Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

Oris Aquis Lake Baikal Limited Edition [dostępność, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

 

W ramach swojej proekologicznej aktywności Oris zaprezentował limitowany zegarek z nurkowej linii Aquis. Część zysku z jego sprzedaży zostanie przekazana na ochronę największego na świecie źródła świeżej wody pitnej - jeziora Bajkał.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek, idealny kolor i fantastyczny bezel. Cena tez niczego sobie.

Edytowane przez GoliMilan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor tarczy prezentuje się rewelacyjnie. Chętnie przymierzę jak już będzie w salonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor tarczy jest odjazdowy, niby w niebieski ale inny i dobrze dobrany pod dedykacje modelu. Dobry też pomysł z deklem.

 

Na minus dla mnie bezel, ciut za duży ale nie przepadam za nurkami i może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Już nie mogę się doczekać aż dojadą...

 

Mley6Xx.jpg

 

wEaEaHw.jpg

 

l8f7ucH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fantastyczny! Za to ten zrobiony dla ratowania raf koralowych wygląda niestety jak Invicta...

Na szczęście tylko 50 sztuk i wszystko wykupione. Na orisowych grupach na FB same ochy i achy. Moim zdaniem nie jest zły ale to klimat który trzeba lubić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka niewielka ilość, że zawsze się znajdzie ktoś, komu się spodoba i kupi.

 

A niebieski... wygląda tak, że chyba też chętni się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny! Za to ten zrobiony dla ratowania raf koralowych wygląda niestety jak Invicta...

Jako posiadacz jednego z tych zrobionych dla ratowania raf koralowych w wersji III (bo zrobili ich kilka), pozwolę sobie wyrazić całkowicie odmienne zdanie :)

Jak dla mnie to jeden z najfajniejszych Aquis’ów.

 

Ale stawiam, że Bajkał też się sprzeda. Już o to pytałem, wydaje mi się, że bezel w Bajkał i GBR LEIII ma taki sam kolor?

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to nawet nie widziałem. Dość kontrowersyjny. Na końcu jest cena - rozumiem, że koperta ze złota ale i tak jest grubo...


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koperta jest złota, a zegarka w zasadzie już nie ma ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest taki zły, chociaż złota koperta w diverze wydaje się byc pozbawiona sensu.

 

A z tarczą tego typu ameryki nie odkryli bo też taką popełniłem w przeszłości :-) przewidując że będzie na to moda.

 

Vratislavia-Conceptum-Formmeister-Sport-

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni sami też coś w sumie podobnego popełnili. Clipperton może nie ma aż takiego kontrastu ale koncepcja kolorystyki tarczy bardzo podobna, moim zdaniem.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.