Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ch24.pl

Oris Aquis Lake Baikal Limited Edition [dostępność, cena]

Recommended Posts

W ramach swojej proekologicznej aktywności Oris zaprezentował limitowany zegarek z nurkowej linii Aquis. Część zysku z jego sprzedaży zostanie przekazana na ochronę największego na świecie źródła świeżej wody pitnej - jeziora Bajkał.

Wyświetl pełny artykuł

Fajny zegarek, idealny kolor i fantastyczny bezel. Cena tez niczego sobie.

Edited by GoliMilan

Kolor tarczy prezentuje się rewelacyjnie. Chętnie przymierzę jak już będzie w salonach.

Kolor tarczy jest odjazdowy, niby w niebieski ale inny i dobrze dobrany pod dedykacje modelu. Dobry też pomysł z deklem.

Na minus dla mnie bezel, ciut za duży ale nie przepadam za nurkami i może dlatego.

Już nie mogę się doczekać aż dojadą...

Mley6Xx.jpg

wEaEaHw.jpg

l8f7ucH.jpg

ORIS Divers 65 Movember Edition

ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition

Fantastyczny! Za to ten zrobiony dla ratowania raf koralowych wygląda niestety jak Invicta...

Na szczęście tylko 50 sztuk i wszystko wykupione. Na orisowych grupach na FB same ochy i achy. Moim zdaniem nie jest zły ale to klimat który trzeba lubić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Taka niewielka ilość, że zawsze się znajdzie ktoś, komu się spodoba i kupi.

A niebieski... wygląda tak, że chyba też chętni się znajdą.

Fantastyczny! Za to ten zrobiony dla ratowania raf koralowych wygląda niestety jak Invicta...

Jako posiadacz jednego z tych zrobionych dla ratowania raf koralowych w wersji III (bo zrobili ich kilka), pozwolę sobie wyrazić całkowicie odmienne zdanie :)

Jak dla mnie to jeden z najfajniejszych Aquis’ów.

Ale stawiam, że Bajkał też się sprzeda. Już o to pytałem, wydaje mi się, że bezel w Bajkał i GBR LEIII ma taki sam kolor?

Edited by fanfar19

"Coraz częściej mam wrażenie, że ludzie właściwie widzą to, co chcą widzieć, wiedzą to, co chcą wiedzieć, i jeśli rzeczywistość z tym się nie zgadza, to tym gorzej dla rzeczywistości." - Kazik Staszewski

Tego to nawet nie widziałem. Dość kontrowersyjny. Na końcu jest cena - rozumiem, że koperta ze złota ale i tak jest grubo...

"Coraz częściej mam wrażenie, że ludzie właściwie widzą to, co chcą widzieć, wiedzą to, co chcą wiedzieć, i jeśli rzeczywistość z tym się nie zgadza, to tym gorzej dla rzeczywistości." - Kazik Staszewski

Koperta jest złota, a zegarka w zasadzie już nie ma ;)

https://youtu.be/AcnDK5fJ9c8

nie jest taki zły, chociaż złota koperta w diverze wydaje się byc pozbawiona sensu.

A z tarczą tego typu ameryki nie odkryli bo też taką popełniłem w przeszłości :-) przewidując że będzie na to moda.

Vratislavia-Conceptum-Formmeister-Sport-

Edited by QuadrifoglioVerde

Oni sami też coś w sumie podobnego popełnili. Clipperton może nie ma aż takiego kontrastu ale koncepcja kolorystyki tarczy bardzo podobna, moim zdaniem.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.