Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
enicar

ENICAR SHERPA

Recommended Posts

Witam, na forum jestem od kilku dni. Postanowiłem, że najwyższy CZAS zacząć spędzać więcej CZASU z ludźmi, którzy dzielą tą samą pasję. Nie wiem czy dobrze założyłem temat i czy tagi się zgadzają ale się nauczę. Tymczasem jestem w potrzebie zakupu bransolety do ENICAR SHERPA SUPER DIVE. Ktoś może pomóc?

Pozdrawiam

Czas to pieniądz, który wydaje na jego odmierzanie!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • By Budrys1987
      Czesc wszystkim,
      szukam solidnej bransolety do Orienta Kamasu. Zaczalem sie juz nawet zastanawiac nad strapcodem i ponizszym produktem

https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl20-b115

W koszyku sklep dolicza jeszcze jednak podatki, wysylke a do tego pewnie jeszcze pozniej clo, etc. Cena robi sie kuriozalna. Czy ktos z Was ma jeszcze jakies pomysly co do dobrej jakosci bransolet? 
    • By kubamak
      Drodzy Forumowicze,

od dłuższego czasu rozglądam się za prezentem dla małżonki, która ma dość sprecyzowane wymagania co do nowego zegarka, który powinien być:
      - jak najprostszy, klasyczny, delikatny
      - srebrny z jasnym cyferblatem
      - na bransolecie typu mesh (siateczkowej)
      - ze szkiełkiem szafirowym
      - o średnicy koperty mniejszej niż 35 mm

Po wielu dniach poszukiwań udało mi się znaleźć następujące modele spełniające jej kryteria:
      (1) MAURICE LACROIX Eliros Date Ladies
      (2) Doxa D-Light
      (3) Bisset BSBF32SIWX03BX
      (4) Skagen Signatur
      (5) Atlantic Elegance
      Niestety nie znalazłem zegarka automatycznego w tym stylu.

Czy możecie doradzić, który z przedstawionych wyżej będzie najlepszym wyborem? Jeśli macie inne, ciekawe propozycje, to oczywiście jestem otwarty na inne modele.

Dziękuję i pozdrawiam
      Kuba
    • By LukaszLBN
      Witam

Poszukuję nowego zegarka męskiego do 500-700zł. koloru srebrnego na bransolecie.
      Niestety popsuł się obecny , jest to Timex Chronograph Expedition ( zdjęcie w załączniku ) , a jest to zegarek "nienaprawialny" .Szkoda bo miałem go już od ponad 10 lat i bardzo mi odpowiadał.
      Poszukuję zegarka w podobnym stylu, nie koniecznie marki Timex.
      Pomożecie?

pozdrawiam
      Łukasz

• By karollorak
      Dzień dobry Forumowicze,
      to mój pierwszy wpis na forum.
      Od ok. 2 lat jestem posiadaczem Tissota Couturier GMT o symbolu T035.439.16.031.00. Generalnie z zegarka jestem zadowolony, niestety praktycznie nie noszę go latem ze względu na dojazdy rowerem do pracy, a w konsekwencji skórzany pasek mokry od potu. Ostatnio pasek w zegarku wymieniłem na czarny, chciałbym zostawić go do garnituru, a na co dzień kupić nowy.
      Chciałbym kupić pierwszy zegarek z mechanizmem automatycznym, tym razem na bransolecie. Tarcza preferowana w ciemnym kolorze. Cena maksymalnie do 2000zł, ale wolałbym wydać mniej.
      Bardzo podoba mi się Orient RA-AR0003L10B, poniżej wstawiam zdjęcie. Czy ktoś widział rzeczony zegarek na żywo? Czy ktoś może coś powiedzieć o mechanizmie zastosowanym w zegarku? Czy jest wart swojej ceny? Bardzo mi się podoba, niestety nie potrafię go znaleźć w żadnym sklepie stacjonarnym w Poznaniu, dlatego zależy mi na opiniach. Proszę też o propozycje alternatyw w założonym przedziale cenowym.
      Z góry dziekuję 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.