Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mandrzejewski

Omega aqua terra co myślicie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry zegarek. Ważne, aby Ci się podobał. Przed zakupem polecam koniecznie obejrzeć na żywo.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest jakaś szczególna, chyba że da się od tego jeszcze kilka % urwać.

 

EDIT. A zegarek bardzo fajny moim zdaniem.

Edytowane przez vrs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że bez bransolety. I trochę taka oczojebna. Na pewno trzeba zapoznać się z zegarem naocznie i przymierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolorystyka, w mój gust trafia. Cena tylko troszkę studzi zapały, jak za wersję na pasku.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorystykę trzeba sprawdzić na żywo, na razie ok, a cena cóż ... mogę się z nią pogodzić choć z bólem serca... a może po prezydencku bulem;)


A pasek jest lżejszy od bransolety:)


Czy w oryginalnym sklepie znajdzie się Terrę w niższej cenie ...?? Chyba nie?


Cena nie jest jakaś szczególna, chyba że da się od tego jeszcze kilka % urwać.

EDIT. A zegarek bardzo fajny moim zdaniem.

To gdzie taniej znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Terra jest moim zdaniem jednym z lepszych zegarków na wszelkie okazje, dobrze skrojony pod względem średnicy, grubości, masy no i oczywiście wyglądu - pasuje na każdą okazję i do praktycznie każdego stroju. Sam posiadam 1 szutkę (wśród w sumie 4 różnych Omeg) i AT najczęściej gości na moim nadgarstku.

 

Absolutnie jednak ODRADZAM kupowania tylko i wyłącznie na podstawie wizualizacji (to co widać na stronach sprzedawców to nie zdjęcia). Tarcze w AT są przepiękne i różnorodnie grają ze światłem, przy czym nie zawsze tak, jak byś tego chciał lub się spodziewał. Ja np byłem kiedyś bardzo napalony na AT z niebieską tarczą, kupiłem, po 2 dniach zwróciłem, bo większość razy spoglądając na nią widziałem czerń.

 

Podobnie może być z pokazanym przez Ciebie ciemnym brązem - w rzeczywistości w różnych źródłach światła kolor ten będzie wyglądał inaczej. Ta gra kolorów jest wielką zaletą AT ale sprawdź na żywo, czy w realu Ci odpowiada.

 

Co do bransolety / paska -> zawsze uważam, że powinno się zegarek kupić na bransolecie, potem dołożyć pasek. Masz wtedy możliwość żonglowania i zabawy. Dokupienie paska jest niewielkim wydatkiem, dokupienie bransolety to już inna bajka. Tak więc zegarek na bransolecie + pasek wyjdzie sporo taniej niż zegarek na pasku + bransoleta. Cóż, w tym przypadku 3+1 nie równa się 1+3 :)

 

Last, but not least -> pokazany przez Ciebie model jest już dość wiekowy, nawet jeszcze w poprzednim pudełku.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Terra jest moim zdaniem jednym z lepszych zegarków na wszelkie okazje, dobrze skrojony pod względem średnicy, grubości, masy no i oczywiście wyglądu - pasuje na każdą okazję i do praktycznie każdego stroju. Sam posiadam 1 szutkę (wśród w sumie 4 różnych Omeg) i AT najczęściej gości na moim nadgarstku.

 

Absolutnie jednak ODRADZAM kupowania tylko i wyłącznie na podstawie wizualizacji (to co widać na stronach sprzedawców to nie zdjęcia). Tarcze w AT są przepiękne i różnorodnie grają ze światłem, przy czym nie zawsze tak, jak byś tego chciał lub się spodziewał. Ja np byłem kiedyś bardzo napalony na AT z niebieską tarczą, kupiłem, po 2 dniach zwróciłem, bo większość razy spoglądając na nią widziałem czerń.

 

Podobnie może być z pokazanym przez Ciebie ciemnym brązem - w rzeczywistości w różnych źródłach światła kolor ten będzie wyglądał inaczej. Ta gra kolorów jest wielką zaletą AT ale sprawdź na żywo, czy w realu Ci odpowiada.

 

Co do bransolety / paska -> zawsze uważam, że powinno się zegarek kupić na bransolecie, potem dołożyć pasek. Masz wtedy możliwość żonglowania i zabawy. Dokupienie paska jest niewielkim wydatkiem, dokupienie bransolety to już inna bajka. Tak więc zegarek na bransolecie + pasek wyjdzie sporo taniej niż zegarek na pasku + bransoleta. Cóż, w tym przypadku 3+1 nie równa się 1+3 :)

Cóż z tym paskiem/ bransoletą masz pewnie rację. Nie mniej nie widzę nigdzie oferty z bransoletą ....a i tak mnie bransolety jakoś nie leżą. 

Oczywiście że nie kupię zanim nie zobaczę na, chwilę obecną jest zarezerwowany do obejrzenia w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy to ma być jedyny zegarek, czy jeden z... Jak opcja pierwsza, to ja bym szukał mam mimo wszystko bardziej stonowanej wersji: czarna /niebieska, szara

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

No i dwa: czy chcesz kupić cenę czy zegarek

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kupować zegarka bo ma przystępną cenę i można sobie na niego "z bulem" pozwolić.

Nawet po rabacie to sporo, a potem człowiek patrzy na te, które bardziej się podobają i myśli, że jednak mógł dołożyć te 2 tysiaki, zamiast 16 zapłacić 18 i mieć taki co się podoba.

A co do samej AT, jakiś czas temu byłem wielkim fanem. Jednak mój zapał opadł po wykonanych przymiarkach. Za te pieniądze oczekiwałem chyba efektu wow, wow, wow, a tu jakoś tak spokojnie było.

Ja bym nie kupił - skoro pytasz co myślimy smile.png

 

I jeszcze jedno - kolory w katalogu Omegi dość znacząco różnią się od rzeczywistych.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie taniej znaleźć?

Chodziło mi o to że -20% to moim zdaniem nie jest jakaś „Bóg wie jaka okazja” tylko raczej standardowy upust który można dostać na drogi zegarek u AD.

 

Gdzie kupić taniej? Trzeba negocjować najlepiej z kilkoma dostawcami na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kupować zegarka bo ma przystępną cenę i można sobie na niego "z bulem" pozwolić.

Nawet po rabacie to sporo, a potem człowiek patrzy na te, które bardziej się podobają i myśli, że jednak mógł dołożyć te 2 tysiaki, zamiast 16 zapłacić 18 i mieć taki co się podoba.

A co do samej AT, jakiś czas temu byłem wielkim fanem. Jednak mój zapał opadł po wykonanych przymiarkach. Za te pieniądze oczekiwałem chyba efektu wow, wow, wow, a tu jakoś tak spokojnie było.

Ja bym nie kupił - skoro pytasz co myślimy smile.png

 

I jeszcze jedno - kolory w katalogu Omegi dość znacząco różnią się od rzeczywistych.

Generalnie to właściwie masz rację zegarek za te pieniędze powinien się podobać... I nawet jak ktoś mówi że nie chodzi o efekt Wow, to kłamie... Bo mój Gshock pokazuje godzinę na 100% dokładniej, ale wow nie zrobi...

Co koniec końców kupiłeś?

Po to jest to forum żeby podzielić się refleksjami no i może masz rację... Jak któryś raz przeczytałem komentarze to nabralem wątpliwości... Bo jak wczoraj podobał mi się na 100% tak teraz już mniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling to nie moja bajka. Jak miałbym wybierać to zdecydowanie Omega.

 

Moim zdaniem jedna z najładniejszych AT:

https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/aqua-terra/zegarek-omega/o-22013412106001

i nawet kolory rendera są dość podobne w rzeczywistości.

 

Co kupiłem po przymiarce AT? W sumie nic. Przymierzałem bo zawsze chciałem zobaczyć. Nie zachwyciła mnie na tyle aby wydać 18k.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że -20% to moim zdaniem nie jest jakaś „Bóg wie jaka okazja” tylko raczej standardowy upust który można dostać na drogi zegarek u AD.

AD?

 

Gdzie kupić taniej? Trzeba negocjować najlepiej z kilkoma dostawcami na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mocno chorowałem na AT. Ojj, mocno. Do czasu, aż nie spotkałem się z kolegą, u którego na łapie zobaczyłem zegarek. Dopiero po chwili zorientowałem się że to Omega.. TA Omega. Zdjął, obmacałem, przymierzylem, pooglądalem. Dziś wiem, że po prostu zbudowalem niewiadomo jakie oczekiwania wobec Omegi... Bo to OMEGA AT. Po prostu zegarek jak zegarek w moim odczuciu. Akurat na ręce miałem Bambino. Tak jestem laikiem, ale większych różnic między nimi nie stwierdziłem. Po prostu zwyczajny zegarek. Ani to źle, ani dobrze. Mi tyłka nie urwało. Uczciwie jednak powiem, że to poniekąd z mojej winy, bo naczytalem się o manufakturze, jej wyjątkowości, jakości etc i zbudowalem sobie zbyt wygórowane oczekiwania.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ... oczekiwania.

 

Niemniej AT to bardzo fajny zegarek jest. Może nie do końca wart każdej wydanej na niego złotówki ale to już jest kwestia dla każdego do własnej decyzji.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to, to... Fajny zegarek. Zgadzam się. Tak jak Orient Bambino, Tissot le Locke :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedna z najładniejszych AT:

https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/aqua-terra/zegarek-omega/o-22013412106001

i nawet kolory rendera są dość podobne w rzeczywistości.

 

Mam ten właśnie model i kolory rendera oddają rzeczywistość tylko pod jednym kątem padania światła :) Ten akurat zegarek jest jak kameleon: srebrny, szary, biały, błękitny - zależy jakie źródło światła i skąd pochodzi. A niebieski kolor wskazówek pokazujacy się tylko przy pewnych błyskach jest absolutnie odjazdowy.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz to wiesz lepiej. Ja widziałem tylko w sztucznym świetle. Ale przy niebieskich to i tak było super. Niebieskich nie dawało się przypasować do katalogu bez numeru. No i gratulacje przy okazji.

 

A wracając do tematu kolegi, zamiast tej AT z wątku, wolałbym dołożyć i kupić taka jak ma kolega @butik i jaką wskazywałem.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, po ich lekturze skutecznie rozmyśliłem się z zakupu " wątkowego " modelu... NIe jest uniwersalny, pomimo że ładny, a na razie nie planuję zakupu kilku Omeg. Generalnie ta którą wskazujecie też nie jest uniwersalna i podoba mi się mniej, o ile w ogóle.  poczekam zatem czy znajdzie się okazja na inny bardziej uniwersalny model. 

Dzisiaj puściłem przedskoczka do sklepu https://www.jomashop.com/ są tam promocje dużo większe.

Zobaczymy czy przyjdzie i potem zobaczymy:)

https://www.jomashop.com/omega-watch-231-10-39-22-01-001.html

Pozdrawiam i zamykam temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT bliżej do/ znak równości z/ GS, Credor,The Citizen. Porównanie do Bambino, to jak zrzyganie się na najtańsze sneakersy z Pepko i udawanie, że to oksforsy! Panowie szanujmy się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.