Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rwixzz

TimeStore.pl - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

był już temat o tym sklepie 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/181369-wwwtimestorepl-kto%C5%9B-cokolwiek-tam-kupi%C5%82/?hl=timestore

 

za dużo z niego nie wynika, niby ktoś mówi, że to oszuści a drugi, że mają mało opinii...

 

Ja tez ostatnio na tym sklepie znalazłem coś co by mnie interesowało ale brak opinii pozytywnych i same przestrogi mnie odstraszyły  


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Niby można odesłać, odstąpić od umowy. Zamówiłem fajnego Edifice z szafirem za 280zl i zastanawiam się czy ryzykować. Za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Niby można odesłać, odstąpić od umowy. Zamówiłem fajnego Edifice z szafirem za 280zl i zastanawiam się czy ryzykować. Za pobraniem.

 

daj znać czy przyjdzie i czy oryginał 


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjść przyjdzie, dostałem już link z przesylkowni, idzie pocztą, ale chyba jednak nie odbiorę. Nie chcę być królikiem doświadczalnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjść przyjdzie, dostałem już link z przesylkowni, idzie pocztą, ale chyba jednak nie odbiorę. Nie chcę być królikiem doświadczalnym :)

 

Ktoś musi :D ja bym zachęcał bo też chce coś kupić :D


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie. Napisałem do nich maila czy sprzedają oryginały. Kilka dni temu. Czy w razie wątpliwości jest możliwość odsyłki. Ani nie raczyli odpowiedzieć. Jaka obsługa klienta, takie i pewnie zegarki.

 

A leży mi od nich Edifice z szafirem za 270zl na poczcie za pobraniem, ale się nie odważę.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę jak jest. Zaciekawiony tym sklepem zamówiłem 2 zegarki, tanie, cała kwota to z przesyłką za pobraniem 160 PLN (bo jednak się trochę zastanawiałem, że sklep w Bratysławie, i raczej myślałem o problemach z granicami i przesyłkami, niz przelaniem środków). Zamówienie zrobiłem (zakup na stronie, wypełnienie prostego formularza) w poniedziałek 13.04...we czwartek 16.04 zegarek był o 14.00 w moich rękach na Podlasiu. W środku 2 pudełka (jedno metalowe jedno kartonowe, jak przynależy zegarkowi), faktura.

Zegarki w 100% oryginalne (w odróżnieniu od orginalnych z all...drogo). A, i jeszcze kilka emaili z potwierdzeniami i śledzeniem paczki na gorąco.

Także moja pełna rekomendacja dla tego sklepu.

 

Ps. oczywisie nie wim jak w razie czego realizować gwarancję (sa wszystkie książeczki, gwarancja i inne druczki, i jest faktura, także myślę, że jak zajdzie potrzeba, to sobie poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamówiłem BN0151 za pobraniem, dostawa planowo na 02.06, jak przyjdzie to dam znać jak to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim, jestem tu nowy.
6 maja ok. g. 11:30 zamówiłem w timestore.pl to: https://www.timestore.pl/Fossil-Jacqueline-12164. Pieniądze wpłaciłem przelewem.  o 15 tego samego dnia paczka była już w drodze (wysyłka z Bratysławy). następnego dnia (7 maj) paczkę przejęła PP. 
Jak tylko odbiorę paczkę dam znać czy wszystko było w porządku. 
pozdrawiam

EDIT: właśnie odebrałem zegarek. doszedł w dwie doby. Jak na obecną sytuację bardzo szybko. Wszystko wygląda jakby było wporzadku. (na zegarku jest folia z  kawałkiem paprocha, nie ściągałem do zdjęć). Ja jestem pozytywnie zaskoczony. IMG_20200508_172029.thumb.jpg.843fd7d6585f21dbeadddb1f771e4025.jpg

IMG_20200508_172105.jpg

IMG_20200508_172145.jpg

Edytowane przez volvox_globator
dodatkowa treść i zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2020 o 13:28, rwixzz napisał:

[...]brak informacji o tym sklepie[...]

Co sądzicie? Jakieś doświadczenia?

 

Zegarek zamówiony 11 maja (poniedziałek) o godz. 09:50,

przejęty przez DPD Polska po południu tego samego dnia,

w Katowicach 12.05 o godz. 15:24,

we Wrocławiu 13.05 o godz. 04:39,

kurier (z wyraźnie obcojęzycznym akcentem) dostarczył dzisiaj (13 maja) o godz. 11:26

 

Cała akcja trwała nieco ponad 48 godzin.

 

Polecam sklep TimeStore.

 

 

73!

Waldemar 3z6aef

 

PS. Dla ciekawskich: "Co było kupione? "...  Casio Lineage LCW-M170D-1AER ?

We Wrocławiu (jakieś 500 km od stacji DCF77 w Mainflingen) synchronizuje się bez żadnego problemu o każdej porze dnia/nocy.

Chińska bransoleta co prawda nie zachwyca, ale w tej cenie (niespełna 200EUR) nie ma co oczekiwać zbyt wiele... To nie jest T200S ?

Zresztą - ma chodzić na czarnym skórzanym pasku i robić za luźny element koszulowo-garniturowej stylizacji (bez krawata... ? )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytać wątek, nie robić przelewu, zamówić w innym miejscu.... :)


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.