Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TIK TAK

SCHAUMBURG WATCH MOON -wielka wyprzedaż 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy specjalną ofertę na zegarki Schaumburg Watch z kolekcji Moon. Oferta ważna do 25.01. Realizacja druga połowa lutego. Kontakt pw, email: [email protected], 694727167

 

MooN 1 i Moon 2: Mechanizm SW11 (Schaumburg Watch na bazie Soprod), średnica 43 mm, grubość 14, 5 ATM, perpetual moon z niewiarygodną dokładnością wskazań faz księżyca, błąd 1 dzień na 122 lata. Cena promocyjna 9900 PLN

Moon 2

 

moontwonigthdarker.jpg

 

Moon 1

moon-one-schaumburgwatch.jpg

 

moon_one-1.jpg

moon-night-one--schaumburgwatch.jpg

 

 

 Moon Crater : Mechanizm SW12 (Schaumburg Watch na bazie Soprod), tarcza i luneta patynowana, średnica 45 mm, grubość 14, 10 ATM, perpetual moon z niewiarygodną dokładnością wskazań faz księżyca, błąd 1 dzień na 122 lata. Cena promocyjna 9900 PLN

krater.jpg

bf520057aac1df63d782caf85fffc9e5.jpg

 

 Moon Meteorite z tarczą z meteorytu, Galaxy z tarczą z awenturynu. Średnica 42 mm, WR- 5 ATM, reszta parametrów jak wyżej. Cena promocyjna 15 000 PLN

 

 

Meteorite

500_500_productGfx_01096a4e98d4d99a63647500_500_productGfx_7188cad4c56d5e43ef0bbbb2609096674aab34c80dfc7ac8f36c8--galaxi

 

Galaxy :

 

moon-galaxy-schaumburgwatch.jpg

bb2609096674aab34c80dfc7ac8f36c8--galaxi

 

 Moon Landscape i Hand Made. Tarcza wykonana ręcznie ze srebra Cena 19000 PLN. Czas realizacji ok 2 miesiące

 

moon-landscape.jpg

 

Hand Made Limited- tarcza ze srebra, czas ok. 2 miesiącemoon-handmade1-schaumburgwatch.jpg

 

Urbanic

Mechanizm SW12 (Schaumburg Watch na bazie Soprod), średnica 45 mm, grubość 14, 10 ATM, Cena promocyjna 10900 PLN

 

Czarny

urbanic-moon-2.jpg

 

 Niebieski

schaumburg_moon_2016sm-14.jpg

schaumburg_moon_2016sm-2.jpg

 

 

Moon Nebula i Andromeda

 

Mechanizm SW11 (Schaumburg Watch na bazie Soprod), średnica 43 mm, grubość 14, 5 ATM, Cena 11500 PLN

 

moon-blue-nebula-front-schaumburgwatch.j

 

2.Nebula Andromeda

 

moon-andromeda-nebula-front-schaumburgwa

 

 

 Pozostałem Schaumburgi również dostępne, w tym bestsellery Steampunk i Marine

steampunk1-front.jpg

5.jpg

 

 

Zapraszam!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało 48 godzin


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dolar
      Witam,
      Mój problem dotyczy zegarka Edox LES BEMONTS 01651 3 NIN - a dokładnie tarczy faz księżyca. Instrukcja przeznaczona do tego modelu (poniżej) jest tak zdawkowa, że nie jestem w stanie rzetelnie tej funkcji ustawić. Ostatnią deską ratunku wydaje się zaczekanie na dzień najbliższej pełni i ustawienie tarczy tak by księżyc był pośrodku - ale nie po to jest mechanizm by czekać do 30 listopada. Problem:
      brak jest wskazania punktu wyjścia (startu) do prawidłowego ustawienia faz księżyca, nie jest napisane co znaczy (powoduje) pojedyncze przesunięcie tarczy faz księżyca – nie jest określona skala pojedynczego naciśnięcia przycisku B – czy to np. dzień, czy 12 godzin czy co innego…. Wszystko to powoduje, że nie jestem w stanie prawidłowo ustawić tej funkcji zegarka. Zgodnie z oznaczeniem firmy Edox zegarek zawiera mechanizm 0165 (?). Wizyta w salonie Ap..t gdzie był kupiony zegarek - "nie mamy pojęcia proszę Pana" ..... Napisałem maila do Ap...u (sprzedawca) z prośbą o przesłanie mi procedury ustawienia faz księżyca od określenia punktu wyjścia (startu ustawień) i do przesunięcie do aktualnego cyklu pełni. Otrzymałem wycinki instrukcji do innych modeli (pomimo, że wskazałem jakiego modelu dotycz mój problem ...) oraz informację, że jak sobie nie dam rady dzięki tej super instrukcji to proponują udać się do salonu Ap..t ........ Normalnie ręce opadają. 
       
      Jeśli ktoś z Szanownych Forumowiczów jest mi w stanie pomóc będę bardzo wdzięczny.
       
       
       
       

    • Przez Zeno
      Sugess - chińskie chrono z fazami Księżyca
    • Przez Zeno
      Jestem dumnym posiadaczem zegarków - i w kwarcu, i w automacie - z fazami Księżyca (takie klasyczne, z totalizatorem, okienkiem i tarczą z dwoma Księżycami w pełni). Ot, coś podobnego do tego:

       
      I mam też dwa (i pół) pytania.
      1/ Znam teoretycznie ogólne zasady tej komplikacji, jednak nie wiem, czy totalizator faz Księżyca działa płynnie, czy przeskakuje "pyk" niczym datownik? Jeśli tak, to o której godzinie?
      2/ Czy w nastawianiu faz Księżyca obowiązują te same zasady, co w nastawianiu daty?
       
      Uprzejmie proszę Wiedzących o odpowiedź
       
    • Przez kkisiel
      Dzień dobry
      Proszę o pomoc w wyborze pierwszego zegarka z naciągiem automatycznym.
      Zegarek oprócz faz księżyca powinien mieć dzień miesiąca i tygodnia, fajnie jakby miał jeszcze miesiąc.
      Chronograf może być, ale nie musi.
      W grę wchodzi powiedzmy 2 letnia używka z pudełkiem i dokumentami.
      Budżet około 8000 PLN.
      Ponieważ w tej kwocie Pateka nie znajdę  a chciałbym swiss made, moją uwagę zwróciłem na:
       
      https://www.chrono24.pl/frederiqueconstant/runabout-moonphase-calendar-automatic---limited-edition-nos--id9176155.htm
      https://www.chrono24.pl/frederiqueconstant/frederique-constant-mens-fc-365rm5b6-runabout-watch--id8903489.htm
      https://www.chrono24.pl/longines/the-longines-master-collection-silver-steelleather-40mm---l--id8381479.htm
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/masterpiece-phase-de-lune-mens-automatic-watch--id4724362.htm
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/les-classiques-chronographe--id7595507.htm
      https://www.chrono24.pl/oris/artix-complication--id4789243.htm
       
      Który z powyższych polecacie biorąc pod uwagę jakość wykonania, mechanizm, serwis itp?
      Może to być mój jedyny zegarek, zatem który z nich będzie miał największą żywotność i ma największy prestiż?
      Czy ktoś z Was może zaproponować jakiś inny model?
        
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Zeno
      Sekonda 3503, kwarcowa, z datownikiem i fazami księżyca
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.