na zegarek, który będę używał na codzień.

 

Jeśli ten orient Ci się podoba, to tu razem z opłatami powinieneś zmieścić się w zakładanym budżecie.

https://www.gnomonwatches.com/collections/orient-star/products/sports-outdoor-blue-ref-rk-au0211l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno na twoim miejscu odrzucilbym tego hamiltona z uwagi na bardzo refleksyjne szklo.

W tym budzecie mozna przebierac w znacznie fajniejszych (dla mnie czasomierzach)

Trzy propozycje ode mnie:

 

(...)

 

Jesli okażą sie zbyt eleganckie, na pewno wspolnymi silami doradzimy cos o bardziej casuowym charakterze.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak z ciekawości, da się gdzieś jeszcze kupić zaproponowanego przez Ciebie OSa z karbonową tarczą? O ile się dobrze doszukałem to jest to referencja DV02002B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Szukam pierwszego zegarka w okolicy 2,5 tyś zł, z automatem, szafirem, czytelną tarczą. Coś do dżinsów, casual business, po prostu EDC.

 

Moi faworyci na chwilę obecną:

- Glycine Combat 6 Vintage Automatic

ttps://zegarownia.pl/zegarek-meski-glycine-combat-6-vintage-gl0122?gclid=CjwKCAiAjMHwBRAVEiwAzdLWGI2jrB4MXqv0KX9j9yZSHNGnHJEqgRsFKePUhua3cy2X-BJSA4Br-RoCuxUQAvD_BwE

- Hamilton Khaki Field

https://www.czaszegarkow.pl/hamilton-field-czarny-skora-o42-mm-p-40109.html

- Certina DS Action Powermatic 80

https://www.zegarek.net/zegarki-certina/zegarek-c032.430.16.041.00

 

Wszystkie przypadły mi do gustu, ale zastanawiam się czy któryś z nich wyróżnia się "bebechami", lub jakąś inną cechą, która może przechylić szalę na jego korzyść. Nie mówimy tutaj o gustach, a o technikaliach.

 

Wypowiedzcie się proszę.

 

 

74643699_10215511599127432_3880219093252

 

 

 

Ja coś takiego będę sprzedawał, jak coś odezwij się na pw


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie od kolegi z forum :) poszukaj oferty na olx i napisz ze jestes z kmziz.

Który to kolega? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Hamilton to spoko wybór. Jak się podoba, to bierz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wątku Glycine zauważyłem Airmana No. 1 i się zakochałem. Czasomierz już do mnie jedzie ze Stanów. Jak będzie to oczywiście się pochwalę

 

Wysłane z OnePlus 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.